Islak Tuvalet Kağıdı ve Islak Mendil Arasındaki Fark Nedir?


Her şeyden önce, yüksek kaliteli ıslak tuvalet kağıdı esas olarak ham odun hamuru oluşur, tuvalet ve kanalizasyonda ayrıştırılabilir; ıslak havlu tuvalete ayrıştırılamaz;


İkinci olarak, yüksek kaliteli ıslak tuvalet kağıdı vajinal mukoza tarafından test edilir, PH zayıf asidiktir, özel ve her türlü hassas insan için uygundur; Islak havlular özel olarak yapılmaz; Son olarak, yüksek kaliteli ıslak tuvalet kağıdı,% 99,9 sterilizasyon kapasitesine sahiptir ve fungisitlerin kimyasal sterilizasyonu değil, fiziksel silme, hafif ve uyarıcı değildir.


Islak tuvalet kağıdı , yıkanabilen yeni bir ıslak tuvalet kağıdı türüdür. Sıradan kuru kağıt havlularla karşılaştırıldığında, ıslak tuvalet kağıdı, mükemmel temiz işlevi ve konfor özellikleri nedeniyle tuvalet kağıdı endüstrisinde devrim niteliğinde yeni bir ürün haline geliyor.


Aslında, ıslak tuvalet kağıdı Çin'in ilk değil. Avrupa ve Amerika'da gelişmiş ülkelerde, ıslak tuvalet kağıdı uzun bir ev ihtiyaçları olmuştur. Örneğin, İsviçre'de ıslak tuvalet kağıdının geçirgenliği zaten% 50'dir, yani iki kişiden biri ıslak tuvalet kağıdını kullanır ; Almanya'da ıslak tuvalet kağıdının geçirgenliği% 40'a yakındır; Çin'deki ıslak tuvalet kağıdının doğumu, Çin halkının yaşam kalitesini iyileştirmesine gerçekten yardım etmek, yaşam kalitesi için gerekli ev ihtiyaçlarıdır.


Hangzhou U bezler Commodity Co, Ltd

Çin'den temizlik mendili profesyonel bir üreticiyiz.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao Kasabası

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta Kodu: 311301

Ülke: çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728