Polyester Mendil Uygulaması İçin Bebeğin Seçimi Soruna Dikkat Edin

Polyester Mendiller Bebeğin polyester mendil uygulaması için ne gibi dikkat çektiğini seçin?

İlk olarak, kalifiyenin nitelikli olmasını nasıl sağlayacağım

1, marka mendil de sahte var, bu yüzden bu resmi kanalların büyük bir alışveriş merkezi, süpermarketler, büyük site platformu, kurumsal resmi web sitesi seçmek sahte satın almak için en iyi yoludur. Aşağıdakiler "

2, ıslak mendil yapmak ıslak mendil yapmak için iyi bir non-woven taban kullanmakta isteksiz olduğundan ıslak mendil ıslak mendil genellikle ucuz çizgi almak, çünkü ıslak mendil işleme karar vermek için mendil dokusunu söylemek sırt, dikkatlice Aşağıdakiler "

3, ürün çok uzun üretim tarihi kullanmamaya çalışın. Mendil raf ömrü genellikle bir buçuk yıldan fazla ise, indirimli pazarlıkları yakalamak için alışverişte bulunan birçok anne, çok hızlı tüketim yapmazsanız, çok yeni bir bebek mendil 10 torba gibi iki aydan daha az bir depolama alanı satın alacaktır ışık kullanımı hakkında veya özellikle bunu altı aydan fazla kullanmanız tavsiye edilmez. Aşağıdakiler "

4, etiket üzerindeki ambalaj, üretici bilgileri, ana maddeler, sağlık izni, sağlık standartları, üretim tarihi, raf ömrü ve diğer içerik, ürünlerin düzenli üreticileri, etiketleme daha eksiksiz dikkat edin. Aşağıdakiler "

İkinci olarak, dokunmamış mendillerde kullanılan hammaddelere dikkat edin.

Hijyen nitelikli, dokunmamış doku, ıslak mendil performansının kullanımını doğrudan etkiler. Aşağıdakiler "

1, bebek mendil hammadde spunlaced olmalıdır dokuma olmayan kumaşlar, spunlace dokuma olmayan kalıplama işlemi. Aşağıdakiler "

2, bebek mendil spunlace dokumasız kumaşlar için, ana bileşen viskoz (pamuklu doğal elyaf) ve polyester (kimyasal elyaf), genellikle 3: 7 oranı, 5: 5 oranı, 7: 3 argüman Than, danışarak viskoz ve polyester içeriğine, 3: 7, polyesterin% 70'ini oluşturan% 30 polyesterin oranını ifade eder. 7: 3, viskozun% 70'ini, polyesterin% 30'unu oluşturduğunu, tutkal içeriği ne kadar yüksek olursa elbette kalite, maliyet ve fiyat da o kadar yüksek olur. Ayrıca tutkal içeriği ne kadar yüksek olursa, havlu gövdesi daha yumuşak, su emme ve su tutma da daha iyi, bebek bezi 5: 5 temel iyi, hissedilebilir ve su emme de olabilir. Aşağıdakiler "

3, kalınlık: gm2 ile dokunmamış kumaşların kalınlığı, metrekare başına ağırlıktır. Genel olarak, 50 gr non-woven kumaş, metrekare başına ağırlığın 50 gram olduğu anlamına gelir. Mendillerin tabii ki daha kalın olması daha iyidir, ancak bebek dokunmamış kumaşların çoğunu 40g-60g arasında silip gider. Bebek mendillerinin 40g veya daha az dokumasız hammaddelerinin kullanılması anneyi kullanmak için önerilmez, çoğunlukla övgü toplam kalitesinden küçük fabrikalar, sağlık da endişe vericidir. 50 gr non-woven, annenin çoğunluğunun tercihidir, üst seviye değil, fakat fiyat genellikle iyidir. Aşağıdakiler "

4, Polyester Mendil deseni: mendil çoğu düz, bazı markalar dokuma olmayan kumaşlar özel bir desen kullanır. Görsel ve zevkle ilgili ıslak mendil kalıpları vardır, ancak hakimin genel kalitesi de bir ürün kalıbının iyi kalitede olmaması için yargılamak için bazı unsurlara dayanmalıdır.