Islak tuvalet kağıdı ve ıslak mendil arasındaki fark nedir?


İlk olarak, yüksek kaliteliIslak tuvalet kağıdıham kağıt hamuru ile ağırlıklı olarak oluşan, tuvalet ve kanalizasyon; çürümüş ıslak havlu tuvalette çürümüş değil;


İkinci olarak, yüksek kaliteli ıslak tuvalet kağıdı vajinal mukoza tarafından test edilmiş, PH zayıf asidik, özel ve duyarlı insanların uygulanabilir; her türlü için uygun Islak havlu özel için özel yapılmış değil; Son olarak, yüksek kaliteli ıslak tuvalet kağıdı % 99.9 sterilizasyon kapasite ve değil mantar ilaçları, ama fiziksel silme, hafif kimyasal sterilizasyon ve sigara uyarıcı aracılığıyla vardır.


Islak tuvalet kağıdıuzakta-ebilmek var yıkamak ıslak tuvalet kağıdı yeni bir türüdür. Sıradan kuru kağıt havlu ile karşılaştırıldığında, ıslak tuvalet kağıdı tuvalet kağıdı sektöründe devrimci yeni bir ürün olan mükemmel temiz işlevi ve konfor özellikleri nedeniyle haline geliyor.


AslındaIslak tuvalet kağıdıÇin ilk değil. Avrupa ve Amerika'da gelişmiş ülkelerde, ıslak tuvalet kağıdı uzun bir ev ihtiyaçları olmuştur. Örneğin, İsviçre'de ıslak tuvalet kağıdı geçirgenliği zaten % 50'dir, yani iki kişi kullanmakIslak tuvalet kağıdı; Almanya'da, ıslak tuvalet kağıdı geçirgenliği % 40 yakın olduğunu; Islak tuvalet kağıdı Çin, Doğum gerçekten Çin halkının yaşam kalitesini yükseltmek yardım, temel ev ihtiyaçlarını yaşam kalitesini takip olduğunu.


Hangzhou U örtüsü emtia Co, Ltd

Biz temizlik bezleri Çin'den bir profesyonel üreticisi vardır.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao kasaba

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta kodu: 311301

Ülke: Çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta:info@ucloths.com

Skype:shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728