Mendiller Kullanımı Kolay, Daha Dikkatli Olarak Seç

Mendiller kullanımı kolaydır, daha fazla dikkat edin
Islak kağıt havlu ve daha fazla kullanma
1, doğmuş yenidoğan cildi narin, her tuvalet, bir bebek ıslak Mendil ile silin, küçük eşek temiz, rahat olun.
2, bebeğim rahatsızlıktan çok dışarı çıkmak, küçük yüzü, küçük kirli elleri ve kokulu kıçını silmeye hazır, ıslak mendil paketini taşımak için dışarı çıkmak çok uygun.
Puan almak için kağıt havlu ıslak mendil
Ambalajın fabrika, alan, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim lot numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartlarının uygulanması, talimatlar ve önlemlerin üzerinde olması gerektiğini unutmayın.
· Farklı kullanımlara sahip Mendillerin kendi raf ömrüne sahip olduklarını unutmayın.
· "Normal Mendil" esas olarak deriyi temizlemek için kullanılır, raf ömrü genellikle 6 ay - 3 yıldır.
· "Dezenfekte Edici Mendiller", bir tanesi küçük yaralar ve çevresindeki cilt temizliği ve dezenfeksiyonu olmak üzere iki çeşittir; diğeri deri temizleme, yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar, sıhhi tesisat Temiz sterilizasyon, iki sterilizasyon için geniş spektrumlu bir bakterisidal etki 2 yıl raf ömrü Mendir.
· Bebeğin yüzünün veya kalçalarının temizlenmesi ve bakımı için "Bebek Bakımı Mendilleri", raf ömrü genellikle 1,5-3 yıldır.
"Kadın mendil sökücü özel Mendil" raf ömrü genellikle 3 yıldır; "Islak Mendillere Kadınların Bakımı" raf ömrü genellikle 1 yıldır.
Duyarlılığa dikkat
Nitelikli Mendil yumuşak, şık bir tada sahiptir, doku beyazdır, kullanımdan sonra tüysüz olmaz.
· Contayı not edin
Torbalı Mendillerin ambalajı kapatılmalı ve zarar görmemelidir; kutuların ve Kutuların Mendilleri paketlenmeli ve hasar görmemelidir. Mendil sterilizasyonu dezenfeksiyonunun etkinliğini korumak için ambalaj contası iyidir. Mendilleri al, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için mühür yapıştırın ve böylece Kuru Mendiller sonuçların kullanımını etkiler.
Tahrişe dikkat
Deriyle tahriş, kaşıntı, tahriş ve diğer semptomların ardından ıslak mendil kullanımı gibi Safir gözleri, orta kulak ve mukoza zarflarını doğrudan Mendil kullanmayın; ciddi kullanmaya hemen hastamız acil servise gitmelidir.
Şu anda Mendil peçetelerinin piyasaya arzında iki kategoriye ayrılabilir; biri ıslak mendil (ıslak havlu, ıslak kağıt peçeteleri, vb.) Ve diğeri sağlık mendilidir (ayrıca sağlıklı Mendil olarak da bilinir, bebek hijyeni Mendiller, Kadın hijyen Mendilleri, vb.), Özellikle cilt temizliği için.
Ulusal standartlara göre, mikrobik göstergeler yanında sıhhi hijyen ürünleri, sınırlı değere göre öngörülen sağlık standartlarını karşılamalıdır, ancak aynı zamanda E. coli ve Staphylococcus aureus üzerinde de belirli bir bakterisid etki yaratmalıdır. Bu ürünlerden bazıları aynı zamanda Candida albicans gibi mantarların öldürülmesinde belirli bir role sahiptir; yiyecek ve içeceklerin yanı sıra bazı ürünler de bebek veya kadın vulva temizlemesi için kullanılabilir.
Sağlıklı Mendil satın alan tüketicilerin aşağıdaki noktalara dikkat etmeleri önerilir:
İlk olarak, ürün ambalajı sağlam olmalı, dahili ürün nem içermeli, kuru olmamalıdır.
İkincisi, ambalaj amblemi gibi normları temizle: sağlık işaretleri, üretim birimleri, adres, telefon, talimat ve önlemlerin uygulanması.
Üçüncü olarak, logo da olmalıdır: onay numarası veya ürün kaydı ve üretim yeri sağlık izni numarası sağlık idari departmanı.
Dördüncüsü, üretim parti numarası, geçerlilik veya raf ömrü.
5 gibi diğer ilgili bilgiler: Aktif maddeler, mikrop öldürücü performans ve zamanın rolü, uygulama kapsamı.
Buna ek olarak, sıhhi Mendillerin kullanımı da dikkat etmelidir:
1, sağlık Mendil bir kez kuru bakteri öldürücü etkisi kaybı, bu nedenle sterilizasyon süresi çok uzun ürünler uygun sterilizasyon etkisi oynatamıyorum eğer.
2, Sağlık Mendiller sterilizasyon etkisi sınırlıdır, esas olarak temizlik ve sağlıkta bir rol oynamaktadır, bir dezenfektan olarak kullanılamaz, bir kez patojenik mikroorganizmaların enfekte dezenfektan tedavisi kullanmalısınız.