Polyester kullanımı kolay mendil, daha fazla dikkat seçin

Polyester mendil kullanımı kolay seçmek daha fazla dikkat
temiz, konforlu 1, d. yenidoğan cilt hassas, her tuvalet ile bir bebek ıslak mendil, mendil, küçük eşek olun.
2, bebekle rahatsızlık bir sürü gitmek, her zaman ıslak mendil, bir torba taşımak küçük yüz, küçük kirli eller ve kötü kokulu kıçını silebilirsin çıkmak için çok uygundur.
Puan almak için ıslak kağıt havlu
Ambalaj olmalıdır fabrika adı, site, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim toplu iş numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartları, talimat ve önlemlerin uygulanması ve bu şekilde devam edin.
· Polyester mendil farklı kullanımlar kendi raf ömrü olduğunu unutmayın.
· "Sıradan Polyester mendil" esas olarak cilt temizliği için kullanılır, raf ömrü genellikle 6 ay - 3 yıl.
"Dezenfeksiyon Polyester mendil" küçük yaralar ve çevresindeki deri temiz ve dezenfeksiyon için iki tür ayrılmıştır; diğer cilt temizliği, yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar, dezenfeksiyon, iki sterilizasyon Polyester mendil raf ömrü 2 yıllık temizlik sağlık sıhhi tesisat için geniş spektrumlu bir bakteri yok edici etkisi olduğunu.
"Bebek bakım Polyester mendil" temizlik ve bakımı bebek yüzü veya kalça tasarlanmıştır, raf ömrü genelde 1.5-3 yıl.
"Kadınların makyaj özel Polyester mendil" raf ömrü genellikle 3 yaşında; "Bayan bakım Polyester mendil için" raf ömrü genellikle 1 yıl var.
Duyusal dikkat
Sonra kullanım değil tüylerini kabart nitelikli Polyester mendil yumuşak, zarif tadı, doku beyaz, demektir.
· Sealability dikkat
Torbalı Polyester mendil, hasar yok kapalı olmalıdır; Kutulu ve konserve Polyester mendil paketleme-meli var olmak tam hasar yok. Ambalaj mühür sterilizasyon Polyester mendil sterilizasyon etkinliğini korumak için çok iyidir. Polyester mendil almak, hemen yüksek sıcaklık veya Polyester mendil kuru kaynaklanan doğrudan güneş ışığı önlemek için mühür yapıştırın ve sonuçları kullanımını etkiler.
Tahriş dikkat
Polyester mendil doğrudan Sassafras göz, orta kulak ve müköz membran kullanmayın, Cilt kızarıklık, kaşıntı, tahriş ve diğer belirtiler hemen kullanarak durdurmak sonra Polyester mendil kullanımı gibi ciddi hastane acil servise gitmeliyim.
Şu anda Polyester mendil piyasa arz peçete Polyester mendil (olarak da bilinen ıslak havlu, ıslak kağıt peçeteler, vb) için iki kategoriler halinde diğer sağlık Polyester mendil için bölünmüş olabilir (olarak da bilinen sağlık yumuşak Polyester mendil, bebeğim Hijyenik mendil Polyester, Polyester kadınların hijyenik mendil, vb), esas olarak cilt temizliği için.
Ulusal Standartlar göre sıhhi Polyester mendil ürünlerin mikrobiyal göstergeleri yanı sıra sağlık standartları sınırlı değeri tarafından reçete, ama aynı zamanda E. coli olmalıdır yerine getirmesi gereken ve Staphylococcus aureus belirli bir bakteri yok edici etkiye sahiptir. Bu ürünlerden bazıları da mantarlar gibi Candida albicans öldürmenin belli bir rolü var, yanı sıra yiyecek ve içecek, bazı ürünler de bebek için kullanılabilir veya kadın vulva temiz.
Bu tüketiciler alımında Polyester hijyenik mendil, aşağıdaki özen önerilir:
İlk olarak, ürün paketinde sağlam olmalıdır, iç ürün nem, değil kuru içermelidir.
İkinci olarak, paketleme logo temizleyin normları gibi: Sağlık işaretleri, üretim birimleri, adres, telefon, talimat ve önlemler uygulanması.
Üçüncü olarak, logo da olmalıdır: Sağlık Yönetim bölümü onay numarası veya ürün kaydı ve üretim site sağlık izni numarası.
Dördüncü, üretim toplu iş numarası, geçerlilik veya raf ömrü.
5, diğer ilgili bilgiler gibi: aktif maddeler, microbicidal performans ve zaman, uygulamanın kapsamının rolü.
Üstelik, Polyester hijyenik mendil kullanımını da dikkat etmek gerekir:
Sterilizasyon zaman çok uzun ise ürünleri uygun bakterisidal etkisi oyun değil böylece 1, Polyester hijyenik mendil bir kez bakteri yok edici etkisi, bu kaybı kuru.
2, sıhhi Polyester mendil sterilizasyon etkisi sınırlıdır, esas olarak temizlik ve Sanitasyon bir rol oynar, kullanılamaz bir dezenfektan olarak bulaşmış bir kez patojen mikroorganizmalar da dezenfektan tedavi kullanmanız gerekir.