Anne Bebek İçin Yumuşak Viskon Mendil Satın Ne Dikkat Ne?

Anne bebeğin yumuşak Viskon Mendil alması için ne dikkat etmeli?
1. Mühür daha iyi
Viskon Mendil sıkılığı özellikle ıslak mendil büyük poşetlerinde çok önemlidir, mühür iyi değilse uzun sürede su buharlaşır, ıslak değilse ıslak kağıt havlu oynayamazsa rol yapmalıdır. . Viskon Mendilleri satın aldığımda ambalajının iyi bir mühür olup olmadığını görmek için gözlemleyecek.
2. ılımlı su içeriği daha iyidir
Islak kağıt havlu çok az su içeriği, temizlik, nasıl hissediyorum ovmak temiz değil, çok fazla su iyi değil, kirli şeyler bebeğin kıç silinmiş, ama eşek hala ıslak değil, yeterli değildir. kuru kağıt havlu fazla suyun, çok zahmetli kaldırın.
3. Ayıklamak kolaydır.
Elbette, bebeğin poşetiyle uğraşmak, "yardımcıyı" kolaylaştırmaya ihtiyaç duyuyor, ancak bazı Viskon Mendil kullanılıyor, ekstraksiyon çok rahatsız edici, hatta birkaç sayfa çıkarıyor ve bazen çok fazla çıkıyor ve geri dönmüyor Veya mühürlenmiş açık rahatsız edici, yarım gün çıkarmak için, bu çok can sıkıcı bir kullanım.
4. Nem de önemlidir
Viskon Mendil, lekeleri temizlemenin yanı sıra bebeğin derisini de korumak için, bazı Viskon Mendiller bebeği rahatsız edici hale getirecek şekilde su ile yıkama hissi gibi kuru bir his verdikten sonra cilde sürtünerek genellikle bunları seçerim doğal cilt bakım malzemeleri ile ıslak havlu, bu ıslak mendil cildin üzerinde sürtünerek çok nemli hissediyorum, annem bebeğin kullanımından önce kendinizi silmeye çalışabilir.
Genellikle bebeğin sağlığına, küçük ellerine dikkat etmek zorundayız ve süpürmek için kirli bir şey aldı, kirli kirli yemek yemeye yemeye, elle ağzıyla Viskon Mendil ile silmeye, bulaştırmaya başladı. Yer çok fazla! O zamandan beri, Viskoz Mendil ağzı her yerde ve bazıları kullanılmış ve cesaret edemiyorlardı ve atılmadılar, aslında, kızkardeşler toplanabiliyordu, çünkü küçük ağız yapışkanlı bezler gerçekte çok kullanılıyordu. Yo ~ tofu: ağız kullanımı özellikle kirli değildir Viskon Mendil toplanır ve sonra iyi yıkamak için deodorant el sanitizer kullanın ve sonra dezenfeksiyon pota dezenfeksiyona, dezenfeksiyon bitmiş kuru Kuru veya konserve çantası içine kurutulmuş. Yeniden ne kullanılabilir?
Örneğin: 1, zemini ovmak, çatı örtüsü küçük bir bezle eşdeğer olduktan sonra iki veya daha fazla Viskon Mendili ile masayı, tuvaleti ---- silin, bebeğin viskoz ıslak bir basamaktan sonra zemine silindikten sonra Ayaklar zemini tekrar ~ ~ ~ kuru silmek için o zaman 2 almak ~ ~ yine de tekrar kullanım, uygun Yo ~ ~ ~ 2, yıkama kase ---- bu steril de değil kullanılabilir, ne zaman çok uygun, Her neyse, ağzı ne, yemekleri temizlemek için kullanılır yo! Bir seferlik koşuları atın. 3, yıkama şişesi ---- Bu yöntem çok kolay, biz süt süt şişesi çok yağ değil, sıcak su temiz değil mi? Deterjan ile rahatsız oluyor musun? Tofu size bir hüner öğretmek, önce şişe üzerinde sıcak su ile, sonra biraz sıcak su koyun, ısınmaya çalışın ve daha sonra temiz Viskon Mendil suyuna, biraz viskoz mendil bulaştırmayın. Sen, ve sonra kapağı sıkın, tamam, yukarı ve aşağı, sola ve sağa sallayın, birkaç kez sallayın ve ıslak mendilleri ve şişeleri birlikte yapıştırın ve sonra sıcak suyun üzerine, nasıl temizleyin ha ha ~ ~ ~ Viscose Mendil arkasında, yağ değiştirecektir arkasında bir 5 şişe yıkayın, sonra bir şarkı söylemek için ~ ~ ~ 4, bebek banyosu, bebeğim yüzünü yıkayın Ay içinde yapılacak ayda Viscose Mendillerin yüzünüzü yıkamak için kullanıldığı yerlerde çok rahat hissediyoruz, aynı zamanda çok sağlıklı, derimize zarar vermiyor, havludan daha rahat! Hâlâ bugün kullanılıyor. Genellikle bir parça yıkayın, yıkayın sonra iki yere veya bir şey, ücretsiz oyun Ha ~ ~ 5, annem yıkama yüzünü yıkamak sonra ovuşturacak bir parça, 2, bir banyo almak, kendi yüzünü yıkamak - - - Lise başından beri yüzlerim yıkamak için basit bir havlu yok, elim deriye zarar vermiyor Orijinal elma söktürücü pamuğu azgın kullanmak zorunda kaldığında yüz bakım, şahsen Viskon Mendiller kullanılmıştır Yüzünü daha ılımlı Rub yüzünü de yüzü bebeğin gibi çok rahat, silin ve sonra bir maske yapmak veya bir süt, rahat ve rahat ovmak ~ ~ ~