Mendil Mendil, Müşterilerin Özel İhtiyaçlarına Göre Özel Ürünlere göre Özelleştirilebilir

Mendil Şirket, Fujian fabrikaları kurmak, Tayvan ile 2000 yılında, Tayvan'ın tanınmış işletmeler, kurulan kağıt makine işletmelerinden biri olarak araştırma ve geliştirme, üretim, satış kümesi yıllar birikimi Tayvan ile mendil Ulusal ve uluslararası pazarlarda yerli ve yabancı pazarlarda Üretim tecrübesi, Sistem ve gelişmiş araştırma ve geliştirme yetenekleri, ürünleri, sahip olduğu yüksek derecede, Han Ma Makine ev tipi kağıt makineleri lider olmuştur.

Mendil Şirket ağırlıklı ıslak kağıt havlu makinesi satışları üreten özel ürünler için müşterilerin özel gereksinimlerine göre ıslak mendil, ileri teknoloji ürünü üretim hattı donanımlarını geliştirmiştir. Şirketin çok sayıda üstün teknik ve idari personeli bulunmaktadır. Ve dikey CNC işleme merkezleri, CNC torna, yüksek istikrar ithal hobbing makinesi, freze makinesi, vb Japonya, Tayvan ünlü marka, uluslararası standartlara hassasiyet işleme seçilen bir Japon, Tayvan ithalat, yüksek hassasiyetli işleme ekipmanları ile donatılmıştır. Mükemmel işleme teknolojisi, sıkı kalite yönetimi, ıslak havlu verimli planlama üretimi, ürünlerimizi istikrarlı ve güvenilir, aynı zamanda dayanıklı hale getirerek, teslim süresini karşılamak için müşteriyi en üst düzeye çıkarmak. Şirket, "kurumsal yönetim, kalite ilk, sürekli iyileştirme ve yenilik, müşteri memnuniyeti dayalı" sağlamak için, rehberlik ideoloji olarak kalite politikası ve sürekli ürün kalitesini ve müşteri memnuniyetini artırmak. 2006 yılı sonunda şirket ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi ile çalışmaya ve AB CE güvenlik sertifikası ile bir sertifika, mendil elde etmeye başladı. Şimdi, Han Ma makine kalite güvencesi, dürüstlük yönetimi konsepti, müşterileri için maksimum kazanç yaratmak için istekli olan geleceğe bakmak ve müşterilere parlak bir gelecek kurulması başarısını paylaşmak dayanmaktadır.

Mendil Şirket, gelişmiş ürün kalite test sistemi ve satış sonrası hizmet sistemi, birinci sınıf araştırma ve geliştirme ve üretim ve satış ekibi ile, güvenli ve gelişmiş otomatik üretim hatları kullanır, her paket ıslak havlu bir dizi karmaşık üretim ve Bu tüketimi sağlamak için dezenfeksiyon süreçleri kullandı, geri kalanı rahat kullandı. Spunlaced dokumasız kumaşlar, küçük havlu, pamuklu mendil bileşenleri, yumuşak, yüksek kaliteli formülü RO saf su + temizleyici dezenfektan, bilimsel orana göre sağlıksız, alkolsüz, dezenfektan, sağlık ve çevre koruma hissi, Yıl hava kalitesi

Mükemmel, su kalitesi kirliliği, mendil kalitesini sağlamak için, ürün kalitesi ve güvenilir.

Mendil Şirketin şu andaki ürünleri: dokuma olmayan ıslak mendil, küçük havlu mendilleri, kutulu kağıt havlular, yaygın olarak kullanılan, yiyecek ve içecek restoranlarının tüm sınıfları için uygun, kutu kağıt havluları, take-away dağıtımı, mendil reklam promosyonları, iş Toplantılar, havacılık Yüksek demir, şenlikli düğün vb. Şirketin kuruluşundan bu yana, övgü tüm ortakları tarafından, birçok alanda müşteri grupları ve uzun vadeli işbirliği birikmiş.

Mendil Şirket talep odaklı, teknoloji liderliğindeki hayatta kalma, profesyonel kalite, dürüstlük hizmetleri pazarlamaya devam edecek ve sürekli gelişip gelişecek, geniş kitleler için mutlu olacağız

Tüketici hizmetleri ve içtenlikle bu arkadaşlar ve samimi işbirliği ve ortak kalkınma umuyoruz.