Nasıl doğru mendil çeşitli kategoriler olarak seçmek için

Nasıl doğru mendil çeşitli kategoriler olarak seçmek için
Pazarını genişletmek için ıslak mendil üreticileri paylaşmak, satın almak için daha fazla kişi çekmek için Kategoriler, fonksiyonel noktalarına göre çok ıslak mendil ayrılmış, bir dezenfektan mendil, saf Cilt nemlendirici mendil. Kalabalığın kullanılmadığı göre bölünmüş Bebek mendil ve yetişkin mendili. Mendil üreticileri tanıttı o kadar çok mendil, her ne kadar zengin Pazar, ama aynı zamanda tüketicilerin mendil toptan gözlerinin içine almak sağlar.
Dezenfeksiyon gerekiyorsa, sterilizasyon, ıslak mendil sağlık hijyen seçtiğinizde mendil, bu mendil belirli bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon işleve sahip.
O zaman, mendil seçimine dikkat gerek söz:
İlk olarak, marka
Islak mendil seçimi veya seçtiğiniz marka güvenilirliği yüksek büyük şirketlerin ürünleri, bir tavsiye. Üretim kesinlikle kontrol edilmez nem, mendil içerir çünkü ne zaman sağlık standartları, gelecekte depolama ne zaman mendil geçerliliğini genellikle sadece 2 yıl, 1 yıl kuru doku daha az yani bakteri, doğurmak kolay. Sanırım, onun ağız silmek için kullanılan şeyler, yüzey sürtünme ya da sağlık noktası "ucuz" şeyler satın almak ve "ağız hastalığı." yol için iyidir
İkinci, kompozisyon, koku
Ben genellikle ne zaman yüzümde parlayan ama sonra cilt kuru ve rahatsız şampuan kullanın. Daha sonra mendil satın alırken daha fazla kompozisyonunu dikkat ve küçük bir nemlendirici etkisi umudumuz. Şu anda, sık sık Shu Jie kullanın. Shu Jie'nın mendil eklenen çay ağacı, aloe malzemeler, (hangi aloe maddeler nemlendirici etkisi, çay kompozisyon temiz, belirli bir antibakteriyel etkiye sahip yararlıdır) çok çok rahat kullanımı, değil Alerjik ve bazı Akdeniz atmosferi, koku olduğunu rahat.
Ayrıca, oradaki piyasa vardır Sterilizasyon dezenfekte için mendil bir sürü ilan, ama devlet hükümleri mendil Not değil "dezenfeksiyon sterilizasyon" gibi kelimeler kullanabilir ve "sterilizasyon" mendil ağzına, silmek için kullanılan Eğer düşünmek kim bilir, bu "sterilizasyon" maddeler ağız içine, o zaman ne vücudumuzun etkiler mi? Korkarım...... ya da dikkat et. Birkaç haber geçen yıl testere unutmayın, çünkü onlar Sağlık Bakanlığı ABC, ıslak mendil, sağlık kalp satışı emretti "abartılı E. coli var ve bu yüzden güçlü bir inhibitör ve öldürme etkisi."
Üçüncü, ambalaj özellikleri
Mendil farklı ambalaj özellikleri, bir düzine sayfaları veya bağımsız ambalaj tek bir parçası olan bir çanta var, zaman kazanmak, sizin kullanım sıklığına bağlıdır. Su tahliye etmek kolay değil, bağımsız, ambalaj en iyi kullanım sıklığı.
Dördüncü, ambalaj tasarımı
Kadınlar her zaman ayrılmaz bu çekici görünümünü ah ~ Paketleme ambalaj aynı zamanda seçimi önemli bir faktör bu yüzden bir kişinin tat, ifade hissediyorum.
Mendil piyasada iki kategoriye ayrılabilir: kendisi biri dezenfekte, ancak diğer öğeleri hangi cilt bakım malzemeleri, can tek Cilt Bakımı nemlendirici içeren dezenfekte değil. Diğer sadece kendi dezenfeksiyon değil, ama aynı zamanda diğer öğeleri de bir dezenfektan dezenfektan mendil, oyun kullanılabilir cilt aşınmalar, çizik ve diğer dezenfeksiyon ve sterilizasyon için. Visible, en iyi seçim sterilizasyon işlevi dezenfeksiyon ile dışarı çıkıp siliyor.
Ön şart dezenfeksiyonu mendil dezenfektan kullanmayı tercih etmektir mendil. Dezenfektan tanımı içinde olduklarını çoğu piyasada, en sıradan mendil veya hijyenik mendil, mendil, geçerli kullanım için mendil ve tamamen farklı. Bu nedenle, kullanım mendil önce doğru ve doğru seçim kullanmanız gerekir, aşağıda herkes ıslak mendil ve nasıl doğru mendil kullanmayı tercih profesyonel sınıflandırma altında öğrenin.
Ayrıca yüksek kaliteli ve düşük kaliteli mendil birbirinden ayırmak için satın alma, yüksek kaliteli mendil-ecek-si olmak herhangi bir rahatsız edici koku olmadan yumuşak ve zarif bir koku ve kalitesiz mendil kokusu rahatsız edici ortada ve ıslak mendil görüntülemek için dikkat etmeleri gerekiyor Ürün bilgileri ayrıntıları, işte en iyi şarap yapmak değil satın almak mendil, ıslak mendil ise, mendil bebeğim maddeler alkol yok, hiçbir koku, hiçbir stimülasyon, floresan temsilcisi görmek emin olun. Genel olarak, yüksek kaliteli nonwoven kumaşlar daha fazla kullanımı mendil, spunlace dokuma dokuma olmayan kumaşlar için en iyi, yumuşak ve beyaz doku hissediyorum sıkı ve kalın, ince ve ince mendil ince ve deformasyon kolay. Kullanımda, yüksek kaliteli mendil değil kabartıp, kalitesiz mendil ortada fenomen pilling, deriyi bir uyarıcı etkisi vardır.