Düşük Kalite Mendil Hasarının Sık Kullanımı

Kalitesiz Kullanımının Sık Kullanımı Mendil Zararları
Islak mendil tehlikeleri: 1, zararlı katkı maddeleri içeren ıslak kağıt havlu: ne tür ıslak mendil, az ya da çok kimyasal katkı maddeleri olursa olsun, bu katkı maddeleri ulusal test tarafından onaylanmış olmasına rağmen, ıslak mendil fabrikası. , ancak bireysel farklılıklar için, herkes uygulanır, özellikle kalabalığa karşı hassastır, en iyisi ıslak mendil kullanmak değildir. 2, cilt mikro çevreyi değiştirme sık kullanımı Islak doku kullanıldığında Deri yüzeyi lipid oranı dengesizlik ve epidermal keratinositler dökülüp ayrışma, ancak cilt için elverişli olmayan, cilt yüzeyinde Mendil, cilt yüzey mikro çevre değişikliklerine neden olabilir sağlık Ayrıca, ıslak doku acil durumlarda temizlenebilir, ancak sabun veya suyun yerini alamaz, en iyi dezenfeksiyon yöntemini veya elle sabunla yıkayıp suyla durulamaz.
İlk önce Mendil alımını, Mendillerin çoğunlukla nerede kullanıldığını belirledikten sonra, eğer Mendilin Mendilini atarsa, Mendilin dokusu çok yumuşak olamaz. Cildinize sürekli dokunuyorsanız, cildi tahriş etmeden veya alerjiden kaçınmak için tahrişten küçük, yumuşak Mendil seçtiğinizden emin olun. Bebek içinse, bebek Mendili seçmelidir, bebeğin genç derisine zarar vermez. Dezenfekte etme, sterilizasyon, ıslak Mendil, sağlık hijyenini seçtiğinizde Mendil gerektiriyorsa, bu Mendillerin belli bir dezenfeksiyon ve sterilizasyon işlevi vardır.
Bebek Mendilleri mendil üreticileri aşağıdaki bileşenleri içeremezler:
1. Lezzet: Baharat ve alkolün uyarıcı içeriklerin üretilmesi kolay olduğu düşünülür, bu nedenle aromanın aroması da tüketicilerin tercihine göre ayarlanmalıdır, ancak bileşenlerin cilt alerjisi riskini artırmak için artırılması gerekir; bebek ürünleri, Doğal olarak da sağlamalıdır. Bu nedenle, birçok ıslak kağıt havlu markası açıkça "hiçbir alkol ve baharat eklendi" olarak işaretlenmiştir.
2. Floresan madde: Floresan ajanlar da ıslak mendillerde bulunmamalıdır. Islak havlu flüoresan ajan içeriyorsa, bebeğin derisinde istenmeyen maddeler olan dokunmamış hammadde işlemesine eklenmelidir.
3. Alkol: ıslak doku alkol rolü esas olarak sterilizasyon, ancak alkol uçucu, kolay Cildin rahatsızlığına neden olarak, sıkı ve kuru hissi, cilt yüzeyindeki nem kaybını Mendil, bebek için uygun değildir.
4. Koruyucular: Koruyucuların amacı, ürünün mikrobik kontaminasyondan korunması ve raf ömrünün uzatılması ve ürünün ömrünün uzatılmasıdır. Bununla birlikte, koruyucuların uygun olmayan kullanımı alerjik dermatite neden olabilir. Baharatlara ek olarak, koruyucu maddeler cilt tahrişinin ve cildin tahriş halinin ikinci en sık nedenidir.
5. Tamamen sterilize edilmemiş su: bebek Mendil suyun ana bileşenidir, su saf su veya sudaki bakteri ile tedavi edilmelidir, ancak Shandong'da yayılır Mendil bebeğin cildi ve sağlığı üzerinde olumsuz Bebek cildi daha hassasdır. Bebeğin derisine zarar vermemek için satın alamıyorsanız, satın alma süresi yukarıdaki birkaç bileşeni izlemelidir.
Islak havlu ürünlerine dikkat edilmesi gerektiği zaman bebekler şu maddeleri ekleyemediği için bebeğe ıslak mendil satın alıyor: 1. Alkol, ıslak mendil rolünde alkol sterilizasyon ama alkol ise uçucu, kolay cildi siliyor. Yüzey nem kaybı, Sıkı ve kuru hissetmek, cildin rahatsızlığına neden olmak, bu nedenle bebek için uygun değil. 2. Lezzet, baharatlar ve alkol, en sevdikleri parfümleri seçebilmenize rağmen uyarıcı bileşenler üretmek için kolay kabul edilir, ancak cilt alerjileri riskini arttırır, doğal bezlerin iyi olmasını sağlamak için küçük bebek kullanımı için önerilmez . 3. Koruyucuların amacı, ürünün raf ömrünü uzatmak ve ömrünü uzatmak amacıyla ürünü bakteri kirliliğinden korumaktır. Fakat uygunsuz koruyucuların kullanılması, alerjik dermatite neden olabilir. Baharatlara ek olarak, koruyucu maddeler cilt tahrişinin ve cildin tahriş halinin ikinci en sık nedenidir. 4. Flüoresan ajanlar, floresan ajanlar da bebek ıslak mendillerde görünmemesi gereken bileşenlerdir. Islak havlu flüoresan ajan içeriyorsa, bebeğin derisinde istenmeyen maddeler olan dokunmamış hammadde işlemesine eklenmelidir.