Woodpulp Mendil Kullanmak Doğru Yolu


Pek çok insan Woodpulp Wipes'ın sterilize edilebileceğini düşünüyor, aynı zamanda serinlik hissi de veriyor, bu yüzden Woodpulp Wipes'ı yüzünü silmek için kullanmaktan hoşlanıyorum. Ama aslında, Woodpulp Wipes yanlış kullanılır, kontakt dermatit ve diğer cilt alerjilerine neden olmak kolaydır.
Satın alma sırasında
1, güvenilir bir marka seçimi satın alın
Woodpulp Wipes, üretim prosesi nispeten sıkı olan, normal üreticilerde, işçilerde her gün çalışanlar için ozon dezenfeksiyonu için Woodpulp Wipes'ın hava üretiminde kullanılmasını sağlamak için çok kolay sıvı üreten bakteriler içerir. Bakteriyel kontaminasyonda.
Ürün bilgisi bütünlüğünü tamamlamak için en iyi seçimi alırken, düzenli üreticilerin ürünleri iyi bir üne.
2, ürünü çok uzun üretim tarihi kullanmamayı deneyin.
Woodpulp Mendilleri raf ömrü genellikle bir buçuk yıldan fazladır, alışverişte çok sayıda MM'yi indirimli pazarlıklarda yakalar, çok hızlı bir şekilde tüketmezseniz çok fazla depolama alanı satın alırsınız, aksi takdirde bunu tavsiye etmiyorsunuz, özellikle de altı ay Kullanım miktarı.
3, ambalaj dikkat edin
Her bir tahta parçasını kullanmanız, seçilmiş Woodpulp Mendillerin kullanımı gibi küçük tahta kaşıklı Wipe'ların küçük bir paketini kullanmaya çalışın, her biri kapatıldıktan sonra, aktif maddenin uçucu olmasını önlemek için mümkün olan en kısa sürede tükenmelidir.
Woodpulp Mendillerin sık kullanımı kontakt dermatite neden olabilir:
1, Woodpulp Mendil Tehlikeli Katkı Maddeleri:
Ne tür bir Woodpulp Mendil olursa olsun, az veya çok kimyasal katkı maddeleri içerir, ancak bu katkı maddeleri ulusal denetim iznine tabidir, ancak herkes için değil, özellikle hassas kişiler, bireysel farklılıklarda Woodpulp Mendilleri kullanmamak en iyisidir.
2, cilt mikroçevresini değiştirmek için sık kullanım
Woodpulp Wipes'ın kullanımı cilt yüzeyini silerek, cilt yüzeyindeki mikroçevrelerde, deri yüzeyindeki lipit oranındaki dengesizlik ve epidermal keratinositlerin dökülmesinde ve parçalanmasında değişikliklere neden olabilir, fakat cilt sağlığına elverişli değildir.
Buna ek olarak, Woodpulp Wipes acil durumlarda temiz bir rol oynayabilir, ancak sabun veya suyu, en iyi dezenfeksiyon yöntemini değiştiremez veya ellerinizi sabunla yıkayabilir ve suyla durulayın.
kullanırken
1, raf ömrünü dikkat
Dikkat edilmesi gereken durumlarda farklı türde Woodpulp Mendillerin farklı raf ömrü vardır:
"Normal Woodpulp Wipes" raf ömrü genellikle 6 ay ila 3 yıldır.
"Steril Woodpulp Mendil" iki tiptir, genel raf ömrü 2 yıldır.
"Bebek özel bakım Woodpulp Mendil" raf ömrü genellikle 1.5 ila 3 yıldır.
"Kadın Temizliği Woodpulp Wipes" raf ömrü genellikle 3 yıldır; "Woodpulp Mendil Kadın Bakımı" raf ömrü genellikle 1 yıldır.
2, kağıt havlu malzemesine dikkat
Yüksek kaliteli Woodpulp Mendil, herhangi bir safsızlık olmadan yüksek kaliteli ham maddeler, non-woven beyaz, yapılır, hiçbir belirgin boncuklanma fenomen olacak.
Zavallı Woodpulp Mendilleri belirgin kirliliklere sahiptir, sürecin kullanımı çok açık bir boncuklanma olgusuna sahiptir. Bu malzemenin Woodpulp Mendilleri kalıplamak ve dejenere etmek kolaydır. Woodpulp Mendil küf olduğu zaman, onu kullanmayın.
3, sızdırmazlık dikkat
Bagged Woodpulp Mendilleri mühürlenmeli ve hasar görmemelidir; kutulu ve konserve ağaçkakan Mendil paketlenmeli ve hasar görmemelidir. Woodpulp Mendillerin sterilizasyonunun etkinliğini korumak için ambalaj mühürlenir. Woodpulp Wipes'ı aldığınızda, yüksek sıcaklıklardan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için contaya yapışmalı ve Woodpulp Wipes'ın kurumaya ve etkinin kullanımını etkilemesine neden olmalısınız.
4, el değiştiremezsiniz
Birkaç yıl önce, devletin tuvalet kağıdı reçetesi almıştı, Woodpulp Wipes ve diğer ürün ambalajları "dezenfeksiyon", "sterilizasyon" ve diğer kelimelerle etiketlenmemeli, ancak mevcut "dezenfeksiyon", "sterilizasyon" hala önemli. Bu ürünler için satış noktası. Woodpulp Wipes'ın satış noktasının "dezenfeksiyon, sterilizasyon" olduğu belirtilirken, Woodpulp Wipes'ın kullanımındaki insanlar ellerini yıkamamakta ve kimyasal maddelerin ellerinde kaldığını, sağlık için çok kötü olduğunu unutmaktadır.
5, yeniden kullanılamaz
Woodpulp Mendilleri yeniden kullanmak, sadece bakterileri temizleyememekle kalmaz, aynı zamanda yüzeye aktarılan canlı bakterilerin bir kısmı kirlenmez, gözleri ve diğer hassas parçaları silmek için kullanmayınız.
6, gözlerini doğrudan ovuşturmayın
Özel olarak Woodpulp Wipes yüzünü kullanmanın hatırlatılması gereken, özellikle gözlerin doğrudan silinmemesi, orta kulak ve mukoza zarının kullanılması, örneğin şişlik, kaşıntı ve diğer belirtilerden sonra cildin kullanılması, derhal kullanmayı bırakmasıdır.