& nbsp; Rayon Wipes Şirket, yerli ve yabancı müşterilerin yüksek kaliteli, çok-türlü Renkli iplik, rayon temizleme havlu hattı işi. Şirketin ve Xinxiang Şehri Tekstil Tekstil Baskı ve Boya Limited Şirketi (boyama fabrikası) altında bulunan şirket.

Şirket boyama fabrikası yeni bir yüksek sıcaklık boru ipliği ve sprey iplik boyama makinası, evye ürün kalitesi Ve yabancı boyama teknolojisi ileri seviye. Tüm ürünler Oeko-Tex Standard 100 standartlarına uygundur. Yıllık 3.000 tonun üstünde çıktı.

Başlıca ürünler viskon filament 30D-900D, ipek, pamuk, yapışkan, kenevir ve her çeşit harmanlanmış yüksek kaliteli renkli örgü ipliğidir. >

& nbsp; & Nbsp; Rayon Wipes Yıllar geçtikçe şirket, "profesyonel, standartlaştırılmış, rafine edilmiş, ailenin" Iş felsefesini "gerçeklerin uygulanması konusundaki müşteri hizmetlerinde davranış kuralları olarak hızlı, renkli yarı-küçük silindiri prova etmek" Her hava koşulunda hizmet. & Quot; Uluslararası birinci sınıf ürün kalitesi ve hizmet markasını sağlayacağız ve sizinle birlikte kazan-kazan çalışmayı dört gözle bekliyoruz!

& nbsp; Rayon Mendil Ürünler, imitasyon geyik deri havlu, plastik pamuklu paspas kafası, geyik derisi paspas, rayon havlu kare pamuk, pamuklu havlu, sihirli mendil ve diğer temizlik malzemeleri ana üretim PVA serisi, ben profesyonel bir üretim teknolojisi ekibi, gücü var Geliştirme Bakanlığı, tasarım departmanı yeni ürünlerin trendine uyum sağlamak için daha fazla özellik sunmaya devam ediyor ve bu ürünleri daha yüksek bir alana yönlendireceğiz.

& nbsp; Rayon Mendiller Yüksek talep, üretim verimliliği, yüksek kaliteli personel, yüksek teknoloji, yüksek kaliteli ürünler, pazarlama, yüksek dolaşım, yüksek hizmet standardı "ve" yüksek standartlı yönetim "7 yüksek standarttayız. Işletmelerin hızla gelişmesini sağlamak için. Ve her zaman son derece rekabetçi piyasa ürünlerine, cömert ajans politikasına uyun, piyasa kontrol sistemini geliştirin ve temizlik malzemeleri tedarikçilerinin her yerine güçlü bir pazar desteği sağlayın, ajanlar en büyük kar marjlarına!

Şirketim ; Marka kavramı hammadde, ürün üretimi, ambalaj tasarımı ve listelenen yeni ürünler, tüketici sağlığına her bağlantı, moda, bu üç unsurun mutluluğudur!

& nbsp; & Nbsp; Rayon Wipes Health - sosyal bilimin gelişimiyle, tüketim hayatının hızı daha hızlı ve daha hızlı, iş baskısı, yaşam basıncı çoğu kez nefes almamıza ve ev eşyalarımız kimyasal bileşimden uzak değilse, uzun süreli kullanımda, Vücudun aşırı yük bırakarak. Oranından çıkarılan farklı maddeleri içeren, tüm zararlı içerikleri reddeden doğal malzemeler topluluğunun doğal doğası, hayatınızı kolay, fiziksel ve zihinsel sağlık haline getirir!

& nbsp; & Nbsp; Her ürün, cephe çizgisinin modern trendiyle birleşince, zarif ve cömert tasarım, şirin ve sevimli var ve çocuklar karikatür çizgi desenini seviyor; Ürün rengi genç arkadaşlar, parlak renkleri seviyorum, aynı zamanda yaşlılar Onurlu olgun renk ... ... Lai ve televizyon, ağ, gerçek hayatta zarif tasarımcılar, en popüler moda unsurlarının madenciliği ulusal gümrük ve çabalıyorlar Tüketicilerin tercihlerini yakalamak, böylece sürekli güncellenmek ve yenilik için gayret etmek! Böylece tüketiciler her zaman moda cephesindedir!

& nbsp; Mutluluk - sağlıklı, mutlu bir aileye sahip olmak, mutlu olmak; Moda var, koca ve karı ısınma arasındaki duygular, arkadaşlar arasındaki dostluk daha iyi bir dökün, mutlu, mutlu!

& nbsp; & Nbsp; Rayon Wipes Sizi sağlık, mutluluk ve moda haline getirmek için!

& nbsp; & Nbsp; Sağlık, kaliteli, güzel doğum mutluluğundan geliyor!