Paspas nasıl temizlenir

Ev temizliğinde paspasın konumu, özellikle her gün zemini temizlerken çok yüksektir. Ama birçok kişi paspas çok kirli, temizlik paspas gibi bazı temizlik sorunları ile karşılaşacak, paspas temizleme, paspas zemin temizlerken çok kir ile lekeli olacak, bu yüzden de paspas temizlemek için çok önemlidir . Referansınız için size birkaç yöntem sunmak için, yardım etmeyi umuyoruz.

Paspastaki katı maddeyi çıkarın. Paspasın daha iyi temizlenmesi için, önce katı malzemenin paspas üzerinde yıkanması çok önemlidir. Katı malzemeyi temizlemek ve paspası suyla yıkamak da çok kolaydır. Bu nedenle, mopları temizlerken, ilk önce paspastaki katı maddelerin yıkanması alışkanlığını geliştirmek çok iyidir.


Deterjan tozu kullanın. Bazı temizlik maddelerinin uygun şekilde kullanılması da paspasın temizlenmesini kolaylaştırır, çamaşır tozu kullanmayı, çamaşır makinesini yıkama tozuyla yıkamayı, daha hızlı bir şekilde hızlandırmayı ve temizlemenin de güçlü olmasını tercih edebilirsiniz. Paspasın ilk önce deterjanla suya batırarak paspasın daha iyi temizlenmesini sağlayabilirsiniz.


Deterjan kullanın. Paspas mutfak hijyenikse, yağlı olması muhtemeldir, bu nedenle deterjan kullanarak kirli malzemeyi paspas üzerinde temizlemek de daha kolaydır. Doğru miktarda deterjan alabilir, daha sonra su ekleyebilir, daha sonra paspas içerisine koyabilirsiniz, böylece temizlenmesi daha kolaydır, etki de çok iyidir.

Sıcak su kullanmayı tercih edin. Eğer kendi paspasınız uzun süre temizlenmediyse, kesinlikle çok kirli olacaktır, bu yüzden önce sıcak su ile ıslatın, bu yüzden kirli malzemenin bir kısmını paspasın üzerine eritmek ve paspasın temizliğini yapmak daha kolaydır. temiz, çok önemli.

Sabun kullanın. Her zamanki sabun alışkanlıkları varsa, o zaman sabun kullanımı oldukça iyidir, aynı zamanda paspas temizleyebilir, sabun da güçlü bir dekontaminasyon yeteneğine sahiptir, paspas üzerinde kirli malzeme kaldırabilirsiniz, daha iyi kullanılabilir, bu çok iyi.


Hangzhou U bezler Commodity Co, Ltd

Çin'den temizlik mendili profesyonel bir üreticiyiz.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao Kasabası

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta Kodu: 311301

Ülke: çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728