Bebek Ahtapot Mendilleri Bakım Yalıtımında Kış Kullanımı

Kışın bebek mendil ıslak mendil bakım izolasyonu kullanımı
Kış Woodpulp Soğuk, bebeğin cildinde tahrişe neden olan kolay mendil, ısınmak için Woodpulp Mendil kullanmadan önce en iyisi. Şartlı, Woodpulp Mendil kutusunun tamamına özel bir Ahşap Akıtma Mendili ısıtıcısı satın alarak ısıtma sistemini kullanabilir, bebeğinizi daha rahat hissedebilirsiniz.
Çok fazla para koymak istemiyorum Woodpulp Mendillerin küçük bir paketini satın alabilir veya bir veya iki adet Woodpulp Mendil çıkarabilir, temiz bir plastik torbaya sızdırmaz şekilde sıcak suyla ıslatın, zaman doğal olarak ısınana kadar bekleyin Neredeyse arkadaşlar
Kış mevsiminde, kişisel elbise cebine küçük bir Woodpulp Mendil paketi koyabilirsiniz, bu nedenle Woodpulp vücut ısısına uğrayan bebeğin küçük PP'sine soğumaz.
Bebek Ahşap Akkabak Mendilleri, bebekler ve küçük çocuklar için yaygın olarak kullanılan öğelerdir, ebeveynler her zaman binlerce tercihte bulunurlar ve daha güvenli bebek ürünleri satın almayı düşünürler. Bununla birlikte, Hong Kong Tüketici Konseyi geçtiğimiz günlerde Hong Kong'da 44 bebek ve küçük çocuktan oluşan satışlarda bulunan yerinde yapılan kontrollerde koruyucularla işaretlenmiş 33 temiz ahşap mendil, 9 "metil izotiazolinon" MIT içeren koruyucular) ciddi kızarıklığa neden olabilir. bebekler ve küçük çocuklar derisi. Bunların arasında, Phoebe markası bir bebek Woodpulp Mendil "liste".
Farklı markalar farklı
Hong Kong Tüketici Konseyi, Avrupa'da ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki metil izotiazolinonun (MIT) birçok küçük çocuk ve yetişkin alerjik reaksiyonlar yarattığını, aşırı durumların şişme, kabarcıklar, deri yarıkları vb. Ile hasta yapabileceğini söyledi.
Oldukça etkili bir koruyucu olarak MIT'in kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılan olduğu anlaşılmaktadır. 12 Aralık 2013'te Avrupa Kozmetik Kişisel Bakım Ürünleri Derneği, koruyucuların MIT kullanımını durdurmak için koruyucuların kullanımıyla ilgili endüstri önerileri yayınladı ve kozmetik şirketlerinin bekleyen kozmetik ürünlerini mümkün olan en kısa sürede koruyucuların MIT'lerini kullanmayı bırakmasını önerdi. AB Kozmetik Yönetmelikleri MIT Hakkında Güncellemeleri izlemek için ürün türünü kullanın.
Son zamanlarda, muhabir süpermarketler, eczanelerin bir dizi ziyaret etti ve çocuk mağazası bebek pazarı satış buldum onlarca marka, marka tanıtımı, "gözyaşı formülü", "gıda sınıfı xylitol", "alkol", "hayır" baharat ", hiçbir floresan madde," sterilizasyon, dezenfeksiyon "vb.
Muhabirler Woodpulp Mendilin farklı işlevlerinin aynı bileşim olmadığını, hatta farklı ürünler arasında çok farklı olduğunu keşfetti. Bazı Woodpulp Mendil sadece "xylitol, yenilikçi örgü gazlı bez dokusu" olarak bebek özel el ıslak havlu markası gibi ana malzemeleri listeliyor; Woodpulp Wipes'in başka bir markası ise "saf su% 100, iplik yok" idi; ve bazı Woodpulp Mendilleri, "su, propilen glikol, sitrik asit, sodyum benzoat, 羫 Sodyum sitrat, hidroksifenil ester, hidroksifenil akrilat, nonwoven markalı bez bebeği Woodpulp Mendillerin marka bebek eliyle çok aranan gibi karmaşık bileşenlerdir. kumaş ".
Ancak, piyasadaki muhabir Phoebe bebek görmedim satılık Woodpulp Mendil, kompozisyon tablosunda "metil izotiazolinon" listelenen bir bebek Woodpulp Mendil bulamadık.
Kullanımdan kaçınmak için hasar görmüş hasar
Raporlara göre, ıslak havlu eklenen bileşenler ağırlıklı olarak propilen glikol, setil klorür, alkol ve bazı koruyucular olmakla birlikte, cildi canlandırmakla kalmamakta ve kolayca dermatit ve diğer deri alerjilerine yol açmaktadır.
Wangjing Hastanesi Dermatoloji Direktörü Li Guangrui, bebeklerin ve küçük çocukların hassas cildini talep ettiğini, bu nedenle de Woodpulp Mendillerin dezenfeksiyonunun kullanılmasını talep etti. Aslında Woodpulp Mendillerin satışı, koruyucu maddeler içerdiğinden, koruyucu maddeler içerisindeki dezenfekte maddeleri korunmalıdır. ve çocuğa yönelik koruyucular bir tehdit olabilir. Çocuk cildi narin ve kırılgan, uzun süreli, aşırı miktarda Kerpiç Mendili içeren kimyasal maddelerin aşırı kullanımı cilt alerjilerine neden olabilir. Küçük bir bebeğin küçücük küpesi, ister eller ve yüz olsun, su ve gazlı bezle temizlemek ve silmek için kullanmak daha iyi, daha güvenli olduğunu ileri sürdü.
Woodpulp Mendil kullanımının göz kapaklarına, kulaklara ve diğer hassas parçalara dokunmamaya çalışması gerektiğini hatırlattı. Buna ek olarak, Woodpulp Mendilleri doğrudan gözleri ovun ve cilde zarar vermeyin. Cildin kızarıklık, kaşıntı ve diğer alerjik belirtiler gibi Ahşap Akkabak Mendillerinin kullanımı hemen kullanmayı bırakmalı, ciddi vakalar derhal tedavisi için hastaneye kaldırılmalıdır.
Woodpulp Mendil mendilleri el yıkamayı değiştiremez
Çocuk sahibi olan bir çok ebeveyn, genellikle "Woodpulp Mendil" ile "el temizleyicisi" olarak yemek yemeye ya da oynamaya gitmelidir. Herkesin bildiği gibi, bu uygulama dezenfekte edilemez ve birçok Woodpulp Mendil sağlık riski taşır.
Hatırlat, eğer bebekler ve küçük çocuklar Woodpulp Mendil havluyu uzun süre kullanabilirlerse, zehirli maddeler olabilir. Çocuklar sık sık yeme alışkanlığını yenecek, bu yüzden Woodpulp Kimyasal maddelerin midesinin içine daldırmak kolay, uzun vadede sağlığı etkileyebilir.
El yıkama işlemi, gerçekten Woodpulp Mendil kullanmaya gerek duymuyorsa, sağlığa kavuşmak için elinizi yıkayın; en basit malzeme Woodpulp Mendil ürünleridir. Li Guangrui, steril Woodpulp Mendillerin cildin uyarılmasını en aza indirgemek için genellikle hoş kokulu ve kokulu olduğunu, kokusuz, özellikle de hassas ciltler için en iyi seçim olduğunu hatırlattı.