Kışın Bebe Selüloz Mendillerini Sıcak Tutmak İçin Kullanın

Sıcak tutmak için bebek selüloz mendillerini kışın kullan
Kış Selüloz Mendil soğuk, bebeğin cildinde tahrişe neden olması kolaydır, kullanmadan önce Selüloz Mendili ısıtmak en iyisidir. Şartlı, özel bir Selüloz Mendil ısıtıcısı, selüloz Mendil kutunun tamamını ısıtma sistemine dahil ederek bebeğinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.
Çok fazla para koymak istemiyorum Selüloz Mendil küçük bir paket satın alabilirsiniz veya sıcak suda temiz bir plastik torba kabarcık içinde mühürlü, Selüloz Mendil bir veya iki adet ilerlemek, zaman doğal olarak sıcak kadar bekleyin Neredeyse arkadaşlar.
Kış mevsiminde kişisel elbise cebine küçük bir Selüloz Mendil paketi koyabilirsiniz, bu nedenle vücut ısısına sahip Selüloz Mendil bebeğin küçük PP'sine soğumaz. Shentai otel tedarik şirket: Guangzhou Selüloz Mendil üreticileri sağlamak.
Bebek Selüloz Mendiller, bebekler ve küçük çocuklar için yaygın olarak kullanılan öğelerdir, ebeveynler her zaman binlerce tercihte bulunurlar ve daha güvenli bebek ürünleri satın almak ister. Bununla birlikte, Hong Kong Tüketici Konseyi geçtiğimiz günlerde Hong Kong pazarında 44 bebek ve küçük çocuk satışında bulunan yerinde yapılan kontrollerde koruyucularla işaretlenmiş 33 temizleme bezi, 9 "metil izotiazolinon" içeren koruyucu maddeler (MIT) şiddetli döküntülere neden olabileceğini açıkladı. bebekler ve küçük çocuklar derisi. Bunların arasında, Phoebe marka bir bebek Selüloz Mendil "listesinde."
Farklı markalar farklı
Hong Kong Tüketici Konseyi, Avrupa'da ve Amerika Birleşik Devletleri'ndeki metil izotiazolinonun (MIT) birçok küçük çocuk ve yetişkin alerjik reaksiyonlar yarattığını, aşırı durumların şişme, kabarcıklar, deri yarıkları vb. Ile hasta yapabileceğini söyledi.
Oldukça etkili bir koruyucu olarak MIT'in kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde yaygın olarak kullanılan olduğu anlaşılmaktadır. 12 Aralık 2013'te Avrupa Kozmetik Kişisel Bakım Ürünleri Derneği, koruyucuların MIT kullanımını durdurmak için koruyucuların kullanımıyla ilgili endüstri önerileri yayınladı ve kozmetik şirketlerinin bekleyen kozmetik ürünlerini mümkün olan en kısa sürede koruyucuların MIT'lerini kullanmayı bırakmasını önerdi. AB Kozmetik Yönetmelikleri MIT Hakkında Güncellemeleri izlemek için ürün türünü kullanın.
Son zamanlarda, muhabir süpermarketler, eczaneler ve çocuk ürünleri mağazası bir dizi ziyaret "No gözyaşı formülü", "gıda sınıfı xylitol" "Hayır alkol" odaklı tanıtım düzinelerce kadar bebek Selüloz Mendil marka pazar satışları bulundu " hiçbir baharat ", hiçbir floresan ajan," sterilizasyon, dezenfeksiyon "vb.
Gazeteciler, Selüloz Mendilin farklı işlevlerinin aynı bileşim olmadığını, büyük farklar arasında bile farklı ürünler olduğunu keşfettiler. Bazı Selüloz Mendil sadece "xylitol, yenilikçi örgü gazlı bez dokusu" için bebek özel el ıslak havlu markası gibi ana malzemeleri listeliyor; çocukların Selüloz Mendil başka bir markası "saf su% 100, iplik yok"; ve bazı Selüloz Mendilleri, annelere, "su, propilen glikol, sitrik asit, sodyum benzoat, 羫 Sodyum sitrat, hidroksifenetil ester, hidroksifenil akrilat, hidroksipropil ester, hidroksifenil ester, dokusuz kumaş "olarak anılacaktır.
Ancak, pazardaki muhabir, satış için Phoebe bebek Selüloz Mendilleri görmedi, içerdiği maddeler tablosunda "metil izotiazolinon" olarak adlandırılan bir bebek Selüloz Mendil bulamadı.
Kullanımdan kaçınmak için hasar görmüş hasar
Raporlara göre, ıslak havlu eklenen bileşenler ağırlıklı olarak propilen glikol, setil klorür, alkol ve bazı koruyucular olmakla birlikte, cildi canlandırmakla kalmamakta ve kolayca dermatit ve diğer deri alerjilerine yol açmaktadır.
Wangjing Hastanesi Dermatoloji Direktörü Li Guangrui, bebeklerin ve küçük çocukların hassas cildinin, bu nedenle, Selüloz Mendillerin dezenfeksiyonunun kullanılmasını talep ettiğini belirtti. Ancak, Selüloz Mendillerin satışı için pazar, koruyucu maddeleri içeriyor çünkü bileşenlerin dezenfeksiyonu koruyucular muhafaza edilmelidir ve ve koruyucu maddeler çocuk için tehdit oluşturabilir. Cildin hassas ve kırılgan, cilt alerjisine neden olan Selülozlu Mendil'den daha fazla kimyasal madde içeren uzun süreli, aşırı cilt kullanımı. Küçük bir bebeğin küçücük küpesi, ister eller ve yüz olsun, su ve gazlı bezle temizlemek ve silmek için kullanmak daha iyi, daha güvenli olduğunu ileri sürdü.
Selüloz Mendillerin göz kapaklarına, kulaklara ve diğer hassas parçalara dokunmamaya çalışması gerektiğini hatırlattı. Buna ek olarak, Selüloz Mendilleri doğrudan gözleri ovun ve cildi hasar etmeyin. Cilt kızarıklığı, kaşıntı ve diğer alerjik belirtiler gibi Selüloz Mendil kullanımı hemen kullanmayı bırakmalıdır; ağır vakalar derhal hastaneye kaldırılmalıdır.
Selüloz Mendiller el ile yıkama ile değiştirilemez
Çoğu ebeveyn, çocukluysa "el temizleyicisi" olduğunda Cellulose Mendil havluyla yemek yemeye ya da oynamaya giderler. Herkesin bildiği gibi, bu uygulama dezenfekte edilemez ve birçok Selüloz Mendil sağlık riskleri taşır.
Uzmanlar, bebeklerin ve küçük çocukların Selüloz Mendil havluyu uzun süreli kullanmaları durumunda, zehirli maddeler olabileceğini söylüyorlar. Çocuklar genellikle yeme alışkanlığını yiyecektir, bu nedenle Selüloz Mendilleri kimyasal maddelerin üstünde mideye koymak kolay, uzun vadede sağlığı etkileyebilir
Elde yıkamak için suyun akışı daha fazla sağlığa kavuşturmak için, elle yıkanması gerçekten uygun olmadığı takdirde Selüloz Mendilleri, en iyi selüloz mendil ürünlerini seçmelidir. Li Guangrui, steril Selüloz Mendillerin cildin uyarılmasını en aza indirgemek için genelde biraz kokulu ve hoş kokulu olduğunu, özellikle de hassas ciltler için kokusuz iyi bir seçim olduğunu hatırlattı.
Buna ek olarak, Selüloz Mendillerin dezenfeksiyonu, genellikle çeşitli biçimlerde paketlenmekte, bazıları bir parça veya daha fazla ekipman parçasıdır; uzmanlar, bağımsız ambalaj seçimini önermektedir; bu nedenle, Selüloz Mendilleri nemlendirici, dezenfeksiyon yapmak için deneyebilirsiniz.