Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri Cilt için Tehlikeli Olur mu?

Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri cilt için tehlikeli midir?
Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri taşıması kolaydır, yer kaplamamaktadır, kızlar için günlük ihtiyaç olduğunda dışarı çıkmak şarttır. Süpermarket satın alındığında süpermarkette tahriş edici olmayan birçok Dokunmamış Temizlik Mendili var, ancak Dokuma Olmayan Temizleme Mendilleri gerçekten hafif ve cildi incitmiyor mu? Malzemelere bir göz atın!
Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri, dokunmamış kumaşların genel bileşimidir. Su, katkı maddeleri. Çoğu katkı maddesi kimyasal içermelidir. Non Woven Temizleme Mendilleri, sıradan Non Woven Temizleme Mendili veya bebek Non Woven Temizleme Mendili olsun, ortak bir ham materyal propilen glikol içeriyorsa, cildine verdiği hasar nispeten büyüktür.
Propilen glikol Bir petrokimyasal çözücünün cildine nüfuz etmesi çok kolaydır, vücuda verilen zarar göz ardı edilemez. Kalpte, karaciğerde ve böbrekte birikerek, bozulmasına ve hasar görmesine neden olur, aynı zamanda bağışıklık sistemini de zayıflatır. Ayrıca, hücre zarına zarar verebilir, döküntü, kuru cilt, kontakt dermatit ve cilt yüzeyinde hasara neden olabilir. Haritanın rahatlığı için birçok insanın hayatında, çocuklarına Dokuma Olmayan Temizlik Mendili kullanacaktır. Bunun küçük vücuda da zarar vereceğini bilmiyorum.
Eğer Non Woven Temizleme Mendillerini sık sık kullanırsanız ve yiyecek bir şeyler alırsanız, gastrointestinal sistemde toksik maddelere yol açarsanız, güvenlik riskleri vardır. Ayrıca, propilen glikol çözünürlüğü, insanların yaklaşık% 5'inin uzun süreli alerjik reaksiyonları olacaktır. Cildin kullanımı bazı zararlara neden olur. Pek çok pediatrist ebeveynlerinin kendi çocuklarına dokunmamış temizlik mendillerini veya el yıkama ellerini kullanmasını önermemektedir.
Bu makaleyi okuyacağınız için Umarım Dokuma Temizleme Mendillerini kullanmaktan hoşlanmazsınız. Kirliliği azaltmak ve ikinci olarak kendilerini ve ailelerini iyi sağlıkta korumak daha iyi oldu.
Giderek daha fazla insan, herhangi bir zamanda, el yıkamasının yerini almak için bir mendil çıkarmak için, herhangi bir zamanda, ya da halka açık yerlerde, Sigara Dokuma Temizleme Mendili taşımaya alışıktır, bu hem kolay hem de hijyeniktir ve hatta yanlışlıkla sterilize. Bununla birlikte, Tüketiciye Dokuma Olmayan Temizleme Mendillerinin çeşitli katkı maddeleri içerdiğini, aşırı maruziyetin cilt alerjilerine, en iyi dezenfeksiyon yöntemine veya sabunla el yıkamaya ve su ile durulamaya neden olabileceğini hatırlatmak isterim.
Birçok tüketici isminden de anlaşılacağı gibi "Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri" nin kağıt şeklinde olması gerektiğine inanıyor. Bununla birlikte, Non Woven Temizleme Mendilleri üretimi ana hammadde dokunmamış, ana bileşen polipropilen dereceli polipropilendir. Bu nedenle, Sigara Dokuma Temizleme Mendillerinin yaygın kullanımı sadece değerli petrol kaynaklarını boşa çıkarmakla kalmayıp, aynı zamanda elden çıkarıldıktan sonra kolayca yıkılabilmenin yanı sıra yeni "beyaz kirliliğe" neden olmaktadır.
Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri sıvı içeriği genellikle yaklaşık% 80, su ve katkı maddelerinin ana bileşenidir. Su ve kimyasal reaksiyondan kaçınmak için, suda kullanılan Dokuma Olmayan Temizleme Mendilleri, rafine su, saf su vb. Gibi özel arıtılmış sulara tabi tutulmalıdır.
Propilen glikol gibi nemlendiriciler de dahil olmak üzere birçok türde katkı maddesi vardır, suda çözünen sıvıda etkili çözeltiye yardımcı olabilir, böylece su uçucu değildir; fenoksietanol, metil p-hidroksibenzoat vb. gibi koruyucular, Dokuma Olmayan Temizleme Mendillerini çeşitli maddelerin aktivitesinde tutabilir; el dezenfektanı içindeki bakterileri yok etmek ve inhibe etmek için sodyum laktat, okaliptüs yaprakları, vb. gibi antibakteriyel maddeler; kir ve gresi çıkarmak için kullanılan polioksietilen hidrojene hint yağı, polieter vb. gibi yüzey aktif maddeler, temiz bir etki elde etmek için.
Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri çeşitli katkı maddeleri içerdiğinden, aşırı koruyucu maddeler, alkol ve diğer kimyasal bileşimlerle temas halinde kolayca kontakt dermatit ve diğer cilt alerjilerine yol açar. Ve çoğu kişi Sigara Dokuma Temizleme Mendili kullanır, ellerini yıkamaz, özellikle çocuklar için kimyasal maddeler ellerinde kalır. Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir çalışma, aynı zamanda, Dokuma Olmayan Temizleme Mendili tekrar tekrar kullanıldığında, bakterileri temizlemenin yanı sıra, kirlenmemiş yüzeye aktarılan bakterilerin bir kısmının da artacağını göstermektedir. Dikkatli olun, kağıt havlu için yeni bir yüzey silmek en iyisidir, gözleri ve diğer hassas parçaları silmek için kullanmayın.
Genel olarak, ellerini sabunla yıkarız, temelde ellerindeki tüm bakterileri öldürebilir, su durulama akışı ile birleşir, yuvarlak kurt yumurtaları yıkanabilir ve Non Woven Temizleme Mendili kullanımı böyle iyi bir etki değildir.
Bu tüketiciye hatırlatmak için, Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri tamamen sabunla el yıkama rolünü yerine getiremez temizlemek için emin olun. Sigara Dokuma Temizleme Mendilleri satın almada, ilk satın almak için büyük alışveriş merkezleri ve süpermarketler deneyin, üreticilerin saygın, ürünlerin kalite belgelendirme seçin; İkincisi, aynı zamanda, her parça, mühürlü Temizleme Mendili kullanmayı seçerseniz, bağımsız bir küçük paket Sigara Dokuma Temizleme Mendili, her bir parçayı kullanmayı denemelisiniz, aktif madde uçucu önlemek için mümkün olduğunca çabuk biter.