Düşük Selüloz Mendil Nasıl Belirlenir?Aşağı Selüloz Mendil Nasıl Belirlenir

Piyasadaki Selüloz Mendil iki kategoriye ayrılabilir: bir sınıf kendiliğinden dezenfekte edilir ancak yalnızca cilt bakımı için kullanılabilen cilt bakım bileşenini içeren diğer maddeleri dezenfekte edemez.

Dezenfeksiyon olun, başka bir tür sadece kendisi değil aynı zamanda diğer maddeler için de dezenfeksiyon dezenfeksiyon ıslak mendil işleviyle kullanılabilir, selüloz cilt aşınmaları, çizikler ve diğer dezenfeksiyon veya sterilizasyon yapmak için kullanılabilir, genel dezenfeksiyon veya sterilizasyon gösterecektir ambalaj bileşenleri içinde. Sterilizasyon fonksiyonlu dezenfektan selülozlu havlu seçilir, dışarı çıkabilir, en iyisi seçilir.

İyi ve kötü Selüloz Mendilleri seçmek ve satın almak için yüksek kaliteli elyaf mendilleri, bir çeşit zarif zarif koku, heyecan verici bir koku, mendil ve aşağı kalmış selüloz bariz rahatsız edici kokuya sahiptir. Genel olarak, yüksek kaliteli Selüloz Mendiller dokuma olmayan kumaştan yapılmıştır ve doku yumuşak ve beyazdır, herhangi bir yabancı madde içermez ve daha aşağı Selüloz Mendil belirgin yabancı maddelere sahip olabilir. Kullanımda, kaliteli selüloz ıslak havlu saçına sahip değildir, düşük selülozlu ıslak havluda açık saçları vardır, cilde uyarıcı etki yapar, kişinin kaşıntıyı kolayca üreten bir duygu.

Dikkat edilmesi gereken husus, dezenfeksiyon Selüloz Mendillerin raf ömrü, raf ömrü, malzemenin sterilizasyonu, kullanımdan önce Selülozik Mürekkebin garanti süresi içinde olup olmadığını görmek için azaltılmasıdır. Ayrıca, satın alınan Selüloz Mendillerin sağlık departmanı tarafından lisanslanmış olması gerektiğini de unutmayın. Bu koşullar mevcutsa, satın aldığınız Selüloz Mendil kusursuz olacaktır.

Selüloz ıslak havlu nasıl ayrılır

1. Selüloz Mendillerini burnunuzun kenarına koyun ve koklayın. Yüksek kaliteli Selüloz Mendilse, herhangi bir tahriş olmadan yumuşak, sessizce zarif bir koku kokusu alabiliriz. Eğer daha aşağı Selüloz Mendil bir torba, biz kokusu zaman net bir keskin koku kokusu olabilir.

2. Yüksek kaliteli Selüloz Mendiller yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmıştır. Dönen beyazın ve yabancı maddelerin olmadığını görebiliriz. Selüloz onları siliyor ve alt hammadde çok zayıf, biz açık saflık, kullanım sürecinde yüksek kaliteli elyaf silme, görünür kabarıklık, mendil ve kullanım sürecinde aşağı selüloz görünür kabarıklık var görebilirsiniz görebilirsiniz.

3. Selüloz Mendilleri çıkardıktan sonra, selüloz ıslak havlu küflü ve küflü ise, Selüloz Mendil kullanılmamalıdır. Selüloz Mendil kullanımı sırasında cildinizin tahriş hissedecekseniz, derhal kullanmayı bırakmalısınız, böylece daha fazla zarar vermezsiniz.