Woodpulp kolay mendil, daha fazla dikkat seçin

Woodpulp mendil kullanımı kolay seçmek daha fazla dikkat
Islak kağıt havlu ve daha fazla kullanım
temiz, konforlu 1, d. yenidoğan cilt hassas, her tuvalet ile bir bebek ıslak mendil, mendil, küçük eşek olun.
2, bebekle rahatsızlık bir sürü gitmek, her zaman ıslak mendil, bir torba taşımak küçük yüz, küçük kirli eller ve kötü kokulu kıçını silebilirsin çıkmak için çok uygundur.
Puan almak için ıslak kağıt havlu
Ambalaj olmalıdır fabrika adı, site, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim toplu iş numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartları, talimat ve önlemlerin uygulanması ve bu şekilde devam edin.
· Woodpulp mendil farklı amaçlar için kendi raf ömrü olduğunu unutmayın.
· "Sıradan Woodpulp mendil" esas olarak cilt temizliği için kullanılır, raf ömrü genellikle 6 ay - 3 yıl.
"Woodpulp mendil dezenfeksiyonu" küçük yaralar ve çevresindeki deri temiz ve dezenfeksiyon için iki tür ayrılmıştır; diğer cilt temizliği için geniş spektrumlu bir bakteri yok edici etkisi yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar, sıhhi tesisat temizlik dezenfeksiyon, iki sterilizasyon Woodpulp mendil raf ömrü 2 yıllık olduğunu.
· "Temizlik ve bakımı bebek yüz veya kalça adanmış bebek bakım Woodpulp mendil", raf ömrü genelde 1.5-3 yıl olduğu.
"Lady makyaj temizleyici Woodpulp mendil için" raf ömrü genellikle 3 yaşında; "Bayan bakım Woodpulp mendil için" raf ömrü genellikle 1 yıl var.
Duyusal dikkat
Sonra kullanım değil tüylerini kabart nitelikli ahşap hamuru yumuşak, zarif tadı, doku beyaz, mendil.
· Sealability dikkat
Torbalı Woodpulp mendil, hasar yok kapalı olmalıdır; Kutulu ve konserve Woodpulp mendil paketleme-meli var olmak tam hasar yok. Ambalaj mühür sterilizasyon Woodpulp mendil etkinliğini korumak için çok iyidir. Alın Woodpulp Wipes, hemen yüksek sıcaklık önlemek için mühür yapıştırın veya doğrudan güneş ışığı, Kuru Woodpulp mendil içinde ortaya çıkan sonuçları kullanımını etkiler.
Tahriş dikkat
Woodpulp mendil doğrudan Sassafras göz, orta kulak ve müköz membran kullanmayın, Woodpulp mendil sonra cildi tahriş, kaşıntı, tahriş ve diğer belirtiler hemen kesilmelidir gibi ciddi kullanarak acil hastaneye gitmelisin Oda.
Şimdi bir sürü anne bebek bebek Woodpulp mendil, ama bebek Woodpulp mendil sonunda ayrılmaz amacı ne? Burada bebek hamuru ıslak yarı mamul kullanmak tanıtmak bu bir göz atın!
1. dışarı çıkarken, bebeğinizin kirli eller temiz
Dışarı çıkacak bir sürü sorun, öyle aynı derecede bebek Çek pis kokulu, küçük el kirli ve zaman temizlik su yok ve sonra ıslak kağıt havlu, çok pratik ve kullanışlı çözmek için kullanabilirsiniz karşılaşırsınız.
2 bebek soğuk ve burun silmekten bebek
Bebek soğuk, kez bir kağıt havlu ile silinerek, burnu akan devam etti, küçük burun cilalı kuru oldu ve red, burun, silerek Bebek Islak kağıt havlu bebeğin yumuşak burun işkence e koruyabilirsiniz.
3-bebeğin ağzını silerek
Anneler gıda önce ve sonra hamuru ıslak mendil çocuğunuzun silmek için kullanılabilir kullanım mendil emin olabilirsiniz bu yüzden Woodpulp iyi Bebek mendil alkol, baharat yok, floresan temsilcisi ve diğer standartlar yapılır.
4 bebek temizleme işlemi için
Yaz sıcak hava, hamuru ıslak ıslak mendil için Bebek Mendili ile değil, aynı zamanda dezenfeksiyon, ter kuru böylece bakteriyel Invasion bebek.
5 bebek Cilt nemlendirici
Woodpulp iyi Bebek mendil aloe özü ve nemlendirici su, vb, aynı zamanda temiz bebek için eklendi, nem küçük eller kırık önlemek, Bebek hassas cildi korumak için rol.
Bebeğin oyuncakları 6 silin
Woodpulp içeren dezenfeksiyon maddeleri, bebek oyuncak temizlemek biraz zor-ebilmek var olmak kullanılmış mendil hamuru Bebek mendil yok, öyle değil için virüs--dan bebek bebek Body, ağzından sözde hastalık de oyuncaklar gibi.