Detaylara Dikkatli Mendil Seçin Detaylar

Ayrıntıların ne olduğına dikkat etmek için Mendilleri seçin
Mendil ailede giderek daha fazla insana girdi ve çok çeşitli kolaylık getirmek için geniş bir yelpazede kullanım. Ancak Mendil satın alanlar, yüksek noktanın cilt gereksinimlerini silmek için gerekliyse dikkat etmelidir, çünkü malzemenin bazıları Mendil için uygun değildir ve insan vücudunu incitecektir, daha sonra Dikkat ne zaman silinir? Yaz genellikle mendil pik sezonunda kullanılır, birçok kişi silmek için kullanılır, birkaç kişi cilt zarar edecek düşünebilirsiniz, hepimiz Mendil malzeme ve önlemlerin üzerine yazılmıştır biliyorum, Bunlar da daha fazla ödemek zorunda Dikkat.
Dezenfekte Edici Mendil, elleri silerken, masa ve sandalyelerin silinmesi sırasında, yemeklerden önce veya su ve sabun olmadan elleri temizlemek için kullanılabilir, ancak etkileri bununla sınırlıdır. Mendillerin dezenfeksiyonunda yer alan bazı maddeler, klor, ağartma tozu, alkol, vb. Gibi insan vücudunu da etkilediğinden, bu bileşenler ambalajın üzerinde işaretlenmeyecek, ancak cildi, müköz zarları, gözleri, Sık kullanılanlar cildin kurumasını sağlar. Dolayısıyla gözleri, yaraları, özel kısımları doğrudan silmek için kullanılamaz. Dişi bakımı Mendil, çoğunlukla sitenin mahremiyetini temizleyebildiğinizi, bakterilerin üremesini önleyerek, ferahlamayı önleyeceğini iddia ederek steril ilaç bileşenleri ekleyin. Fakat kadınların sık sık özel bölümlerini kullanmalarını önermeyin. Antibakteriyel etki belli derecede olmasına rağmen, ancak sterilize edilemez, ancak jinekolojik hastalıkların çeşitli tetikleyici vücudun orijinal asit-baz dengesinin vücudu kırar.
Bebeğin cildi çok narindir, bu nedenle yetişkin Mendillere kıyasla bebek mendilleri daha yüksek bir seviyeye ihtiyaç duyar. Bebek Mendilleri, sıradan Mendillere (kalçanın silinmesi) ve Mendillerin Eli Mendillerine bölünür. Bebek Mendilleri alkol, parfüm, koruyucular, floresan ajanlar ekleyemez, ancak hafifçe alınamaz. Özellikle bebeği sevmeyi seviyorsanız, ıslak havluyu elinize alamazsınız, silinecek gazlı bez ya da ılık suya batırılmış havlu kullanabilirsiniz.
Mendilleri nasıl alacağınız ve güvenle kullanacaksınız? Sağlık idari departmanları hatırlatmak için, ıslak mendil kullanırken yemek ünitesinde normal süpermarkete, alışveriş merkezlerine veya eczanelere olmalıdır. Mendil aşağıdaki dört noktaya dikkat etmelidir:
Biri kaliteli, yumuşak, zarif bir tada sahip olan Mendil, beyaz doku, sonra kabarmaz. Dahili ürünler nem içermeli, kuru olmamalıdır; kalitesiz Mendiller, önemli pilling fenomeni kullanımında bir kokuya sahip olma eğilimindedir ve bazıları uzun küflü, cilt tahrişine sahiptir ve bu da kaşıntı, ağrı hissi ile sonuçlanır.
İkincisi, Mendillerin ürün adının, üretim şirketinin adının, adresinin, sağlık izni numarasının ambalajı üzerine işaretlenmelidir. Ürün etiketleri (talimatlar dahil) ve tanıtım içeriği doğru olmalıdır, görünmemeli veya hastalığın tedavisinin etkisini önermemelidir.
Üçüncüsü, ürünün veya üretim partisinin üretim tarihine ve geçerliliğine dikkat etmeli ve tarihin kullanımını sınırlamalıdır. Satın almayın, son kullanma tarihinin ötesinde Mendil kullanın veya son kullanma tarihini belirten mendil kullanın.
Dördüncüsü, ürün paketleme bozulmamış kontrol edin dikkat edin, satın almayın ve paketleme ürünleri kullanmak ikincil kirlilik önlemek için bozuk ürünler kullanın.