Woodpulp Mendil Yöntemini Seçin

Woodpulp Mendil Yöntemini Seçin

1. Ağaç bulamacı mendillerini burunun kenarına koyun ve yavaşça koklayın. Eğer iyi bir Ahşap Akkabe Mendiliyse, yumuşak, sessizce lezzetli bir koku kokusu alabiliriz. Hiçbir tahrişi yoktur. Eğer alt ahşap bulamaçtan bir torbaysa, kokladığımızda açık kesik kokular alacağız. 2. Yüksek kaliteli ahşap bulamaç mendil kadınların silinmiş kaliteli hammadde yapılır. Dönen beyazın ve yabancı maddelerin olmadığını görebiliriz. Ve alt Woodpulp Onların hammaddesini mendil çok yoksul, biz, bu kullanım safhasında bariz bir safsızlık, yüksek kaliteli Woodpulp Mendil olduğunu görebilirsiniz, belirgin bir kabarıklık olacak ve kullanımda kötü Woodpulp Mendil belirgin kabarıklık var. Ahşap bulamaçlı havluyu çıkardıktan sonra, Ahşap Akkabak Mendilleri küflü ve küflü hale gelirse, Ahşap Akçaağaç Mendilleri kullanılamaz. Woodpulp Mendil kullanımı sırasında derinin tahriş hissedecekseniz, daha büyük zarar vermemek için derhal kullanmayı bırakmalısınız. 4. Ürün onayını dikkatli bir şekilde kontrol edin ve detaylı site, servis telefonu, hijyen standartları, işletme standartları ve ilgili sağlık departmanı dosyalama numaraları bulunan düzenli üreticilerin ürünlerini seçin.

Woodpulp Mendil üreticisi sarf malzemeleri talebinizi karşılamak için firmamızın yüksek kaliteli Woodpulp Mendil uzun vadeli üretimi sizin için daha kaliteli hizmet sunabilir, sizinle işbirliği bekliyor varlığı hoş geldiniz.

Ana hammadde: genellikle yumuşak dokuma olmayan kumaştan imal edilmiştir. Ana maddeler: propilen glikol, fenoksi etanol, sodyum laktat, papatya, narin su, hidroksil etil karbonat, metil p-hidroksibenzoat, PEG-60 hidrojene hint yağı, PPG-8-setil alkol polieter- 20, dört sodyum etilendiamin tetraasetik asit, klorlanmış yumuşak, doğal temizlik maddeleri, cilt bakımı ile hekzadesil piridin; PH 5.0, vücudun her yerinde nem dengesini korurken etkili bir şekilde cildi temizler. Nazik bakım günlük olarak kullanılabilir, ayrıca elleri ve yüzü silmek için kullanılabilir; Kalın ve dayanıklı havlu, yumuşak malzemeler ilave ederek yumuşak ve yumuşak hissedin; Hijyen ve güvenliği sağlamak için mikrobiyolojik testler yoluyla.

Bir sağlık açısından, su temizleme ile karşılaştırıldığında, yumuşak bir ahşap mendil mendil kullanarak en iyi yöntemdir. Yumuşak odun hamuru ile koruyucu film nemlendirme özelliklerini bir tabaka oluşturmak için cilt yüzeyini silmek için ıslak havlu ile, çok etkili bir temizlik de yumuşak Woodpulp ile soğuk olduğu sürece bir uyarıcı, Mendil küçük bir ısı kullanılabilir .

Pazardaki Woodpulp Mendil iki şekilde ayrılabilir: bir tür dezenfekte edilir, ancak diğer malları dezenfekte edemez, iç cilt bakımı bileşimini içerir, sadece cildi nemlendirir ve bakım yapabilir. Dezenfekte edildi, başka bir tür sadece kendisi değil aynı zamanda diğer maddeler için de dezenfeksiyon dezenfeksiyon ıslak havluların işlevi ile kullanılabilir, odun hamuru cilt aşınmaları, çizilmeler ve diğer dezenfeksiyon veya sterilizasyon yapmak için kullanılabilir, genel dezenfeksiyon veya ambalaj bileşenleri sterilizasyon. Bakterisidal fonksiyonlu pastörize silme bezleri seçmek en iyisidir.

Woodpulp Mendil ürün ambalaj şekil farklı noktalar, küçük bir paket, iki parça küçük ambalaj, 10 bağımsız paketleme, çanta, kutu ve konserve, vb farklı sayıda için ücret: daha phyletic bir sürü daha; Kullanılan temel malzemeden, sıcak haddelenmiş (veya sıcak rüzgar) dokunmamış, tozsuz kağıt (veya kuru kağıt), dokuma olmayan su omurgaları; Genel amaçlı, bebek, ticari kullanım ve turizm amaçlı kullanılır. Sıhhi ve kullanışlı ıslak mendilleri dezenfekte ederek yüzü ve elleri silin. Bununla birlikte, farklı ıslak bez ürünlerinin farklı KULLANIMI vardır.