Islak Mendil Çeşitleri Var, Kullanılacak Bebek Nasıl Seçilir

Bebeğin doğumundan bu yana, Ma Ma'nın temas ettiği çok fazla ıslak mendil türü var mı?


Kullanım açısından osuruk havlu ve el havlusu olarak ikiye ayrılabilir;


Malzeme açısından pamuklu mendiller ve pamuklu olmayan mendiller vardır;


Fonksiyon açısından, steril mendiller ve steril olmayan mendiller vardır;


Peki çeşitli ıslak mendil türleri arasındaki fark nedir?


1. dezenfekte mendil


Bu tip ıslak mendiller genellikle bakterileri etkili bir şekilde öldürebilen alkol ve benzalkonyum klorür gibi dezenfektan bileşenler içerir. Islak mendillerde antiseptik bir bileşen yoksa, dezenfekte edilebilir olduğunu iddia ederler. Bu tip ıslak mendiller, enfeksiyonu önlemek için alkol + pamuk topu gibi yara yüzeyini dezenfekte edebilir. Cep telefonlarını dezenfekte etmek için de kullanılabilir.


2. Cilt bakım mendilleri


Mendiller uçucu yağlar ve gliserin gibi hafif cilt bakım bileşenleri içerir. Sildikten sonra, bebeğin&# 39'un cildini korumak için bebeğin&# 39'un cildinin yüzeyinde koruyucu bir film bırakabilirler.


3. Ağızlık


El ve ağız mendilleri gıda sınıfı hammaddelerden yapılır ve bebekler genellikle küçük eller yerler. Küçük elleri temizlemek için el ve ağız bezlerini kullanmak daha güvenli ve daha hijyeniktir.


4. göt havlu


Popo havlu bileşimi, el havlusundan daha karmaşıktır.' lar, popo havlusu ve el havlusu arasındaki kompozisyon farkına bir göz atalım.


Malzemeler açısından, pp havluların bileşimi sadece karmaşık değildir ve bazı bileşenler bebek tarafından yutulduğunda vücuda zarar verebilir. Bu nedenle, pp havlular el havlusu olarak kullanılamaz, ancak el havluları pp havlular olarak kullanılabilir.