Rayon Mendilleri Gözenekleri Kalınlaştırır mı?


Rayon Mendil yüz, temiz değil tam, gözenek tıkanıklığı neden kolay, yüz temizliği en iyi akış soğuk su yıkama, gerçek koşullar sadece Rayon Mendil ile yüz temizliği için kullanılabilir eğer, bir Birkaç tane daha, hemen ikmali kullanmayı unutmayın.
Büyük gözeneklerin nedenleri:
1, yaşam alışkanlıkları, geç yemek, sigara ve benzeri gibi yeme alışkanlıkları.
2, büyük gözeneklere neden kılcal kir blokajı nedeniyle yanlış temizlik nedeniyle. Cilt epidermis havzaları, hücreler üretmeye devam eder ve hücre yaşlanana kadar genel olarak doğal olarak düşer. Fakat gözenekler tıkalı, cilt metabolizması pürüzsüz değil, planlandığı gibi düşemez, gözeneklerin artmasına neden olur.
3, cilt gevşeme yaşlanma neden olduğu cilt yaşlanma nedeniyle büyük gözeneklere neden olur. Yaş artışı ile birlikte, kan makyajı uygunsuz: tahriş edici kozmetik ile yayma ve güçlü bakterisidal güçlü krem, anti-inflamatuar su uzun süreli kullanımı, gözenekleri daha ciddi bir tıkanıklığa neden olacak gibi, yağ atılımı ortaya çıkmaz gibi uygun bakım, daha kalın gözenekler, daha ciddi olacak.
4, maske aşırı kullanımı: derin gözenekleri derinliği içine derin ve gözenekler derinliği, çok gözenekleri, derin gözenekleri içine derinlik ilk gözenekleri, çok fazla gözenekleri kalın hale getirecektir.
Rayon Mendil sadece acil bir durum olarak kullanılabilir, MM ya da alışkanlıklar geliştirmez, daha sonra Rayon Mendil seviyesinin kalitesi çok farklıdır, kötü Rayon Mendil sık sık sürtünme derisi neredeyse bir yaralanmadır. Kitabın güzel lideri, her türlü temizleyici yardımcı el aletini elimizden daha hassas bir hale getirebileceği söylenebilir!
Rayon Mendil öğretiminin nasıl kullanılacağını söyleyecek pek çok insan var mı? Her gün yaptığımız bu, öğrenmek zorunda değil miyiz? Ah, aslında, her gün yaptığımız için, detayları ve linkleri görmezden geleceğiz.
Aslında yüzünüzü de yıkamak da bilginizdir Ah, yüzünüzü yıkamak için sağlığınıza zarar vermenin uygunsuz bir yolunu hatırlatmak Ah, özellikle uzun akne kızlar sevgiyi arkadaşlarıma dikkat etmelidir. Alışkanlığı yıkamak için kullanışlı bir lavabo yok ve kimse lavaboyu yıkayarak, daha kirli olanları yıkadı, hatta yüzdeki gözeneklerin kalınlaştığını ve yüzünde küçük parçacıkların kapladığı hissini hissetmedi mi?
Lavabodaki suyun sabit, yıkama etkisine neden olmayacağını biliyoruz, elleri ve yüzü kirli şeyler olacak, lavabo ile, nasıl yıkarsanız yıkayınız, lavaboda kirli şeyler kalacak. elbette daha kirli olanı daha fazla yıkayacak. Yüzünüzü yıkamak için zamanınız sabun kullanmamalı Oh, sabun sadece cildi canlandırmaya değil, aynı zamanda kendi doğal cilt koruma cildimize de zarar verir, bu yüzden yüzünüzü sabunla yıkamayın.
Ve sonra sıcak su, sıcak su, en fazla dikkat ve birçok kişi sıcak su ile rahat hissediyorum, ancak sıcak su tamamen cilt koruyucu film zarar verecektir, ve Rayon Wipes uzun bir süre için çok sayıda bakteri biriktirecek, vücut çok kötü.
Daha fazla insan Rayon Mendilleri, yemeklerden önce veya halka açık yerlerden önce, el yıkamasının yerini almak için bir silme bezi çıkarmaya, her ikisinin de kolay ve hijyenik olmasına ve hatta yanlışlıkla sterilize edilebileceğini düşünüyor. Bununla birlikte, tüketicilere Rayon Wipes'ın çeşitli katkı maddeleri içerdiğini, aşırı maruziyetin cilt alerjilerine, ellerinizi dezenfekte etmenize ya da sabunla yıkamanıza ve suyla yıkamanın en iyi yoluna neden olabileceğini hatırlatmak isterim.
Birçok tüketici isminden de anlaşılacağı gibi "Rayon Mendil" in kağıt olması gerektiğini düşünüyor. Bununla birlikte, Rayon Mendil üretimi ana hammadde dokuma olmayan, ana bileşen polipropilen dereceli polipropilendir. Bu nedenle, Rayon Wipes'ın yaygın kullanımı sadece değerli petrol kaynaklarını boşa çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda ayrışmanın ardından yeni “beyaz kirliliğe” neden olmaktan kurtulabilmeyi de kolaylaştırıyor.
Rayon Mendil sıvı içeriği genellikle% 80, su ve katkı maddelerinin ana bileşenidir. Suyun sıvı ile reaksiyona girmesini önlemek için Rayon Mendillerinde kullanılan su, arıtılmış su, saf su vb.