Beklenmeyen Temizleme için iyi bir yol mendil: Mutfak işleri

Bez bizim evde en yaygın şey, işleri yapmak, kesinlikle edemez yap, soba temizlik sandalyeler, Sil, hood, buzdolabı, elektrikli cihaz ve benzeri aralığı ve üzerinde bu nedenle her zaman bez bir çok ihtiyacı, muhtemelen mutfak bez temiz, şu zor?

Tüm fırsatlar ve petrol çok kirli zorunda kalmamak için nedeniyle çok yağlı. Normal şartlar altında biz tekrar tekrar temizlik deterjan ve kullanmaya devam edebilirsiniz, ama bazen, mendil bir kaç gün işe yaramaz, izlerini kurtulmak zordur.

Temizlik bezleri yöntemi:

1), su bir tencerede benim havlu atmak sonra yumurtanın içine, açılan aşçı yerleştirin, kapağı açın ve 6 dakika pişirin.

2) ve sonra kaldırmak ve soğuk su ile durulayın ve kuru sıkı.

Süper uzun soluklu:

** Bez bir pot kaynatın, yaklaşık 5 kabukları yeterli olacaktır. Genellikle yumurta kabuğu, it doesn't matter toplanabilir. Ek olarak temizlik bezleri, sen de su şişeleri veya bardak kadar temizleyebilirsiniz (kırık yumurta kabuğu bir şişe su küçük bir miktar eklemek, kapağını kapatın, sallayarak çıkıp sonra tutmak, durulama su ile sen-ebilmek temiz ölçeği).

** Her zaman yumurta bitirdik, yumurta kabuğu duvarlar, yumurta beyaz, yumurta akı proteaz, tabakası yaptı bez, temiz beyaz yapmak istiyordum, belirleyici bir rol oynayabilir.

** Bez, prensip olarak, iyi bir gün yapabilirsiniz ve yıkanmış ve haftada bir veya iki hafta değiştirilmiştir. Yani biz tavuk yumurta, bu durumda da, bu yüzden, boşa olduğunu ama, beyaz veya dezenfeksiyon yanı sıra, kaynatın ve atık azaltır.

** İçin tamamen kuru her temizleme bezi sonra çok öyle bakteri doğurmak kolay değil. Hava ve güneş asılabilir