Ahşap Pipap Mendillerinin Korunması

Woodpulp Mendillerin Korunması
Ambalajda Woodpulp Mendil kadın bakımının çeşitli satan süpermarkette: "bakteri üreme, ferahlatıcı tadı uzak gizlilik bölümlerini temizlemek." "PH PH değeri kadınların vücudundaki çevre koşullarında pH'yı dengeleyebilir." Malzemeler arasında menstrüel temizlik, tuvalet kullanımı, günlük gizlilik bakımı vb. Için uygun klorheksidin asetat, gliserol ve saf su ve lezzet vb. Yer alır.
Woodpulp Mendilin belirli bir bakteriostatik etkisi vardır, ancak genellikle sterilize edilemez, ki bu noktaya özel bir dikkat göstermeniz gerekir. Woodpulp Mendil arkadaş bakımı kullanmak için ihtiyaç aynı zamanda, Woodpulp nedeniyle üretim tarihine ve depolama ortamına dikkat etmelidir Çevre korunması üzerine Mendil, yüksek sıcaklık çok yüksek, bazı ilaç malzemeleri uçucu olabilir , sonuçların kullanımını etkiliyor Aynı zamanda, bağımsız ürünlerin küçük bir paketini seçmeye çalışın, bir kere kullanıldıktan sonra doğrudan atılabilmekte, diğer ürünlerin ambalajını etkilememektedir. Çıkartıldıktan sonra büyük bir ürün paketi ise, kalan ürünlerin güvenliğini sağlamak için derhal mühürlenmelidir.
Woodpulp Wipes, sivil havacılık, oteller, restoranlar, sergiler ve diğer iş ve alım siteleri gibi daha önce kullanılan kişilerin yaşam standartlarının iyileştirilmesiyle son yıllarda sağlığın giderek artan bir defa kullanılması, Woodpulp Wipes kişisel tüketiminin kademeli olarak artması, Gezi, turizm ve diğer açık hava suyunda çoğunlukla kullanılanlar evde bakım ve diğer küçük çocuk bakımı kadar uygun değildir. Islak mendil ile yüz, el, hem sağlık hem de kolaylık silinir. Bununla birlikte, farklı nemli ürünler farklı kullanımlara sahiptir.
Genellikle kullanılan nemli bez: esas olarak cildi temizlemek için kullanılır. Kapılardan su ile temizlik yaparken kullanımı kolay değil, her ikisi de tek kullanımlıktır. Bir alt tabaka olarak sıcak haddelenmiş (veya sıcak hava) dokunmamış kumaşlar kullanan düşük dereceli ürünler, temiz kağıt (veya kuru kağıt) veya dokumasız spunlace kullanılarak orta ve yüksek dereceli ürünler. Genel Woodpulp Mendil batırılmış sıvı bileşenler genellikle damıtılmış su veya saf su, dezenfektan, koku, orta ve yüksek dereceli ürünler sırılsıklam sıvı da aloe vera jeli, E vitamini, kakao fosfatidik asit, gliserol, malik asit ve diğer cilt bakım bileşenlerini içerir; Kullanım Bir cilayı temizleyin, nemlendirin, nemlendirin.
Baby Woodpulp Wipes, Woodpulp Mendilli bebeğe ve yetişkin Woodpulp Mendiline bebek bakımından ayrılmıştır. Woodpulp Mendil gereksinimleri nispeten daha yüksektir çünkü bebeğin cildi çok hassasdır, alerjiktir. Bebek posası ıslak mendil sıradan Woodpulp Mendil ve Woodpulp Mendil için el ağzı, sıradan bebek Woodpulp Mendil genellikle bebeğin küçük kıçını, el Woodpulp Mendil bebeğin ağzını ve ellerini ovmak için kullanılan ovmak için ayrılmıştır.
Alkol: ıslak dokudaki alkol rolü esas olarak sterilizasyon, ancak alkol cilt yüzeyindeki nem kaybını silmek, uçucu ise, sıkı ve kuru hissetmek, cilt rahatsızlığına neden olmak için bebeğe uygun değildir. Parfüm: Baharat ve alkollerin uyarıcı bileşenler üretmesi kolay olduğu düşünülür, bu nedenle aroma seçilecek tüketicilerin tercihlerine dayanmalıdır, ancak alerjik riski artırmak için cildin kompozisyonundaki artış, bu nedenle bebek ürünleri için , bu doğal saf sağlamak gerektiğini Ayrıca, ıslak kağıt havlu birçok marka açıkça "hiçbir alkol ve baharat eklendi" olarak işaretlenir.
Woodpulp Mendil pazarda yeni bir dezenfeksiyon temizlik malzemeleri olarak, övgü ve kamuoyu, hızlı tempolu modern insanlar için onun susuz temizleme fonksiyonu, temiz bir hızlı ve rahat bir yol sağlamak için çeşitli aldı, aynı zamanda temiz ve konforlu sağlamak için yaşam alanı. Woodpulp Mendil ürünleri farklı hammadde ve ilaçlara göre yüksek, orta ve düşük dereceli puanlara sahip olup fiyat da çok farklıdır.
İlk olarak, Woodpulp Mendillerin dezenfeksiyonu cildin uyarılmasını en aza indirgemek için lezzet içermeyen, özellikle de hassas cilt olmak üzere, genellikle hoş kokulu ve kokulu bir cilttir.
İkincisi, dezenfeksiyon Woodpulp Mendillerin hepsi yüzü temizlemek için kullanılamaz, sıradan Woodpulp Mendillerin kullanımı narin cilt yüzeyine zarar verebilir. Yüzü temizlemek için kullanacaksanız, paketin üzerindeki Woodpulp Mendil bölümünde gördüğünüzden emin olun: Kelimelerin yüzünü temizlemek için kullanılabilir.
Üçüncüsü, Woodpulp Mendillerin dezenfeksiyonu, hamurun ıslak havlu nemlendirici, dezenfeksiyon etkisi altında tutulmaya çalışılabilmesi için, genellikle birkaç bağımsız ambalajlama koşuluyla, bağımsız olarak, 1, 2, 10 veya 10 bağımsız ambalaj biçimindedir. Bağımsız olarak Woodpulp Mendil paketlemesinin kullanılması, direklerin çıkarılması, yüksek sıcaklıktan veya doğrudan güneş ışığından kaçınmak için mühürünü yapıştırın ve kuru Ahşap Akkablon Mendillerinin sonuçların kullanımını etkileyebilir.
Dördüncüsü, Tahrişe dikkat etmeliyiz, Woodpulp Mendilleri doğrudan cildin kızarıklık, kaşıntı, reaksiyon ve diğer belirtileri uyarmadan sonra Woodpulp Mendil kullanımı gibi gözleri, cilt hasarını ovmak, hemen kullanmayı bırakmalısınız.