Polyester mendil konularda dikkat için kullanın

Polyester mendil konularda dikkat için kullanın

Polyester mendil üreticileri tanıtmak Polyester mendil kullanımı: 1. nitelikli Polyester mendil bir yumuşak, zarif tadı var. ve doku beyazdır ve kullanımdan sonra kıllı olmayacaktır. İç ürün nem içeren ve değil kuru; Kötü Polyester mendil kez varsa kendine özgü kokusu, açık saç çizgisi fenomen kullanımında bazı bile küf noktası zaten, Cilt uyarılır, duygu üretir kaşıntı, ağrı. 2. orada ürün adı, üretici, adresi ve sıhhi lisans sertifika sayısı adını olacaktır. (Eğitim dahil) ürün etiketleme ve tanıtım içeriği otantik ve gerekir değil görünür veya hastalığın tedavi etkisi ima. 3. üretim tarihi ve son kullanma tarihi ürün veya kısıtlamaları ve üretim tarihine dikkat edilmeli. Satın almak değil, bitiş tarihi veya bitiş tarihi aşan Polyester mendil kullanın. 4. dış ambalaj ürünün iyi durumda olduğundan emin olun ve satın almak ve ürün önlemek için hasarlı ürünleri kullanmak dikkatli iki kez kirlenmiş.

Temizlik cilt bakımı fonksiyonel polyester elyaf Polyester mendil, Bayan bakım Polyester mendil, mendil, vb polyester mendil fabrika varolan polyester ıslak mendil. Polyester havlu dizi, ürünler olmuştur polyester havlu fabrika gücü 10'dan fazla il, özerk bölge ve belediyeler doğrudan altında merkezi hükümet ihraç ve Rusya ve diğer ülkelere ihraç, kaldı.

Polyester mendil üreticisi ürün kompozisyonu giriliyor: 1, su, arıtılmış su, saf su, RO saf su: ıslak kağıt mendil sıvı içeriği genellikle yaklaşık % 80'i oluşturuyor, düşük nem kağıt havlu daha kuru hissedeceksiniz, içeriği çok ıslak hissedeceksiniz çok, öte yandan, kullanmak uygun değildir. Daha fazla 9 içine su ve sıvı, su ile su tepki önlemek için sıvı ilaç, ıslak havlu-meli var olmak kullanılmış su özel tedaviden sonra ambalaj bileşenleri "arıtılmış su", "su", "RO saf su" üzerinde görebilirsiniz. 2. nemlendirici: propilen glikol: propanediol olduğunu bir çözücü ve aynı zamanda bir nemlendirici. Bu sıvı su, yapım o daha az uçucu ve antibakteriyel ve korozyon önleyici, çok hemen hemen tüm ıslak dokularda kullanılır çözülmeye etkin maddeyi yardımcı olabilir. 3, koruyucu, phenoxy etanol, metil p-hydroxybenzoate neper Kral: ıslak mendil içerir nem ve farklı malzeme çok sayıda etkili fiziksel aktivite korumak için koruyucu eklemeniz gerekir, ancak içeriği çok düşüktür, genellikle yok olumsuz bir etkiye sahip değil. Antimikrobiyal: laktat, okaliptüs yaprakları: antimicrobials, kimyasal ve doğal antimicrobials birçok türü vardır. Adından da anlaşılacağı gibi bakterilerin ortadan kaldırmak ve bakteri üreme inhibe. 5, iyonik olmayan yüzey aktif maddeleri, polyoxyethylene hidrojene Hint yağı, polieter, toz yıkama deterjan çoğunluğu için ve noniyonik yüzey aktif ajan içeren, özel bir fonksiyonu kir ve yağ çıkarmak, temiz etkiyi elde etmek için kullanılır.

Temizlik cilt bakımı fonksiyonel polyester elyaf Polyester mendil, Bayan bakım Polyester mendil, mendil, vb polyester mendil fabrika varolan polyester ıslak mendil. Polyester havlu dizi, ürünler için 10'dan fazla verilen iller, özerk bölge ve belediyeler merkezi hükümet altında doğrudan edilmiş ve Rusya ve diğer ülkelere ihraç, pazarında ürünleri tüketiciler tarafından tanınmaktadır.