Ev Kullanımı Süper Emici Mendil

Ev Kullanımı Süper Emici Mendil
Ürün ayrıntıları

Ürün Açıklaması

Ev Kullanımı Süper Emici Mendiller Viskon ve Polyester'den üretilmiştir. Silme malzemesi zemin, aletler, mobilya, pencere ve cam temizliğinde yaygın olarak kullanılır. Çevre dostu, geri dönüştürülebilir ve dayanıklı olmasının yanı sıra yumuşaklığın spunlace özelliklerinin avantajlarına sahiptir. Cam, ev aletleri (televizyon, bilgisayar vb.) Ekran, mobilya, zemin vb. Temizliğinde yaygın olarak kullanılabilir.


Özellikler

Ürün adı: Ev Kullanımı Süper Emici Mendil
Boyutu: 60 * 60cm İhracat limanı: Ningbo veya Shanghai Limanı
Malzeme: Viskon ve Polyester Ödeme Koşulları: T / T, L / C, D / P
Ağırlık: 35 - 80 g / m2 Üretim Yeteneği: Ayda 25 konteyner.
Renk: Mavi, yeşil, turuncu, kırmızı, beyaz Uygulama: mutfak
Menşei: Çin Özellik: Çevre Dostu


Ürün Özellikleri

1.Çeşitli renk seçenekleri: Ev Kullanımı Süper Emici Mendillerin rengi, pembe, turuncu, açık mavi, açık mor, gül kırmızı, koyu mavi, koyu yeşil, beyaz ve benzeri dahil olmak üzere tamamlanmıştır.

2. Güçlü ve Dayanıklı: Vatka yok, su izi yok, yüzeyde çizik yok. Diğer sünger bezlerden daha dayanıklıdır.

3. Yumuşak ve Esnek: Malzeme yumuşak, temiz malzeme yüzey dozu herhangi bir çizik oluşturmaz ve nesne yüzeyine zarar vermez.

4. Yüksek Emici: Ev Kullanımı Süper Emici Mendillerimizin Güçlü Emme Özelliği, sıradan pamuklu kumaştan çok daha hızlıdır.

5.Silikon Ücretsiz: Yüksek kaliteli ve doğal benimser ve evcil hayvanlar için zararsız ve güvenlidir. Aynı zamanda insan için cilt dostudur.

6. Kolay ve Konforlu Kullanım: Kuru ve ıslak kullanım, yağ lekeleri, su lekeleri ve tozları gidermek için iz bırakmadan iyi ve kolaydır.

Sorgulama