Temizlik bezleri yöntemleri doğru kullanımı

1, bir havlu veya bez.

Sık temizlik ve bakım aracıdır, toz toprağı temizlemek için kullanılır ve makale bağlı, hemen hemen her evde birkaç farklı bezler vardır, temizlik ve bakım çalışması, bez, yani, nemli bir bez ve kuru bir bez sadece iki çeşit. Bez için gereksinimleri: havlu, pamuk kalite, doku, kabarık, yumuşak, emici ve güçlü. 35x15CM, renk olduğunu boyutları genellikle açık mavi, açık yeşil, beyaz, vb.

Dishtowels, ıslak paçavra bariz farklılıklar olmasını gerektirir:

1) ni_mpdd nemli nemli ama sırılsıklam sıkın kullanımda, düzey ıslak bez ise su damlama izin gerekli. İki etkisi vardır:

(1) yüzey toz silin, bakım içinde çıkan toz izin vermeyin.

(2) yüzey su lekesi, su, su drenaj su yüzey gerilimi içinde ıslak bir bez yok etmek.

2) kullanımda değilken, Kuru bir bez gerektiği gibi kullanımda bulundu değiştirilmesi için ıslak nemli. Rolü: sonra ıslak toprak yaptı bir ıslak bez yüzey silmek için su lekeleri ve tamamen temiz hedefe ulaşmak.

Katlama, daha önce kullanılan bez, tekrar kat etmedik. Sekizde onun alandır, ilk ilk tek sekizinci ile alan kirliliği toz, sonra silin ve sonra kumaş kıvrımları açın ve sonra sekizde, içini silin ve benzeri.

Ama zihin içinde belgili tanımlık palmiye kullanımı temiz takımıdır. Başlıca nedenleri şunlardır:

(1) silmek lekeleri bez toz, su, kir sol bir aşındırıcı madde, elleri ile temas doğrudan değil.

(2) ellerini temiz tut ve kir tarafından kontamine değil, kirli yüzeyi elde edersiniz. Kirli paçavra hemen değiştirilmelidir, kazıma sonra deterjan ile temizledim sonra (temizlik, temizlik paçavra tutmak için kalite su, kirli temizlik bezi veya kanalizasyon kullanmamanız gerekir zaman) temiz, serin ve kuru durulayın. Dörtte biri üzerine havlu katlama sonra sırayla nesnenin yüzeyinde toz kapalı sekizde, temizleme işlemi içine kat; tasfiye oluşum: Havlularınız tutmak ve temiz, yıkama havlu için su dikkat edin.