Mendillerin Üç İşleviBir Mendilin üç işlevi

Islak Mendil üreticisi Mendil üç fonksiyonu tanıtmak: 1. Sterilizasyon ve leke: lekeler için kir ve bakteri görünür ve görünmez kirleticiler en ıslak Mendil çıkarabilir, bakteriler ise antiseptik Mendil eklemeniz gerekir. Şu anda piyasadaki Mendiller iki kategoriye ayrılabilir: biri kendi başına sterilize edilir ancak bakterisidal bileşen eklenmez, bu nedenle sadece eşyanın yüzeyini silebilir ve sterilizasyon rolünü oynayamaz. İlave antiseptik ambalajlardan bahsedilecek, yaygın olarak benzalkonyum klorür, setil piridin klorür, batı pirazol amonyum klorür vb. Var, ciltte aşınma, çizik vb. Olarak kullanılabilir ve bu nedenle dezenfeksiyon veya sterilizasyon, uygun dış kullanım için. Islak için bazı ortamlarda antiseptik Zehirli ve sağlığa zararlı olan mendil aşırıdır, abartılıdır, yüksek konsantrasyonlarda sterilizasyon bileşeni gerçekten toksisite ve tahrişe neden olabilir ancak ıslak mendillerde az miktarlarda anne-babalar olmadığı sürece zarar yoktur Bebeğin bir Mendil çiğnemesine izin verin ve giriş malını silinmek için Mendil kullanmayın.

2. Nemlendirme etkisi: Wipess ve aloe özünde sıklıkla kullanılan nemlendirici ve besleyici içerikler, bazı Mendil kompozisyonları çok doğal ve güvenli görünse de, nemlendirme faktörüne sahip değillerse etkinliğini artıracaktır. indirimli olsun. 3. Mendil malzeme: spunlaced nonwoven için ıslak Mendil, temel malzeme viskon ve polyester, polyester kimyasal fiber ve tutkal ağırlıklı olarak doğal elyaf pamuk için kullanılan kombinasyonudur, genel Mendil hammadde oranı çoğunluğu polyester nonwoven, bebeğin yumuşak cildi için daha uygun yumuşak, büyük Wipess (pamuk Mendil) daha doğal elyaf. Hepsi bu yazı için. Umarım bu sana yardımcı olur.

Küçük bir Mendilleri hafife almak istemiyoruz, küçük bir Mendil sıradan gibi görünebilir, o zaman küçük bir parça, etki küçük değildir. Nemlendirici, nemlendirici, temizleyici, bakteri ve diğer ürünler iyi ürünlerdir. Bazı Mendillerin bakterilerin ilavesine alkol ekleme etkisi vardır, ancak bebeğin zarar görmesi de üretilmektedir. Ayrıca vücudun nemini alır ve cildi çökmüş gibi hissettirir. Tadı tüketicileri algı ve koku duyusundan çeken ve lezzet katmak için bir koku vermek için bazı Mendiller var. Ürünün koruyucu veya koruyucu olması ile ömrünü uzatmak için bebeğin cildi alerji riskini artırabilir. Bunların hepsi kuşkusuz bebeğin kullanmasını ortadan kaldırmak istiyor, bebeğin Mendilleri bileşimi yumuşak renksiz ve tatsız seçmeli daha idealdir.

Islak Mendil üreticisi benzersiz bir ürün, kalite mükemmel, kategori tamamlandı, profesyonel havlu üretim işletmeleri, tüketici güven ilk kalite kavramına bağlı kalarak, yeni ve eski müşterilerin Mendil ürün için memnuniyetini sağlamak.

Notaların seçimi için Mendil imalatçısının bez Mendilleri: 1. Bebek Mendilleri suda çözünmez, tıkanmaya neden olmamak için lütfen tuvaletten atmayın. 2. Cildin yara veya kızarıklıklar, şişme, ağrı ve kaşıntı belirtileri varsa, lütfen kullanmayı bırakın ve zamanında doktora danışın. 3. Lütfen yüksek sıcaklık ve güneş ışığına maruz bırakmayın. Lütfen mühürü kullandıktan sonra kapatın. 4. Bebeğin ellerinin ulaşamayacağı yere koyun, böylece yemek yemeyin. 5. Lütfen kullanıldığında conta etiketini açın ve yumuşak Mendilleri nemli tutmak için kullanılmadığında etiketi kapatın. 6. Bebek Mendilini ıslak tutmak için, gerçek kullanıma göre farklı Mendil türleri seçin.