Islak Mendillerin Yapısını ve Kullanımını Anlıyor musunuz?

Şu anda piyasada birçok çeşit ıslak mendil bulunmaktadır. Su ile yıkamak uygun olmadığında, ıslak mendil ile temizlenir ve gerektiğinde kullanılabilir.

Sıradan mendiller genellikle cildi temizlemek için kullanılır. Genellikle tek parça, iki parça ve taşıması uygun 10 adet ambalaj vardır.


Kullanılan alt tabakaya ve daldırılacak sıvının bileşimine bağlı olarak, ürün yüksek, orta ve düşük derecelere sahiptir ve fiyatı da çok farklıdır. Düşük dereceli ürünler, alt tabaka olarak sıcak hava dokuma olmayan kumaş kullanır ve orta dereceli ürünler tozsuz kağıt kullanır veya alt tabaka olarak Spunlaced dokuma olmayan kumaş kullanılır.


Sıradan ıslak mendiller ayrıca çeşitli sıvılar, genellikle damıtılmış su, arıtılmış su, dezenfektan su ve benzerleri içine batırılır. Cilt bakım mendillerinde ayrıca aloe vera jeli, E vitamini, gliserin, malik asit ve diğer bileşenler bulunur. Ürünün raf ömrü genellikle 6 aydan 3 yıla kadardır.


Ayrıca, bebeğe özel dezenfeksiyon ve bakım mendilleri, genç bebek cildinin temizliği ve bakımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bebek mendilleri genellikle çıkarılabilir kutular veya torbalar ve doldurma şeklindedir. Genel olarak, ağızların ağızları, hijyenik ve kullanımı uygun olan sızdırmazlık için kapatılır veya kapatılır. Bebek mendilleri genellikle suyla bükülmüş, dokunmamış kumaştan substrat olarak yapılır. Suya daldırılacak olan sıvı genellikle ortak damıtılmış su ve dezenfektan ile birlikte aloe vera, taze, doğal bitkisel yağ gibi hafif büzücü bakım bileşenleri içerir.


Kadın makyaj temizleyici mendilleri genellikle eğirilerek dokunmamış kumaştan yapılır. Sıvı, zayıf bir asit makyaj temizleyici ile emprenye edilir. Paket esas olarak 10 ila 30 çanta veya kutudan oluşur. Gözenekler silerek derinleştirilebilir. Yerdeki makyaj kirleri çözülür ve temizlenir, bu da kullanımı çok kolaydır.


Kadınların bakımı ve dezenfeksiyonu için özel ıslak mendiller çoğunlukla tek parça halinde paketlenir. Genel olarak, eğirilerek dokunmamış kumaş baz malzeme olarak kullanılır ve daldırılacak olan sıvı saf su ve katyonik antibakteriyel bakterilerdir. Hafif, tahriş edici olmayan, cildi etkili ve tamamen temizleyebilir. Zengin katyonik antibakteriyel bakterisit, sterilizasyon, temizleme ve koku giderme işlevlerini gerçekleştirebilir.


Ek olarak, piyasada bilgisayar mendilleri, gözlük mendilleri, sivrisinek kovucu mendiller, evcil hayvan mendilleri, vb. Gibi birçok özel amaçlı mendil vardır. Birçok insan için sıradan mendiller genellikle her biriyle uğraşır. Bir çeşit sahne.