Woodpulp Mendil Kullanmak İster Değilsin, Kullanabilir Miyiz?

Woodpulp Mendil kullanmak istemediğiniz, kullanabileceğini isterseniz!
Sıcak yaz aylarında, Woodpulp Mendil önemli temizlik bakım ürünleri. Yeni doğan bebek cildi hassas, cildin bakımında bebek hamuru mendilleri idrarında temizlemek için en nazik ve etkili yol. Ancak son zamanlarda propilen glikol ve diğer bileşenler içeren birçok ıslak havlunun bebeğin sağlığını etkileyeceğini bildirdi.
1, Woodpulp Mendil kompozisyonu dikkat edin
Woodpulp Wipes dokumasız maddelerin, suyun ve katkıların gereksinimlere uygun olarak satın alınmasına dikkat etmeyin. Woodpulp Mendilleri aşağıdaki bileşenlerle birlikte kullanmayın.
(1) koruyucular: benzalkonyum klorür
Fransız İlaç ve Sağlık Ürünleri Güvenliği Ulusal Enstitüsü (ANSM), üç yaşın altındaki çocuklar için bakım ürünlerinin ve kağıt bezleri için bakım ürünlerinin bu bileşeni içermemesini tavsiye etmektedir.
(2) Parlatıcı: Floresan ajan
Yemek olmamakla birlikte, temas miktarı, insan vücudundaki flüoresan ajan çok küçüktür, ancak yara yoluyla flüoresan ajan veya diğer yollarla insan vücudu, protein ile birlikte, bu atmanın zordur ve hücre varyasyonu yapabilir, potansiyel kanser riski vardır.
(3) alkol ve koku
Birçok Woodpulp Mendil alkol ve lezzet içerir, alkol uçucu ve tahriş edicidir, bebeğiniz için uygun olmayan cilt yüzeyindeki nem kaybını, deri rahatsızlığını kolaylıkla silebilirsiniz. Tatlar cildi tahriş eder ve kolayca tahrişe neden olur.
2, bkz. Woodpulp Mendil üretim bilgileri
Ürün bilgileri imalat tarihi, imalatçı, yer, telefon, raf ömrü, aktif bileşen, üretim lot numarası, sağlık izni numarası, sağlık standart numarası, talimatlar ve önlemleri içerir. Bu bilgi eksik, muğlak veya geçerliliğini yitirmiş durumda, satın almamak iyi bir şey.
3, Woodpulp Mendil ambalaj contasını kontrol edin
Bebek hamuru ıslak mendilleri satın alın, ancak ürün ambalaj contasına da bağlıdır. Ahşap Akkabak Mendilinin ambalajı zarar görmeden mühürlenmelidir. Ambalaj zayıf veya hasar gördükten sonra, bakteriler derin Woodpulp Mendil olacak, Woodpulp Mendil sterilizasyon etkisi yüksektir.
Buna ek olarak, Woodpulp Mendilleri aldıktan sonra, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için derhal iyi bir mühür yapıştırın, kuru Ahşap Akıntı Mendilleri sonuçların kullanımını etkiler.
4. Duygu ve koku not edin
Yumuşak ve kalın bebek pulpu ıslak mendilleri seçmeniz önerilir, bu kazıntılerin kazınması veya enkaz bırakması kolay değildir; Bebek Woodpulp Mendil hiçbir koku seçin, bu yüzden Woodpulp Mendil bu tür daha az madde, bebeğin daha az teşvik ekleyin.
5. Woodpulp Mendillerin kalınlığına bakınız.
Woodpulp Mendil kalınlığı, Woodpulp kalitesini belirleme ölçütlerinden biridir. Mendiller genellikle kalın olarak kabul edilir. Woodpulp Mendilleri daha iyi, güçlü bir kullanım ve ince Woodpulp Mendilleri gözyaşı kolaylaştırmak için kullanılır. Temizleme kabiliyetini etkiler.
6, markaya bakın
Büyük marka şirketinin ileri teknolojisi, kağıt havlu üretiminin kalitesi nispeten yüksektir. Ancak bunlar mutlak değildir, spesifik seçimde göz önüne alınması gerekir.
Woodpulp Mendil alımında yüksek kaliteli ve düşük kaliteli Woodpulp Mendilleri de ayıran yüksek kaliteli Woodpulp Mendil, rahatsız edici bir koku olmaksızın yumuşak ve zarif bir kokuya sahip olur ve ahşap pul mendilleri bariz bir uyarıcıdır Cinsel koku. Genel olarak, yüksek kaliteli Woodpulp daha fazla dokunmamış kumaşlar, yumuşak doku ve beyaz, herhangi bir yabancı madde olmaksızın ıslak mendilleri, kötü kalite Woodpulp Mendil açıkça kirlilikleri olacaktır. Kullanımda, yüksek kaliteli Woodpulp Mendil kabarmaz, düşük kaliteli Woodpulp Mendil apaçık pilling, cilt uyarıcı bir etkisi vardır, kaşıntı hissi üretmek kolay.
Ambalajın fabrika, alan, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim lot numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartlarının uygulanması, talimatlar ve önlemlerin üzerinde olması gerektiğini unutmayın.
Farklı Woodpulp Mendillerin raf ömrünün kendi raf ömrüne sahip olduğunu unutmayın. "Orman Woodpulp Mendil" genellikle cildi temizlemek için kullanılır, raf ömrü genellikle 6 ay - 3 yıldır. Özellikle bebek kalçalarının temizlenmesi ve bakımı için "Bebek özel dezenfeksiyon bakımı Woodpulp Mendil", raf ömrü genellikle 1,5-3 yıldır. "Woodpulp Mendiller için Lady makyaj temizleyicisi", raf ömrü genellikle 3 yıldır. "Kadın bakımı dezenfeksiyon Woodpulp Mendillere adanmıştır", raf ömrü genellikle 1 yıldır.
"Woodpulp Mendillerin Dezenfeksiyonu", bir tanesi küçük yaralar ve çevresindeki cilt temizliği ve dezenfeksiyonu olmak üzere iki çeşittir; diğeri deri temizleme, yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar için geniş spektrumlu bakterisidal bir etki, sağlıklı Sıhhi donanım temiz dezenfeksiyon, iki sterilizasyon Woodpulp Mendil raf ömrü 2 yıldır.