Nasıl Microbifiber bezler temizlik temizlik

Mikrofiber ile temizlik seviyorum-çok yönlü, ekonomik ve çevre dostu. Benim en sevdiğim parası?  Ne kadar iyi temizler.  Hiçbir tüysüz, Yayilim hiçbir kir ve etrafında mikropların ve sen sadece bir kez silmek gerekir ve sizin yüzey temiz.

10.19.jpg

Yaygın bir yanlış kanı herhangitemizlik beziyıkama ve yeniden temiz olmayabilir veya sen temiz kumaştan etrafında mikropların yayılmasını olduğunu.  Mikrofiber şeyle bu onun 'mikro' lifleri aslında kir ve mikroplar ve çevrelerindeki yaymak yerine onları tutar.  Bence ne mendil ve kağıt havlu temizlik geçiş insanları geri tutar.

10.19.2.jpg

MİKROFİBER YIKAMA İÇİN BİRKAÇ TEMEL 'KURALLAR' İŞTE:

Mikrofiber olabilir durulanır ve bunu kullanarak olarak sıkılmış-(tuvalet ya da bir şey mikroplar/kirli değilse) sadece bir kez silmeyin.  Durulama, sıkmak ve kullanmaya devam etmek.

Sadece diğer mikrofiber bezler ile yıkayın.  Eğer diğer Çamaşırhane öğeleri statik mıknatısına – o turnike senin mikrofiber ile çamaşır makinesi koymak mikrofiber tek başına yıkayarak bu tamamen görmezden.

Bu kurutma ve yıkamak için bir yük var. önce mikrofiber tutmak için bir yer bul. Bir kova bizim çamaşır makinesi arkasında tutmak ve kirli mikrofiber bezler orada atmak. Bir bez ıslak ise ben o kova yan tarafa kadar kuru ve sonra kova yer asmak. Toz örtüsü bu kova içine karışmak değil, bu kova yok yani çapraz bulaşma bezler Temizleme banyo için.

SICAK üzerinde yıkamak veya sterilize-çoğu mikroplar ve mikroorganizmalar 140 derece Fahrenheit öldürülüyor.  Üzerinde sıcak sterilize veya dezenfekte gerekiyor benim mikrofiber yıkayın.  Belirli çamaşır makinesi veya marka bakmak ve görmek ne sıcaklık sıcak ve devir almak için sterilize ve ne sizin için en iyisi olduğuna karar vermek.  (Genel bir kural olarak sıcak yıkama ve kurutma düşük orta temizlik bezleri mikropları öldürür ama sterilize gerekiyorsa, o daha sıcak olması gerekir.)

新闻3.jpg