Woodpulp Mendil Geliştirilmesi?

Woodpulp Mendilin gelişimi?


20. yüzyılın sonları, 80'li yılların sonu ve on yılın sonunun sonu Çin'in Woodpulp Wipes? In sahnesidir? O zaman, "aşk sadece kart" ıslak mendil, Şanghay Hitachi Sağlık Ürünleri A.Ş. üretimi gibi ıslak mendil üreten fabrikaların çok az sayıda, Çin'in ilk ıslak kağıt havlu markası. O zaman ıslak mendil ürünleri ağırlıklı olarak kişisel tüketim için ticari bir lüksdür.

20. yüzyıl, yüzyıl ve orta-orta-orta-orta döneminin sonu Çin'in Woodpulp Mendilinin başlangıcı mı? sahne. O zaman Pekin Miao şirket, Harbin Jingqi kağıt şirketi, Anhui Tongling Bofa, Pekin Aihua şirketi gibi birkaç ev tipi ıslak mendil makinesi, giriş ıslak mendil ekipman tanıttı. Islak kağıt havlu üretimi ve sınıfları büyük ölçüde geliştirilmiş, ticari kullanımın daha hızlı artması, sivil havacılık, otellerin sınıflandırması da tüketim ürünlerinin temizlenmesi için daha yaygın şekilde kullanılmaktadır. Ancak Woodpulp Mendillerin kullanımı mı? Cildin silinmesini temizlemekle sınırlıdır, yüzün silinmesi, çeşitli yapı tekli olmaktadır.

21. yüzyılın başlarında, erken yüzyılın ilk dönemi ve yüzyılın başlangıcı, Çin'in Woodpulp Mendil'in gelişme aşamasındadır; şu anda Çin'in kentsel yaşamının büyük bölümünün, özellikle de 2003 SARS salgını içine alınması ve 2004 kuş gribi salgını, insanların kişisel hijyen konusunda bilinçlendirilmesi Önlemenin anahtarı, insanlar kişisel hijyen konusunda giderek daha fazla dikkat ediyor ve steril kağıt havluların kullanımıyla sonuçlanıyor ve şimdi taksi, restoran ve diğer birçok şehir halka açık yerlerde insanlara kullanacakları dezenfektan kağıt havlularla donatılmıştır. Kişisel tüketimde insanlar artık yalnızca açık havada kullanımla sınırlı değiller ve birçok tüketici, ıslak havluları dezenfekte etmeye hazır olan okul çocukları için, seyahat eden insanlar da kullanacak. Diğer taraftan, insanların sağlık bilincinin sürekli iyileştirilmesine yansıdığı, sağlık gereçleri pazarına yönelik güçlü bir talep doğurmuştur. Son yıllarda son yıllarda son yıllarda Woodpulp Wipes? üretim hızla arttı, mevcut iç pazarda Woodpulp Mendil markalarını yüzlerce var mı? ürünler, yaklaşık 500t ~ 600t yıllık tüketimi. Ülkenin daha resmi üretim işletmeler fazla 50 ve başka bir atölye tarzı küçük işletme yaklaşık 100 var. Çin'de high-end ihracat daha fazla ürün, yabancı marka, sabit nokta işleme sayısı da büyüyor

Kış Woodpulp Mendilleri? Woodpulp Mendil kullanmadan önce en soğukta, bebeğin cildinde tahrişe neden olan soğuk, kolay mı? yaklaşık ısıtmak için. Koşullu özel Woodpulp Mendil alabilir mi? Isıtıcı, Woodpulp Mendil kutusunun tamamı? Isıtıcıyı kullanmak için bebeğinizi daha rahat hissedin.

Çok fazla para koymak istemiyorsanız, Woodpulp Mendil paketinden küçük bir paket satın alabilir miyiz? veya bir veya iki tane Woodpulp Mendil ilavesi mi yapıyorsunuz? Temiz bir plastik poşet içine mühürlenmiş, sıcak suya batırın, zaman doğal olarak ısınana kadar bekleyin Neredeyse arkadaşlar.

Kışın dışarı, küçük bir paket Woodpulp Mendil koyabilir misin? kişisel elbise cebinde, yani Ahşap Akkablon Mendilleri ne zaman? vücut ısısı ile bebeğin küçük PP'sine soğumaz.