Islak Mendil Kalitesi Ayrıntılı Olarak Sunuldu

Islak Mendil kalitesi detaylı olarak tanıtıldı

Islak Mendil fabrika detay ıslak mendil, son yıllarda sivil havacılık, oteller, restoranlar, sergi ve resepsiyon sitesi gibi iş için tek kullanımlık hijyen ürünleri, standart artış yaşayan insanlar olarak ıslak mendil, ıslak mendil, ağırlıklı olarak seyahat, turizm ve diğer açık hava su kullanımı için uygun değildir ve bebek bakımı ailesinin temizliği. Sıhhi ve kullanışlı ıslak mendilleri dezenfekte ederek yüzü ve elleri silin. Bununla birlikte, farklı ıslak bez ürünlerinin farklı KULLANIMI vardır.

Sıradan ıslak bez: esas olarak cildi temizlemek için kullanılır. Temiz suya çıkarken kullanmanız kolay değildir. Düşük dereceli ürünler, taban malzemesi olarak sıcak haddelenmiş (veya sıcak rüzgar) dokunmamış kumaşları kullanır, orta ve yüksek dereceli ürünler, taban malzemesi olarak tozsuz kağıt (veya kuru kağıt) veya su omurgaları dokunmamış kumaş kullanır. Damıtılmış su veya saf su, dezenfektanlar, öz, süzücü sıvı ortam ve üst sınıf ürün için sızdırmazlık sağlayan sıvı bileşimi silip süpürüyor; aloe vera, E vitamini, kakao fosfatidik asit, gliserin, malik asit, cilt bakımı bileşenleri, temizleme, nemlendirme gibi ve bir kere besleyici.

Islak Mendil üreticisinin ıslak mendillerinin koruma tekniği: süpermarketlerde satılan çeşitli kadın bakım Mendilleri ambalajın üzerinde işaretlenmiştir: "gizlilik alanını temizleyin, bakterilerden uzak durun, taze ve güzel tat." "Sıvının PH'u kadın insan vücudundadır ve PH'u dengeleyebilir." Malzemeleri menstrüel temizleme, post-tuvalet kullanımı, günlük gizlilik vb. Için kullanılabilen kloroheksadin asetat, trigliserol, saf su ve özü içerir.

Islak Mendillerin bazı inhibitör etkisi vardır, ancak genel sterilize edilemez, bu biraz özel dikkat gerekir. Aynı zamanda bakım arkadaşı kullanmak için mendil, Islak Mendil nedeniyle, üretim tarihinden dikkat etmeli ve çevre kaydetmek gerekir Yüksek sıcaklık, bazı ilaç koşulları altında ortamı kurtarmak için şarttır. Katkı maddeleri, kullanım etkisini etkilemek için uçucu olabilir. Aynı zamanda, bağımsız küçük paketlerle ürünleri seçmeye çalışın. Kullanıldıktan sonra, diğer ürünlerin ambalajını etkilemeksizin doğrudan atılabilir. Büyük bir paket ise, kalan ürünlerin güvenliğini sağlamak için ürünün zamanında kapatılması gerekir.

Biri ıslak dezenfekte edin Mendillerin kokusuz olması ve hoş kokulu olması, mümkün olduğu kadar cildin uyarılmasını azaltmak için kokunun olmadığı, özellikle hassas cildin seçilmesi en iyisidir.

2. Dezenfekte Edici Mendil yüzü temizlemek için kullanılamaz. Ortak bir Mendil kullanmak hassas yüz derisine zarar verebilir. Yüzünüzü temizlemek istiyorsanız, Mendillerin dış ambalajında gördüğünüzden emin olun: Yüzünüzü temizlemek için sözcükleri kullanın.

Üç, dezenfekte Mendil genellikle nemlendirici ve dezenfekte Mendilleri muhafaza etmeye çalışmak için mümkün olduğunca bağımsız paketleme seçimi koşuluyla mümkün olan en fazla 1, 2 tablet, 10 hap veya 10 yama bağımsız bir kıyafete sahip çeşitli ambalaj türlerine sahiptir. Bağımsız bir ıslak mendil paketini kullanın, kart çizdikten sonra sızdırmazlık şeridini yapıştırın, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından koruyun, ıslak mendil kurumasına ve kullanım efektini etkilemesine neden olmaz.

Dört, cildin kızarıklık, kaşıntı, uyarıcı reaksiyon ve benzeri semptomlar göstermek için Islak Mendil kullanırsanız, uyarıcı dikkat etmeli, doğrudan ıslak mendil, ofis kırmak için cildi derhal silmek için kullanmayın, hemen kullanımını durdurmalıdır.