Nasıl polyester mendil doğru seçmek için

Nasıl polyester mendil doğru seçmek için
Polyester mendil satın alma aynı zamanda yüksek kaliteli ve düşük kaliteli Polyester mendil ayırt, yüksek kaliteli Polyester mendil-ecek-si olmak herhangi bir rahatsız edici koku olmadan yumuşak ve zarif bir koku ve düşük kaliteli Polyester mendil bariz rahatsız edici var kokusu alıyorum. Genel olarak, yüksek kaliteli Polyester dokuma olmayan kumaşlar, yumuşak doku beyaz herhangi bir yabancı maddelerin, düşük kaliteli Polyester orada mendil ile mendil bariz kirleri olacak. Kullanılan, yüksek kaliteli Polyester mendil değil tüylerini kabart, düşük kaliteli Polyester mendil bariz kabartmak, Cilt kaşıntı hissi üretmek için kolay bir uyarıcı etkisi vardır.
Ambalaj olmalıdır fabrika adı, site, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim lot numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartları, talimat ve önlemlerin uygulanması ve bu şekilde devam edin.
Not Polyester mendil farklı kullanımlar ve raf ömrü kendi raf ömrüne sahip. "Sıradan Polyester mendil" esas olarak cilt temizliği için kullanılır, raf ömrü genellikle 6 ay - 3 yıl. "Bebek özel dezenfeksiyon bakım Polyester mendil" özellikle temizlik ve bakımı bebek kalça, raf ömrü genelde 1.5-3 yıl var. "Lady makyaj özel Polyester mendil", raf ömrü genellikle 3 yıl. "Kadın bakım dezenfeksiyon Polyester mendil adanmış", raf ömrü genellikle 1 yıl.
"Dezenfeksiyon Polyester mendil" küçük yaralar ve çevresindeki deri temiz ve dezenfeksiyon için iki tür ayrılmıştır; diğer cilt temizliği için bir geniş spektrumlu sterilizasyon yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar, sıhhi tesisat temiz sterilizasyon, iki sterilizasyon Polyester mendil raf ömrü 2 yıllık etkisidir.
Duyusal dikkat
Nitelikli Polyester mendiller yumuşak, zarif tadı, doku beyaz, kullanımdan sonra değil kabarık vardır.
Not mühür
Hasar yok, Polyester mendil çanta kapalı olmalıdır; Kutulu ve konserve Polyester mendil paketleme-meli var olmak tam hasar yok. Ambalaj mühür sterilizasyon Polyester mendil sterilizasyon etkinliğini korumak için çok iyidir. Polyester mendil aldıktan sonra hemen sonuçları kullanmamı etkiler ve yüksek sıcaklık veya Polyester mendil kuru kaynaklanan doğrudan güneş ışığı önlemek için mühür yapıştırmak gerekir.
Not tahriş
Polyester mendil doğrudan Sassafras göz, orta kulak ve müköz membran kullanmayın, cildi tahriş, kaşıntı, tahriş ve diğer belirtiler hemen kullanarak durdurmak sonra Polyester mendil kullanımı gibi ciddi hastane acil servise gitmeliyim.
Yaz aylarında polyester mendil insanlar paylaşmak için sadece ter vücut kaldırmak için aynı zamanda vücut su buharı getirmek için bir zorunluluk haline gelmiştir, insanlar iyi hissediyorum. Ama bir seçim Polyester mendil Ayrıca bir beceri, Polyester mendil seçmek nasıl size öğretmek için Polyester mendil fabrika şimdi.
İlk olarak, ödeme dikkat ambalaj olmalıdır fabrika adı, site, telefon, raf ömrü, aktif maddeler, üretim toplu iş numarası, üretim tarihi, sağlık izni numarası, sağlık standartları, talimatları ve önlemler ve böylece uygulanması üzerinde.
İkincisi, Polyester mendil farklı kullanımlar için dikkat kendi raf ömrü vardır.
1. "sıradan Polyester mendil" esas olarak cilt temizliği için kullanılır, raf ömrü genellikle 3 yıl için 6 ay.
2. "dezenfeksiyon Polyester mendil" iki türü, bir küçük yaralar için ve çevresindeki deri temiz ve dezenfeksiyon ayrılmıştır; başka bir bakteri yok edici etkisi cilt temizliği, yumuşatma, dezenfeksiyon, sterilizasyon ve günlük ihtiyaçlar, dezenfeksiyon, iki sterilizasyon Polyester mendil raf ömrü 2 yıllık temizlik sağlık sıhhi tesisat için geniş bir yelpazede ile.
3. "bebek bakım Polyester mendil" temizlik için özel olarak ve bebek yüz veya arka, raf ömrü Bakımı genellikle 1,5-3 yaşında.
4. "Bayan makyaj özel Polyester mendil" raf ömrü genellikle 3 yaşında; "Bayan bakım Polyester mendil için" raf ömrü genellikle 1 yıl var.
Üçüncü olarak, duyarlılık dikkat: nitelikli Polyester mendil ile yumuşak, zarif tadı, doku, beyaz, kullanım değil tüylerini kabart sonra.
Dördüncü olarak, mühür dikkat: Polyester mendil ambalaj mühürlü, çanta bozuk; Kutulu ve konserve Polyester mendil paketleme tamamlanması gerekiyor, bozuk. Ambalaj mühür sterilizasyon Polyester mendil sterilizasyon etkinliğini korumak için çok iyidir. Polyester mendil aldıktan sonra hemen sonuçları kullanmamı etkiler ve yüksek sıcaklık veya Polyester mendil kuru kaynaklanan doğrudan güneş ışığı önlemek için mühür yapıştırmak gerekir.