Neden Islak Mendillerde Selüloz Elyaf Kullanıyoruz

Doğal, konforlu, biyolojik olarak parçalanabilir, yenilenebilir, çevre dostu
Selüloz elyaf, özellikle giyim kumaşlarında, ev tekstili kumaşlarında ve insanların günlük yaşamında kullanılan hijyen ürünlerinde yukarıdaki avantajların tümüne sahiptir. Selüloz lifi ahşap selülozdan yapılmıştır. İpeksi bir görünüme sahiptir ve pamuk gibi hisseder. Konfor, nefes alabilirlik ve nem emme gibi bir dizi olağanüstü özelliğe sahiptir.
Selüloz elyafların boyanması kolaydır ve özellikle yumuşak olan iç çamaşırları, bebek giysileri, etekler, gömlekler, elbiseler vb. İçin uygun kumaşlara örülebilir veya dokunabilirler.
Ev tekstili alanında, selülozik elyaflardan yapılan kumaşlar, yüksek kaliteli çarşaflar, havlular, masa örtüleri, peçeteler, mobilya örtüleri, perdeler ve daha fazlası için idealdir.
Selüloz elyaf saf ve yumuşaktır ve bebek mendilleri, kozmetik maskeleri, tıbbi sargılar ve diğer tek kullanımlık hijyen ürünleri için güvenilir bir temel malzemedir.
Selüloz elyaf doğal, çevre dostu ve tamamen biyolojik olarak parçalanabilir. Akrilik, polyester, naylon ve diğer petrol bazlı sentetik kumaşlar için ideal bir alternatiftir.
Selülozik liflerin üretimi için çözünen odun hamuru, selüloz liflerini akrilik, naylon, polyester ve diğer petrol bazlı sentetik kumaşlara ideal bir doğal alternatif haline getiren okaliptüs ve akasya ağacı plantasyonlarının sürdürülebilir yönetimi ve hızlı büyümesinden gelir. Ürün