Paspasın Kökeni

Paspas , paçavradan alınmalıdır. Temizlenecek yer yeryüzü olduğunda, insanlar onu silmek için değil, süpürmek istediklerinden korkarlar. Verimliliğin iyileştirilmesi ve yaşam ortamının değişmesiyle, temiz zemin topraktan temiz tahtalara ve arduvazlara değiştiğinde ovma ihtiyacı gereklidir. En erken ovma alanı bir bez olmalıdır. Yıkama yeri temizlemesine rağmen, operatörün ilk sorumu çok yoruldu. Sorun ilham kaynağıdır, birisi paçavra uzun bir sap takar, oh, fark - yarar görüldü, resmin adı - " paspas ". Paspas dünyaya geldi. "Dik yürüyüş" gerçekleştirildi.


Uzun bir süre sonra yeni problem tekrar geldi. Paspasın çalışma parçası, paspas kafasının kendisi de sürekli yıkamaya ihtiyaç duyar. Paspas kafasının operatörün eline temizlenmesi sorunu, çözülmesi gereken problemlere yükselir. Bu nedenle, akıllı insanlar, paspas kafası susuzlaştırma sorunu çözmek için "sıkma suyu" ve "kuru paspas" olan "sıkma suyu" cihazı ve "döner kurutma" cihazı ile paspas için.


Bilim ağacının büyümesiyle birlikte, paspasın kafasında kullanılan malzemeler gittikçe yaygınlaşıyor. İlk pamuk şeritlerinden, dokunmamış kumaşlar, ince lifler ve hatta tek bir kolleksiyon parçası (paspas) geliştirdiler. Kollektör paspas, güçlü su emme ve uygun su sıkma cihazının eşleşmesi nedeniyle mutfak ve tuvaletin zemin suyunu temizlemek için daha uygundur.


Krank paspası, paspas çubuğundaki beyni kaldırır ve krank kısmı, geleneksel başlı çubuğa eklenir, bu da paspasın kafasının hareketini daha kolay ve emek tasarrufu sağlar. Düz çubuk paspasının bükülmesiyle ilgili zor problemi çözer ve çöp döküntüleri itilir ve altına itilir. Aynı zamanda, sallanan krank da paspas için yüksek olabilir. Tam kapsamlı döner temizlik gücü sağlar.

Bugün, paspasların fonksiyonları sürekli genişliyor ve yardımcı cihazlar birbiri ardına ortaya çıkıyor.


Hangzhou U bezler Commodity Co, Ltd

Çin'den temizlik mendili profesyonel bir üreticiyiz.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao Kasabası

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta Kodu: 311301

Ülke: çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728