Temizlik bezleri Spunlace dokuma olmayan özellikleri nedir?Temizlik bezleri Spunlace sigara dokumatemel olarak biliyoruz, kelime biz temelde ne tozsuz bez anlayabiliyorum, ama tozsuz kumaş özellikleri saymıyorum tozsuz kumaş kullanımı bilmek değil mi? Ardından, tozsuz kumaş özelliklerini tanıyalım.


Temizlik bezleri Spunlace sigara dokumaortak bir fiber olduğunu. Onun % 100 tek kat polyester fiber miktarıdır. Bu ultra-ince lifleri olan % 75 numaramı artı % 25 naylon bulunuyor.


Yöntemi dokuma göre bölünmüş, S-düz dokuma ve D-örgü toz bezi ayrılabilir; kenar sızdırmazlık göre yapılırsa, Sigara-(soğuk kesme) mühürleme kenar ayrılabilir, kenar sızdırmazlık, ultrasonik lazer kenar sızdırmazlık daraltmak (kesme aletleri ekstrüzyon bu kenar sızdırmazlık yöntemi mevcut mühürleme en mükemmel kenar türüdür tozsuz bez kesme yöntemi), ultrasonik geniş baskı ve termal mühürleme kenar kesme kenar ve benzeri. Ayrıca diğer özelliklerine göre tozsuz bez müşterilerin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir.


Temizlik bezleri Spunlace sigara dokuma% 100 sürekli polyester çift dokuma kumaş çok yumuşak bir yüzey ile yapılır. Fonksiyonu dur: duyarlı nesneler yüzeyi temizlemek için kullanılabilir. Sürtünme test sürecinde bu düşük toz üretim ulaşmak ve lifleri düşme olmadan RUB'dir. Bu iyi bir su emme ve temiz fonksiyonel etkinlik vardır. Bu karşılaştırma tozsuz arıtma atölyede özellikle geçerlidir.


Dustless kumaş, dustless silme bezi, superfine fiber kumaş, superfine fiber silme bezi, Edge en gelişmiş kenar düzeltici tarafından mühürlenmiş durumda, herhangi bir parçacık ve gereksiz konu çıkmadan silinebilir ve lekeleri de yeteneğidir dustless güçlü. Toz bezi yöntemi mühürleme termal kenar diğer iki kenarı veya daha iyi bir kenar koruma sağlayan yöntem, mühürleme yuvarlak kenar dört tarafı yuvarlak kenar sızdırmazlık her iki tarafında kullanılabilir.


Aynı zamanda, dokuma olmayan Spunlaced temizlik havlu ve tozsuz bez var aşağıdaki özellikleri, toz temizleme işlemi kumaş, bez toz ayrıntılı bir giriş:


Spunlaced nonwoven temizlik havlu % 100 polyester elyaf yapılır. Yumuşak yüzeyi, hassas yüzeyi temizlemek için kolay olan, hiçbir elyaf sürtünme tarafından kaldırılır ve iyi bir su emme ve verimliliği temizlik vardır. Temizlik ve ambalaj ürünleri süper temiz atölye tamamlanır. Tozsuz seçilebilir kenar sızdırmazlık olduğunu genellikle bez: soğuk, lazer kenar sızdırmazlık, ultrasonik kesme kenar sızdırmazlık. Ultra-ince fiber bez toz genellikle lazer ile ve ultrasonik mükemmel kilitlendi.


Hangzhou U örtüsü emtia Co, Ltd

Biz temizlik bezleri Çin'den bir profesyonel üreticisi vardır.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao kasaba

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta kodu: 311301

Ülke: Çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta:info@ucloths.com

Skype:shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728