Spunlace Pazar Rekabeti Güçleniyor ve Güçleniyor


Pazar tarafından yönlendirilen, Çin'deki spunlaced mendillerin üretim kapasitesi hızlı büyümeyi sürdürdü ve belirli bir pazar tabanına sahip.

Nanjing Teknoloji Üniversitesi Malzeme Okulu Profesörü Wang Ran, endüstriyel tekstillerin birçok geleneksel tekstil işletmesi tarafından stratejik bir uyum yönü olarak konumlandırıldığını ve bazı işletmelerin dönüşümlerini ve gelişimlerini eğrilmiş dokunmamış kumaş endüstrisine odaklayacağını söyledi. Pazar rekabetçiliğini ve etkisini artırmak için, orijinal Spunlaced işletmeler yatırımlarını hızlı bir şekilde artıracak ve 10.000 ton ölçekli işletmeler önemli ölçüde artacaktır. Yatırım konumlandırmasının yüksek başlangıç ​​noktası ve olağanüstü özellikleri, ev tipi ıslak havlu pazarındaki bir diğer parlak noktadır.

Diğer ülkelerin ve Tayvan'ın spunlace endüstrisinin deneyimlerinden yararlanmak, ölçek ve maliyet etkinliği, yüksek hız, yüksek verim ve geniş genişlikli üretim hattını vurgulamak, spunlace işletmelerinin yatırım yönlerinden biridir. Tek veya iki bileşenli eğirilerek bağlanmış eğirerek bağlanmış eğirerek bağlanmış eğirerek bağlanmış eğirerek bağlanmış eğirerek bağlanmış eğirerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, eğrilerek bağlanmış, bükülmüş, eğrilerek bağlanmış eğrilmiş iç talebi genişletirken, uluslararası pazar rekabetine katılan işletmelerin derecesi giderek artmakta ve üst düzey ürünlerin oranı da artacaktır.