Bir Salgın Sırasında Bu Tür Mendil KullanılabilirIslak mendiller sıradan mendiller ve sıhhi mendiller olarak ayrılır. Sıradan mendillerin bileşenlerinin çoğu, sadece temizlenebilir ancak dezenfekte edilemeyen su ve özdür. Hijyenik mendiller sterilize edilebilir ve sterilize edici bileşenler içerir. Sadece mendiller değil, aynı zamanda diğer nesneler de sterilize edilir. Sıhhi dezenfeksiyon bezleri,% 99.999 sterilizasyon oranı, alkolsüz, toksik olmayan ve tahriş edici olmayan çeşitli etkili sterilizasyon bileşenleri içerir. Sterilizasyon mekanizmasının etkili bir şekilde çalışmasını ve çeşitli patojenleri öldürmesini sağlayan yeni bir köpük dezenfeksiyon bezidir.


1. ıslak mendil tipi.
Şu anda piyasada kabaca iki tür ıslak kağıt havlu vardır: biri cilt bakım bileşenleri içerir ve yumuşatıcı ve bakım etkisine sahiptir, ancak dezenfeksiyon için kullanılamaz; diğeri, belirli bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon etkisine sahip olan ve genellikle ambalajlamada kullanılan özel bir dezenfeksiyon ıslak kağıt havludur. kimyasal maddeler.


2. ıslak mendil etkisi.
Genel temizlik için, evde veya dışarıda, temizlik amacını karşılamak için sıradan mendiller seçebilirsiniz. Nispeten yüksek gereksinimleri olan ve sildikten sonra belirli bir antiseptik etkiye sahip olmak isteyenler için, sıhhi mendilleri seçebilirsiniz, ancak sıhhi mendiller sadece belirli bir bakteriyostatik etkiye sahip olabilir. Dezenfeksiyon etkisi elde etmek. Hızlı sterilize etmeyi ve dezenfeksiyonda rol oynamayı umut eden özel gereksinimleri olan ıslak mendiller için, özellikle ani gribin önlenmesi için daha iyice sterilize edilebilen dezenfeksiyon mendilleri seçmelisiniz.