Polyester Mendil Ar-Ge ve Üretim Üzerine Odaklanmak

Şirket, 2002 yılında kurulmuş ve 2005 yılında dikildi. Araştırma ve geliştirme ve özel elyaf üretimi üzerinde Polyester mendil şirket uzun vadeli odak, ana ürün yüksek mukavemetli polyester ipek (özel çok ejderli filament), polyester mendil yüksek mukavemetli Naylon ipek (naylon 6, naylon 66), ultra yüksek molekül ağırlıklı polietilen Özel elyaf.

Ürünler yaygın endüstriyel, sivil dokuma, şerit, dikiş ipliği, olta takımı, jeotekstil, Pengge kumaş, polyester mendil kauçuk, plastik ürünler iskelet, perde hattı, gölge bez, halat, tel, kablo iskelet, spor, İş sigortası, yangın kullanılmıştır Tıbbi malzemeler, havacılık, gezinti, tıbbi, kurşun geçirmez ürünler, filtre bezi malzemeleri ve diğer sanayi

Ana üretim araştırma ve mendiller, eşarplar, polyester mendil, tek kullanımlık banyo havlusu, tek kullanımlık yıkama havluları vb. Gibi dokuma olmayan ürünlerin çeşitli geliştirilmesi. Şirket, şimdi endüstrinin önde gelen GMP üretim ortamı ve yönetimi, 10.000 temiz üretim atölyesinden 100 mikrobiyoloji laboratuarı ve laboratuvar her şey için 3.000 metrekare temiz atölye toplam alana sahiptir, polyester mendil, kontrolün en katı kalitesinde yapılabilir. Almanya, Fransa'dan ithal edilen polyester mendil üretim ekipmanları. Şirket ters ozmoz su arıtma sistemi, otomatik ıslak mendil üretim hattı, mendil üretim suyu bir dizi EDI ultra saf su ve su standartları tıbbi departmanı için tedavi edilmektedir donatılmıştır. Profesyonel OEM OEM çeşitli mendil, pamuklu havlu ve diğer ürünler. Şirket, yüksek kaliteli mendil, alkolsüz, olmayan lezzet, hiçbir floresan ajan üretebilir ürün serileri: bebek el mendil, pamuk mendil, bambu elyaf mendil ve benzeri. Şirket birinci sınıf Ar-Ge ekibi, dokuma olmayan teknoloji ve günlük kimyasal teknoloji dikey entegrasyona sahiptir. Biz çeşitli mendil ürünleri, eşarp ürünleri ODM ve OEM taahhüt için küresel coşku yüz OEM ve.

Şirket, Asya Nonwovenlar Derneği, Çin Endüstriyel Tekstil Derneği üyesi birimler üyesidir ve Zhejiang Eyaletinde yüksek teknolojili işletmeler olarak sınıflandırılmıştır, eğirme grubu bulut bambu lifi küresel spunlace dokuma olmayan gösteri fabrikasında polyester mendil, Shaoxing Şehri Dürüstlük işletmeler, Çevre dostu işletmeler, Mianjian işletmeler. "Kalite ilk, müşteri ilk, sürekli yenilik, mükemmeliyet peşinde" iş felsefesi ve yavaş yavaş büyük bir yerli üretim, gelişmiş donanımları, sağlık malzemeleri, maske kumaş, mendil ve tıbbi pansumanlar iş, şirket haline şimdi Şirketler Iki adet gelişmiş çapraz döşeme ve paralel döşeme spunlace dokumasız üretim hatlarına sahiptir. Viskon elyaf, polyester elyaf, pamuk elyafı, bambu elyafı, ultra ince elyaf ve kitin elyafı / M2 ürüne ait farklı özellikleri, 6.5cm ~ 320cm genişlik, 13.000 yıllık üretim kapasitesi gibi 30-300g hammadde üretiminde uzmanlaşmıştır. ton; Ürünleri ağırlıklı olarak Avrupa'ya ihraç edilmektedir ve Amerika Birleşik Devletleri, Güney Kore, Singapur, Japonya ve Orta Doğu ve diğer gelişmiş ülkeler ve bölgeler. Biz övgü ve destek tüm arkadaşlar kazanmak için şirketin gelişmiş yönetim kavramları, daha iyi ürün kalitesi olacağına inanıyoruz, her zaman olduğu gibi daha parlak oluşturmak için yenilik, nonwoven ve dokunmamış ürünler ile ilerlemeye devam edeceğiz!