Çin'in bebek Polyester mendil sanayi 2016-2022 üzerinde araştırma

Çin'in Bebek mendil Polyester sektöründe 2016-2022 üzerinde araştırma

Geç 1980 s, Çin birkaç yerli işletmeleri Polyester mendil üretmek başladı, Shanghai Hitachi satır sıhhi ürünler Co, Ltd (eski Shanghai karton yedi işleri da bilinir) bir polyester havlu ürünleri kurumsal erken üretim, "sadece seviyorum" markasıdır (sadece yabancı şirketlerin ürünleri marka durumundadır), Polyester süre ana Ürünler iç piyasa için mendil. Orta ve geç 1990'larda, Polyester mendil gelişiminin erken aşamada olduğunu. Kağıt Co, Ltd ve anhui tongling bofa Co, Ltd, satın almış Beijing piner kağıt ürünleri A.Ş., Harbin jingqi daha fazla 10 düz Polyester Tayvan'ın tai tarafından yapılan şirket ve zhiqi şirket shun mendil. Changchun siter sağlık ürünleri Ltd Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre ve İspanya kesmek, katlayın ve ekipman paketi için Polyester mendil tanıttı. Polyester havlu üretiminde belirgin verim ve sınıf geliştirilmiş bu süre içinde hızlı bir şekilde ev tüketimi işgal harici kullanım (Ticari Konut) ürünleri artırmak, ancak bunların kullanımı cilt temiz ile sınırlıdır (onların ellerini ve yüzünü sil), tek bir çeşitli yapı.

2000'den sonraki, bu bizim ülke polyester ıslak havlu hızlı bir gelişme aşamasında. Johnson ve johnson (Çin) Co, Ltd Bebek Bakımı polyester havlu üretim iç piyasaya girdikten sonra bizim Şef Mühendis Bay ilk yerli araştırma ve geliştirme yerli Polyester mendil ekipman kendi parana ilk yerli cihazlar, Polyester mendil daha az ödemek için sinek, o zaman kurumsal alana girin.

2003'te ani SARS salgını piyasadaki en popüler ürünler haline mendiller sterilize edilmiş Polyester yapılmış. Keskin arttı ürünlerin miktarı, bu bile Pekin ve diğer şehirler çıktı. SARS sonra genellikle, güçlendirme insanların sağlık bilincinin güçlü piyasa talebi Polyester mendil ekipman üretim geliştirilmesi için bir fırsat yerli Polyester mendil ekipmanları imalat sanayi hızla geliştirmek sağlar. Polyester havlu üreticileri jinjiang heng artırmak için kağıt Co, Ltd, guangxi shu ya aile hayatı bakım ürünleri Ltd, baoding YiHou içine kağıt Co, Ltd, büyük işletmelerin üretim kapasitesine ve küçük işletmeler yüzlerce gibi. Şu anda, polyester ıslak havlu ürünleri iç pazardaki markaların yüzlerce var ve orada birçok yüksek kaliteli ürünleri ihracatı ve sabit marka ürünleri işleme sayısı da artıyor.

Çin, 20 ve 30 milyon arasında bebekler her yıl doğarlar ve yaş 8 ile 36 ay arasında orada yaklaşık 45 milyon bebekler ve 312 milyon çocuk ve 80 milyon tanesini 0-4 yaş arası çocuk vardır. Önümüzdeki 10-20 yıl içinde Yurtiçi bebekler Polyester mendil ile güçlü gelişme umutları gösterir. Özel polyester bebek ıslak mendil 2009-2012 yılında 2009, Pazar kapasitesi, Pazar kapasite 8.593 milyar adet, genişletme bir eğilim gösterdi sağlık bilinci geliştirme, uygulamalar, artan sayıda gruba bebek olarak 10.208 milyar 2010, Pazar 12.372 milyar, 2011, 2012, Pazar kapasite 14,65 milyar adet kapasite.

Birçok işletmeler sadece geçici olarak Polyester mendil pazara değil, aynı zamanda nedeniyle kendisine itmek için bir tamamen bağımsız ürün kategori olduğu gibi geçici olarak almak normal doku gibi değildir mi piyasa, Genel Pazar insanlar, ihtiyaçları olmak Satış, yatırım ve Polyester mendil gerçekten bağımsız Pazar uzak gibi kendi sınırlamaları algısını tüketicinin tanıtmak için üreticiler yüzünden hala belli bir mesafe yoktur. "Ama biz görmek gerekir, bunlar yavaş yavaş kendiliğinden Polyester mendil için birkaç yıl tüketici kabul vardır olgun, kuruluş, çok kişi, büyük bir fırsat karşı karşıya Polyester mendil Pazar satın."

Sanayi ıslak havlu Pazar bir "patlama aşamasında" ve büyüme endüstri genelinde sürücü olacak küçük bir olay tarafından tahrik Çin polyester öngörür. Grip özel bir süre bu küçük şey olabilir mi? Yerli Polyester türler hala düzenli temizlik için sınırlı olan mendil ıslak mendil, anti-bakteriyel polyester türü, ve dünyada, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve diğer ülke ve bölgeleri çok ötesinde insanların Polyester mendil türlü geliştirilen polyester havlu iç içerik tablo dezenfeksiyonu bilişsel aralığında bir yabancı ülkelerde, yavru kuş yerli örnekler yaygın popüler olmuştur. Bu nedenle, Aile içi polyester ıslak havlu Pazar da International ile uyumlu olmaktır. Şirketler de pazar eğilimleri kontrolden çıktı ve polyester ıslak havlu Pazar yükselir, hızlı bir şekilde takip etmek zorunda anlıyorum. Bu anlamda piyasada Polyester mendil infilak zaman sadece bir meselesi var.