Anne için Bebek Ahşap Pulu Mendil Deneyimi Bir Çeşit Seçmek için

Anne için çeşitli bebek Woodpulp Mendil deneyimini seçmek için
Yeni doğan bebek cildi özellikle hassasdır, her tuvaletten sonra bezle ıslak mendillerin kullanılması en iyisidir. Islak kağıt havlular gibi şeyleri yenidoğanla yakın temasta tutmak için, acemi anne-babalar toplayırken dikkatli olmalı, böylelikle bebeğe rahatsızlık vermemek için, aynı zamanda ailenin hayat problemine de dikkat etmeliler. Yeni doğan ıslak mendil seçimi yaparken ne dikkat ettiniz? Özellikle 80 anneden sonra muhtemel annelere bir araya gelerek bu konuda bilgi sahibi olurlar.
1. Islak havlu muhteviyatlarını, ıslak mendil kalitesindeki bileşenlere dikkat edin, ürüne nem, nem ihtiyacı yaratmak için fazla miktarda olabilen odun Woodpulp Mendilinin bu boyutunu hafife almayın. bakterilere ve diğer etkilere, marka Woodpulp Mendil maddeleri, bebek için iyi, bazıları kötü, bazıları kötü, ve bazı maddeler bebeğe zarar verecek şekilde farklı şeyler ekledi, bu nedenle satın alma anında bunu görmezden gelinen kişi el. Baby Woodpulp Mendil, alkol, lezzet, tahriş, floresan ajan vb ekleyemezsiniz.
2. Paketleme contasına baktığımızda ıslak kağıt havluyu seçtiğimizi unutmayın. Ambalaj contası iyi olduğundan, Woodpulp Mendillerin sterilizasyon efekti yüksek tutun. Woodpulp Mendil Paketleri mühürlenmeli, zarar verilmemelidir; kutulu ve konserve Woodpulp Mendil ambalajı hasar görmeden tamamlanmalıdır. Acemi anne-babalar, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için kuru bir odun hamuru ıslak havlu ile sonuçlanan ve kullanım etkisini etkileyen iyi bir mühür yapıştırmak için Woodpulp Mendil erişiminde bulunurlar.
3. Orada ıslak mendil hissi ve kokunun birçok farklı marka ve tip olduğunu unutmayın. Farklı ıslak mendiller hissi ve koku açısından çok farklıdır. Bazı Woodpulp Mendilleri çok yoğundur, bazıları çok yumuşaktır ve bazıları aromatik koku, bazı basit hiçbir koku. Ben, annemin nispeten yumuşak ve kalın bir kese almak için en iyisinin olduğunu ve Woodpulp Mendil kokusunun olmadığını öneriyorum. Bebek Woodpulp Mendil daha yumuşak seçecek seçin, çocuk daha rahat kullanılır.
İlk olarak, Woodpulp Mendillerin dezenfeksiyonu, cildin uyarılmasını en aza indirgemek için kokusuz ve hoş kokulu, özellikle de hassas cilt olmak üzere, kokusuz ve hoş kokulu bir koku.
İkincisi, steril Woodpulp Mendillerin hepsi yüzü temizlemek için kullanılamaz, sıradan Woodpulp Mendillerin kullanımı narin cilt yüzeyine zarar verebilir. Yüzü temizlemek için kullanacaksanız, paketin üzerindeki Woodpulp Mendil bölümünde gördüğünüzden emin olun: Kelimelerin yüzünü temizlemek için kullanılabilir.
Üçüncüsü, Woodpulp Mendillerin dezenfeksiyonu, mümkün olduğunca mümkün olduğunca tercihe bağlı olarak paketlenerek, hamuru tutmaya çalışmak için birkaç, 1, 2, 10 veya 10 adet paketleme biçimindedir. Islak havlu nemlendirme, dezenfeksiyon. Bağımsız olarak Woodpulp Mendil paketlemesinin kullanılması, direklerin çıkarılması, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için mühürünü yapıştırın ve kuru Ahşap Akkablon Mendillerinin sonuçların kullanımını etkileyebilir.
Dördüncü olarak tahrişe dikkat etmeliyiz, Woodpulp Mendilleri doğrudan cildin tahriş, kaşıntı, tahriş ve diğer belirtilerden sonra Woodpulp Mendil kullanımı gibi gözleri, cilt hasarlarını silmek için kullanmayınız, hemen kullanmayı bırakmalısınız.
Woodpulp Mendil üreticileri Woodpulp Mendil koruma becerileri: Woodpulp Mendil süpermarkette bakım yapan bayanlara paket satışlarında dikkat çekiliyor: "bakterilerin yetiştirilmesi, ferahlatıcı tadı uzakta parçaların mahremiyetini temizleyin." "İnsan vücudundaki çevreye paralel sıvı PH değeri, pH'ı dengeleyebilir." Onun ham maddeleri menstrüel temizlik, tuvalet kullanımı, günlük gizlilik bakımı için klorheksidin asetat, gliserol ve saf su ve lezzet vb. Içerir.
Woodpulp Mendilin belirli bir bakteriostatik etkisi vardır, ancak genellikle sterilize edilemez, ki bu noktaya özel bir dikkat göstermeniz gerekir. Woodpulp Mendil arkadaş bakımı kullanmak için aynı zamanda, üretim tarihine dikkat etmeli ve Woodpulp nedeniyle mendiller, çevre korunması için, yüksek sıcaklık çok yüksek, bazı ilaç malzemeleri olabilir, üretim tarihinden dikkat etmelidir. uçucu, böylece sonuçların kullanımını etkileyen Aynı anda, ürünlerin bağımsız bir küçük paketi seçmeye çalışın, bir kez tükendiğinde doğrudan atılabilir, diğer ürünlerin ambalajını etkilemez. Çıkartıldıktan sonra büyük bir ürün paketi ise, kalan ürünlerin güvenliğini sağlamak için derhal mühürlenmelidir.