Viskon Mendil, Müşterilerin Daha İyi Hizmet Kalitesini Vermeye Çalışıyor

Viskon Mendil Şirket taahhüttür Özel bir kağıt mendil, servis sağlayıcıların üretiminde uzmanlaşmış kâğıt ürünleri ve Changzhou, Wenzhou, Dongguan'da kapsamlı bir kalite sağlamak için üç üretim tesisi kurmak için müşteri gereksinimlerini ve uygun ve düşünceli hizmetlerini karşılamak üzere düzenlenmiştir!


Kağıt havlu, mendil, kağıt bardak, kağıt torba, reklam kağıt havlu, viskon mendil iş peçeteleri ve diğer kağıt ürünleri pompalama özel kutusuna Şirket, bir üretim, satış, birinde ticaret; Tüm ürünler kesinlikle, üretim ve satış ulusal standartlara uygun Müşteriye özel, tasarım, üretim ihtiyacı var; Ham hamur tedarikçileri ve ithal ekipman üretimi ile üretilen yerli hammaddeler hammaddeleri tarafından kullanılan tüm hammaddeleri;


Şirket şu ana kadar Çin Petrokimya, Wanda Plaza, RT-Mart, Jiangsu Uydu TV, Donghao Petrol, Şanghay Pudong Kalkınma Bankası, Mercedes-Benz, Red Star Meikailong, Sarı Nehir İlaç ve diğer yüzlerce işletme, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için.

Yıllar geçtikçe kalite ve fiyat avantajı sağlamak için servis ve geliştirme için viskon mendil, viskoz ıslak mendil ve müşteri iletişimine ve kombinasyonun gerçek durumuna daha fazla dikkat ederek hayatta kalırız. Ve müşterilere daha iyi bir hizmet kalitesi sunmaya çalışmak

Şirket Mayıs 2009'da kurulmuştur, yerli tek seferlik sağlık malzemeleri endüstrisi tanınmış şirketler, viskon mendil Merkezi Hefei, Anhui Eyaleti, Yaohai Bölgesi, Viscose Wipes Yu Yu Yolu Daxing Endüstri Parkı, Operasyon merkezi, Henan Eyaleti, Zhengzhou Şehri, Merkezi Ekonomik Bölgesi çekirdek şehri olan ulusal ulaşım merkezindedir.

Şirketin ürün geliştirmesi, tasarımı, üretimi, üretimi için viskon mendilleri var. Birkaç yıl geçirdikten sonra, Çin'in sağlık gereçleri endüstrisi bir şirketin rekabet edebilirliği ve gelişme potansiyeli haline geldi. Satış ve hizmet her yönüyle bir ıslak mendil olarak ürün operatörleri, şirket "kalite temelini oluşturmak, kazan-kazan durumu yaratmak için hizmet, agresif marka" Iş amaçları için azim Çaba ve amaç olarak uzman marka işletmeler geliştirmek, ürünler, ürün araştırma ve geliştirme teknolojisi ve kalite kontrol yetenekleri çeşitleri onlarca yedi serisi geliştirdi ve her zaman sektör lideri düzeyde.

Şu anda, şirketin ürün satış ağı iki parçaya ayrılmıştır: viskon mendil terminal pazarı ve kanal pazarı, terminal pazarı ve ülke uzun vadeli işletmelerin kurulması için büyük işletmelerin çok sayıda daha vardır. Kanal pazarı arasındaki uzun vadeli işbirliği ilişkisi şimdi Orta Ovalar Ekonomik Bölgesi Anhui, Hubei, Shandong, Henan, Shaanxi, Shanxi ve şehir satışlarının diğer bölgelerinde, ABD şiir şiiri, kadınların çoğunluğu tarafından piyasadan bu yana mendil siliyor Her yaştan tüketiciye ve sevgiye, yüksek bir pazar itibarına ve marka sadakatine, pazarın kazanmasına ve bir yıl yüksek paya sahip olması.

Şirketler sürekli kendini geliştirme, viskoz ıslak mendil advoca Te ürünleri insan odaklı, teknoloji ilk önce, hizmet kalitesi ve etkin. Araştırma ve geliştirme amacı ile yüksek kaliteli ürünlerin şirketleri, yenilik ve geliştirme, ürün uzmanlığı, seri hale getirme ve farklı tüketici grupları, farklı müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitlendirme kombinasyonu yapısını teşvik etmeye devam etmek ve gelişmesini teşvik etmek.