Viskon Mendil Geliştirme

Viskon Mendil Geliştirme
Viskon mendil taşıyıcı olarak non-woven kumaş (dokunmamış kumaş), kumaş, kağıt veya diğer hammadde, su üretimi için arıtılmış su, uygun koruyucular, dezenfektan, öz, kür sıvı ve diğer aksesuarlar, Vücut veya nesnenin yüzeyi temiz, cilt bakımı, tek kullanımlık tuvalet kağıdının antibakteriyel etkisi.

Viskon mendil taşıyıcı olarak non-woven kumaş (dokunmamış kumaş), kumaş, kağıt veya diğer hammadde, su üretimi için arıtılmış su, uygun koruyucular, dezenfektan, öz, kür sıvı ve diğer aksesuarlar, Vücut veya nesnenin yüzeyi temiz, cilt bakımı, tek kullanımlık tuvalet kağıdının antibakteriyel etkisi.

Nesnenin uygulanmasına göre vücuda viskon mendil ve viskon mendil ile vücuda bölünebilir, eski genel olarak genel temizlik, bebek bakımı, kadın özel bakım, makyaj temizleyici özel bakım gibi kişisel hijyen temizlik bakımı için kullanılır, hasta özel Bakım ve diğer kişisel bakımlı viskoz mendil. Sonuncusu ağırlıklı olarak elektronik ürünlerin temizlenmesi, mutfak ve tuvalet gereçlerinin temizlenmesi, ev ürünlerinin temizlenmesi, deri ürünlerinin temizlenmesi, deri temizliği, tuvalet temizliği ve viskoz mendil temizliği dahil olmak üzere temizlik, silme ve antibakteriyel olarak kullanılır.

Bölme fonksiyonel özelliklerine göre, sıradan viskon mendil, sıhhi viskon mendil ayrılabilir. Bunların arasında sıradan viskoz mendillerin temiz bir temizleme etkisi vardır; sterilizasyon ile sıhhi yapışkan mendilleri, bakteri öldürme oranı genellikle% 90'dan fazladır.

1970'lerden beri gıda temizleme aracı olarak viskon mendil yükselmeye başladı. 90 yılı aşkın bir süredir tüketici sağlığı alışkanlıkları ve yaşam kalitesini artıran 90 yaşına gelindiğinde, viskoz zorunlu olmayan gerekliliklerden yaşamın ihtiyaçlarına giderek silinir, kullanımı ve uygulama alanları büyük ölçüde genişletilmiştir. Gelir artışı, sağlık bilinci, yaşam kalitesi ve sağlık alışkanlıkları geliştikçe tek kullanımlık hijyen ürünlerinin gereksinimleri gittikçe artmakta ve viskoz mendil yavaş yavaş insanların günlük ihtiyaçlarına dönüşmektedir. Küresel bir perspektiften bakıldığında, viskoz, Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde tüketici pazarını başlatacak ve daha sonra yavaş yavaş Asya Pasifik ve diğer gelişmekte olan ülkelere gelişecek, olgunlaşmış Avrupa ve Amerika pazarlarını, Asya- Pasifik piyasası kalkınma modeline hazır

Viskon mendil, iç piyasa viskoz ıslak havlu nüfuz etme oranı nispeten düşük olmakla birlikte, 2000 yılı öncesinde ve sonrasında Çin'in "egzotik" leri haline geldi, ancak yerli viskoz ıslak mendil endüstrisi hızlı bir gelişim eğilimi gösterdi. Çin Kağıt Yapımı Dergisi Kağıt Endüstrisi Komitesinin istatistiklerine göre, Çin, ağırlıklı olarak Zhejiang, Guangdong, Jiangsu, Şanghay, Fujian, Shandong, Liaoning, Pekin, Hubei, Anhui ve diğer yerlerde bulunan viskon mendillerin 1.000 üreticisine sahiptir.

Kağıt endüstrisi mesleki istatistiklerinden Çin Kağıt Sanayi Derneğine göre, 2011-2015 yılları arasında, Çin'in viskon mendil üretimi 25.05 milyardan 48.49 milyara, yıllık bileşik büyüme oranı% 17.31'e; Çin'in viskoz, 24.6 milyar dan 47.52 milyar e kadar fabrika satışlarını siliyor, yıllık bileşik büyüme oranı% 17.89'a ulaştı. Çin'in viskon mendil ihracatı 10.92 milyondan 14.26 milyar, yıllık bileşik büyüme oranı% 6.90 idi. Çin'in viskon mendil piyasa talebi büyümeye devam ediyor, Çin viskon ıslak mendil ihracat satış büyüme oranı yavaşladı, Çin viskon mendil piyasasının iç piyasa satışları, fabrika satışlarının oranı da yıllar itibariyle bir yükseliş trendi gösterdi Çin viskon mendil ile görülebilir.