Islak mendil kullanımını nedir

Mendil insanların yaşam standartlarının iyileştirilmesi ile günlük ihtiyaçlarını da değişiyor, ah, bebeğin ağız kirli, su ya da bebek için temiz bir iş için bir mendil ile yıkanmış, ve şimdi daha fazla ah ileri teknoloji olduğunu kirli orijinal el , bir ıslak mendil oldu, küçük mendil fonksiyonu hala çok güçlü, bu yüzden bugün paylaşmak için: ıslak mendil kullanımını nedir? Umut herkes Oh yardım için

Bir: bebek bebek kullanım için mendil

Bebek silme veya yatalak hastalar için

Bebek doğumdan özellikle ishal böyle bir durum, perianal cilt bakımı cilt son derece önemlidir ve bazen küçük kıçını yıkamak birkaç kez sıcak su kullanımı sık varlığında da çok hantal, özellikle kış c karşılaştı eski hava durumu, bu kez sıradan Bebek mendil için uygulamak için gereği üzerinde uygun, bir rub üzerine de Oh nemlendirici bir rol oynayabilir. Uzun vadeli yatalak hastalar, hemipleji, olan hastalar gibi ama cilt temiz iş, kolay ve konforlu deri parçası mendil taşımak için de kullanılabilir.

Ellerini temiz ve temiz tutmak

Dışarıda, el bazı bakteriler ile temas kaçınılmaz olarak gelecek, özellikle dakikaya bir rub cilt tutabilir, ellerini, bu kez, burun ve ağız mendili yıkamak için bir kullanışlı gelebilir bulamadı sağlık, özellikle kış aylarında temiz , ıslak mendil de nemli cilt, Cilt nemli tutmak için oyun rol oynayabilir.

Bebek dudaklar cilt etrafında temiz

Bebek doğduktan sonra ağız drooling zaman kağıt, düzenli kullanımı sonra yok Eğer bebek burun cilt kızarıklık kısmı aşağıda özellikle diş dudak, eğer kez ıslak, o zaman biraz döküntü veya bebek burun, koşmaya devam , Bebek ağrı neden olur, Bebek burun silmek reddeder, burun ve ağız da kullanabilirsiniz bu sefer ıslak mendil bebeğin cildi temiz korumak için.

İki: kadın makyaj temizleyici kullanın

Mendil yüzünden yüz döneminin, birçok kadın yüzü makyaj, tabakası olacak ve bazen kendi elbise zaman geçirdim ve durum yüzlerini yıkamak için çok geçti, kadınların özel temizleyici mendil arkadaşlarıma uygulayabilirsiniz, bir rub yüzü olabilir net değil, aynı zamanda cilt, özgün rengini boşaltma soyunma.

Üç: dezenfeksiyon uygulamaları

Mendil işlevi göre bazı ıslak mendil ıslak mendil dezenfeksiyon fonksiyonu da mevcuttur. Bu işlev, bebek oyuncak yüzeyine, kesip el cilt veya ev elektronik ekipman yüzeyinin mendil, temizle, nesnenin yüzeyinin veya deri ya da çok uygun Oh yüzeyine öldürebilir.

Temizlik erkek

Kadınlar fizyolojik dönemi her ay, fizyolojik dönemde, özellikle çok sayıda kadın, bazen kan değil temizledin mi, perine, bakteri, dezenfektan ıslak mendil, tutmak için kullanabileceğiniz bu sefer doğurmak kolay temizlik için zamanında değil Yerel cilt temiz ve hijyenik, aynı zamanda kullanmak çok uygun olur

Dört: koku kullanımını kaldırmak

Spor veya yaz yüksek sıcaklık, deri ter, bu sefer bazı tat olmayacak, koku mendil kokusu için kullanabilirsiniz, her ikisi de temiz cilt kadar da etkili azaltın ter salgılanmasını olabilir zaman ter çok görünür , aynı zamanda bakterileri öldürür.

Beş: bakım etkisi cilt

Kalite ve işlev farklı kağıt göre havlu, yüksek kaliteli Ayrıca E vitamini, asit, gliserin birleştirilen mendil ve diğer iç, çok bu temiz, nemlendirici, cilt bakım malzemelerle Cilt Bakımı bireysel tek seferlik yapılır.

Altı: Ayakkabı kullanılan

Mendil dışarı ayakkabı kaçınılmaz olarak bazı toz ile böylece onların görüntü büyük ölçüde silmek için o zaman, temiz değil, kuru kağıt kullanımı azaltılmış, veya üst üzerinde üst üzerinde toz silmek için sıradan mendil kullanabilirsiniz bu sefer sol biraz toz olacak bulaşmış olacak , ama aynı zamanda temiz bir üst ve toz temizleme zamanı toz olasılığı yok yani ıslak, temizlemek en iyi