Polyester Mendil Geliştirme Beklentileri

Polyester Mendil Gelişme umutları
Birçok şirket sadece polyester mendil piyasasına girmeyi deniyor ve aynı zamanda itmek için tamamen bağımsız bir ürün kategorisi olarak koymadı, çünkü sıradan kağıt havlu pazarıyla aynı değil, insanların ihtiyaçları gibi, genel olarak pazar Satış, üreticileri yatırım ve tüketici farkındalığı tanıtmak için birçok kısıtlamaları, polyester mendil pazarında gerçek bağımsız pazar hala bazı mesafe vardır. "Ancak son yıllarda polyester mendillerin kendiliğinden kabul edilme derecesinin tüketici tarafından kademeli olarak olgunlaştığını, daha fazla iş yapacağını, polyester mendil pazarının büyük bir fırsatla karşı karşıya kaldığını görmeliyiz.

Sanayi, Çin'in polyester mendil pazarının "patlamanın dolgu döneminde" olduğunu, buzu kırmak ve sanayinin büyümesini teşvik etmek için küçük bir şey olacağını öngörüyor. Gripin özel dönemi küçük bir şey olabilir mi? Evde kullanılan polyester mendil tiplerinin çoğu, sıradan temiz, antibakteriyel polyester mendil kategorisi ve dünyayla, özellikle Kuzey Amerika, Avrupa ve diğer gelişmiş ülkelerde ve bölgelerle sınırlıdır; polyester türü, yerli insanların bilişsel alanlarının çok ötesine geçer, Tablo dezenfeksiyon polyester mendil yabancı ülkelerde popüler olan sadece yerli örneği ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, yerli polyester mendil piyasası da uluslararası standartlara hazır. Şirketler ayrıca, pazar eğilimlerinin kontrol edemediğini, bir kez polyester mendil piyasasının yükselişinin ardından çabucak takip etmek zorunda olduklarını anlıyor. Bu anlamda, polyester mendil kategori pazarını patladı, er ya da geç mesai meselesi.
İç piyasa, nispeten düşük polyester mendil penetrasyon oranı, demleme döneminden önce hala yüksek talep olmasına rağmen, 2000 yılından önce ve sonra Çin'in "egzotik" girmek için mendil, ancak son yıllarda gelişme momentumunu hızlandırmak için göstermiştir.

Konut sakinlerinin yıllık gelir artışı ile orta sınıf ve gençler, beyaz yakalı aile grupları, geleneksel tüketimden yeni tüketiciya, tüketimin sağkalımından tüketim gelişimine, yaşam tarzı değişikliklerine, tüketim yapısına ve büyümeye devam ediyor yükseltme, sağlık kavramları, temiz farkındalık Çin'in polyesteri haline gelen artış, önemli makro tabanlı pazarın hızlı büyümesini siliyor. Bu nedenle, Çin'in polyester mendil pazarının gelecekteki büyüme oranının dünyada ön plana çıkmaya devam etmesi ve küresel oranın polyester mendil pazar payının her yıl artması beklenmektedir.

2011'den 2015'e kadar Çin Kağıt Sanayi Derneği kağıt profesyonel komite istatistiklerine göre, Çin'in polyesteri, 1.36 milyar yuan'dan 2.99 milyar yuana, 21.77 yıllık bileşik oranına kadar pazar büyüklüğünü siliyor. Bunların arasında, 2014 yılında Çin'in polyester mendilleri yaklaşık% 2.9 ile dünyanın oranını muhasebeleştiren yaklaşık 400 milyon ABD doları, 2009 yılına göre 0,5 puan artışla 2.43 milyar yuan'dır. Çin'in polyester mendil piyasasının gelecekte hızlı bir şekilde büyümesini sürdürmesi bekleniyor.