Ahşap Pipap Mendil Kullanımı İçin ÖnlemlerAğaç Isıtıcı Mendil Kullanımı İçin Önlemler

Ahşap hamuru bebek mendil üreticileri Woodpulp Mendil, ayrıntılar için web sitemizin ürün ekranına bakın, aynı zamanda da bilgi sormak için bekliyoruz, bebeğinizin cildi çok narindir, bu nedenle aşağıdaki kullanırken dikkat etmeniz gerekir: 1. Ahşap Akçaağaç Bezi suda çözünmez, tıkanıklığa neden olmamak için tuvalete atmayın. 2. Cildin yara veya kızarıklıklar, şişme, ağrı ve kaşıntı belirtileri varsa, lütfen kullanmayı bırakın ve zamanında doktora danışın. 3. Lütfen ısı ve güneş ışığının aydınlatılacağı yere koymayın. Lütfen mühürü kullandıktan sonra kapatın. 4. Bebeğin ellerinin ulaşamayacağı yere koyun, böylece yemek yemeyin. 5. Lütfen kullanıldığında sızdırmazlık etiketini açın ve yumuşak ahşap ıslak havlu nemli tutmak için kullanılmadığında etiketi kapatın. 6. Bebeğin ıslak havlu nemli tutmak için, fiili kullanıma göre farklı tipte bulamaç mendil seçilmelidir. 7. Ahşap bulamaç ıslak mendillerini ısıtıcıya veya sıcak tarafa koymak için kışın bebek ahşap ıslak mendil kullanın.

Şirket "insan odaklı, mükemmeliğin peşinde" iş felsefesine bağlı kalmaktadır. , sıhhi ürünler endüstrisi, ürün geliştirme, tasarım, yer ve üretim yönetimi, pazar ve hizmetin yaygınlaştırılmasında görev yapan mesleki ve teknik personelin yıllardan oluşan bir grup, yüksek bir başlangıç noktası, modern modun yüksek standartlarını temel almaktadır.

Woodpulp Mendil üreticisine Woodpulp Mendilini seçmeyi öğretmek: Woodpulp Mendilleri seçip satın almak, yüksek ve düşük kaliteli Woodpulp Mendilleri, yüksek kaliteli Woodpulp Mendilleri seçtiğinizde bile, bir çeşit zarif zarif koku, heyecan verici bir koku ve aşağı kalitede Woodpulp Mendillerin rahatsız edici kokusu var. Genel olarak konuşursak, yüksek kaliteli Woodpulp Mendil dokumasız kumaştan yapılmıştır ve doku yumuşak ve beyazdır, herhangi bir yabancı madde içermez, alt ahşap bulamaç mendilinde belirgin bir yabancı madde bulunacaktır. Kullanımda, yüksek kaliteli ahşap bulamaçlı ıslak havlu saç içermez, alt ahşap bulamaçlı ıslak havlu, belirgin başlangıç saçlarına sahiptir, deriye stimülasyon etkisi vardır, kişinin kaşıntı hissi üretmesine izin verir.

Dış ambalajın üretici adı ve adresi, telefon numarası, raf ömrü, aktif içerikler, üretim parti numarası, üretim tarihi, hijyen ruhsatı, sağlık standardının uygulanması, talimatlar ve dikkat edilmesi gereken hususların üzerinde olması gerektiğini unutmayın.

Woodpulp Mendil havlu fabrikası Woodpulp Mendil kalitesini detaylandırır: Woodpulp Mendil havlusu, son yıllarda sivil havacılık, oteller, restoranlar, sergi ticareti ve resepsiyon siteleri gibi tek kullanımlık hijyen ürünleridir, son yıllarda standart yükselişi yaşayan insanlar, Woodpulp Mendil kişisel tüketim ağırlıklı olarak seyahat, turizm ve diğer açık hava suyunda kullanılan uygun değildir ve bebek bakım ailesinin temizliği artar. Sıhhi ve kullanışlı ıslak mendilleri dezenfekte ederek yüzü ve elleri silin. Bununla birlikte, farklı ıslak bez ürünlerinin farklı KULLANIMI vardır.

Sıradan ıslak bez: esas olarak cildi temizlemek için kullanılır. Temiz suya çıkarken kullanmanız kolay değildir. Düşük dereceli ürünler, taban malzemesi olarak sıcak haddelenmiş (veya sıcak rüzgar) dokunmamış kumaşları kullanır, orta ve yüksek dereceli ürünler, taban malzemesi olarak tozsuz kağıt (veya kuru kağıt) veya su omurgaları dokunmamış kumaş kullanır. Sıradan Woodpulp Mendiller damıtık su ya da saf su sızıntı sıvı maddeler, dezenfektanlar, öz, leaching sıvı orta ve üst sınıf ürün genel olarak aloe vera, E vitamini, kakao fosfatidik asit, gliserin, malik asit, cilt bakım malzemeleri, temizleme kullanın , bir kez nemlendirici ve besleyici.