Kalitesiz nasıl siliyor.

Kalitesiz nasıl siliyor.


Mendil piyasada iki kategoriye ayrılabilir: bir kendisi dezenfekte, ancak diğer öğeleri içeren cilt bakım malzemeleri dezenfekte değil, Cilt Bakımı yapabilirsiniz sadece cilt bakımı.

Diğer yalnızca kendisini dezenfekte, değil ama aynı zamanda diğer maddelerde de bir dezenfektan dezenfektan mendil, oyun kullanılabilir cilt yaralar, çizikler ve diğer dezenfeksiyon için veya ambalajın genellikle sterilizasyon dezenfeksiyon belirtmek veya Sterilizasyon malzemeleri. Visible, en iyi seçim sterilizasyon işlevi dezenfeksiyon ile dışarı çıkıp siliyor.

Ayrıca yüksek kaliteli ve düşük kaliteli mendil birbirinden ayırmak için satın alma, yüksek kaliteli mendil-ecek-si olmak herhangi bir rahatsız edici koku olmadan yumuşak ve zarif bir koku ve kalitesiz mendil kokusu rahatsız edici ortada. Genel olarak, yüksek kaliteli dokuma olmayan kumaşlar, doku, yumuşak ve beyaz mendil herhangi bir yabancı maddelerin, kalitesiz mendil bariz kirleri olacak. Kullanımda, yüksek kaliteli mendil değil kabartıp, kalitesiz mendil ortada pilling, deriyi bir uyarıcı etkisi kaşıntı hissi üretmek için kolay vardır.

Bu mendil dezenfeksiyonu olduğunu belirtmek gerekir belirli bir raf ömrü raf ömrü hangi dezenfeksiyon maddeleri düşürülür, sonra bu nedenle, kullanmadan önce ıslak raf ömrü mendil olup olmadığını görmek için. Aynı zamanda, mendil alımı için dikkat sağlık sektörü sertifika tarafından onaylanması gerekir. Bu koşullar varsa, satın alabilirsiniz mendil kusursuz olabilir.

Islak mendil yararları belirleme

1, mendil burun tarafında yavaşça kokusu, yüksek kaliteli mendil ise yumuşak ve zarif tadı kokar, herhangi bir tahriş yok. Kalitesiz mendil bir paket varsa, biz koku, hissedeceksiniz açık rahatsız edici bir koku.

2, yüksek kaliteli mendil kullanılan yüksek kaliteli hammadde, dokuma olmayan beyaz, hiçbir yabancı maddeleri görebilirsiniz. Ve kalitesiz mendil onların hammadde zavallı, yukarıdaki açık yabancı maddelerin, yüksek kaliteli mendil işleminin kullanımı görebilirsiniz, orada-ecek var olmak açık hiçbir pilling fenomen ve kalitesiz mendil işleminin orada kullanımında açık pilling olgu olduğunu.

3, Kaldır mendil, mendil küf, uzun kalıp noktası, bu mendil olması gerekir kullanmayın. Mendil bir uyarıcı etkisi, kaşıntılı, cildi duygu sürecinde kullanırsanız bu duygu ağrı, hemen çok büyük zarar vermemek için kullanmayı durdurmanız gerekir.