Çin mendil Pazar

Çin mendil Pazar
(A) kavramı
Bebek mendil özellikle 0-3 yaşındaki çocukların mendil kullanımı, bu kez hassas ve daha duyarlı, çocuğun deri ıslak mendil alkol, parfüm, koruyucu, floresan ajanları, malzemeler ve güvenlik düzeyi daha yüksek olmak değil böylece gereksinimleri ve sıradan mendil standartları.
(B) özellikleri
Özellikle çocuğun cilt temizlemek, hantal ve biçimsiz bir şeydir hayat ebeveynlik çok zordur. Hızlı Temizleme Mendili, tek seferlik özellikleri, taşıması kolay nispeten düşük fiyattır, çocuk bakımı için hayat bir sürü kolaylık sağlar.
(C) sınıflandırma
Bebek mendil malzeme, kullanımı, işlem göre sınıflandırılabilir. Malzeme göre kimyasal fiber dokuma olmayan mendil ayrılabilir ve bitki dokuma olmayan mendil, bebekler ve mendil içinde belgili tanımlık çarşı çoğunluğu yapılan kimyasal fiber dokuma olmayan kumaşlar ve bitki selüloz lif kullanımı selüloz lif dokuma olmayan ham Çok az patron grubun bitki saf bitki dokuma olmayan mendil adına olan malzemeler; kullanım göre bölünmüş el-mendil, temizleyici mendil, temiz mendil, vb.; işlem göre dükkana ayrılabilir ve zavallı gerilme kuvveti, kolay kolay deforme daha ince ile düz Dükkanı iki tür pilling, çapraz-olarak da bilinen dikey ve yatay mesh ile temel bir deformasyon net Dükkanı çapraz Deformasyon, kalın bez nüfuz etmek kolay değil.
(D) işlevi
Bebek mendil ve sıradan mendil, iki ana fonksiyonu, temizlik, antibakteriyel, bakteri yok edici işlevi vardır, ürün fazla % 90 çocuk cilt temiz için kullanılır ve dezenfektan bir mendil ile esas olarak oyuncak, mutfak eşyaları için kullanılır ve diğer nesneleri maruz Çocuk dezenfeksiyonu.
(5) pazar büyüklüğü
Çin, yaklaşık 20 milyon bebekler her yıl, hangi 0 - 36 ay bebek ve küçük çocukların tarihi yaklaşık 50 milyon, 0-6 yaş arası bebek ve küçük çocuk, tüketici grupları 1 milyardan fazla. Görünür ıslak mendil Çin vardır bir büyük hedef tüketici grupları ve bebek geçerli Pazar penetrasyonu yaklaşık % 25 mendil. Önümüzdeki 10-20 yıl içinde Pazar penetrasyonu arttı geçen yıl, Avrupa ve Amerika'da, gelişmiş ülkelerde geliştirilmesi referansla geleceği Çin'in Bebek mendil pazarının yerli ıslak mendil güçlü gelişme umutları gösterir penetrasyon % 50 aşıyor.

Bebek ve küçük çocuk mendil Pazar kapasite sağlık bilinci ile bebek grupları 2009 yılında 10.2 milyar 12,3 milyar piyasa kapasitesini 2011, ulaşmak için 2010 yılında 8,6 milyar piyasa kapasitesi artan kullanımı bir kademeli genişleme eğilimi gösterecektir , 2012 Pazar kapasite 14,6 milyar 2013 için 16,6 milyar içinde 2014 için 19 milyar, 2015 22,5 milyardan fazla olması bekleniyor. Çin bebek Araştırma Merkezi istatistiklerini sıcak mendil perakende satış fiyatı 50 markaların mendil her parça ortalama 0,12 yuan / parça, tüketim istatistikleri, 22 milyar 2.64 billion yuan, bu nedenle, toplam tüketim için 2015 yılında sayısına göre geçerli toplam Pazar bizim Bebek mendil pazarının yaklaşık 25-30 milyon kapasitesidir.

Daha güvenli kalite elde etmek için Bebek mendil hammadde devam gerekir. Kimyasal fiber dokuma olmayan kumaş fiyatı düşük, aynı zamanda tüketmek, daha fazla tüketiciler izin olsa da malzeme, bir ıslak mendil gibi ama yapamam tamamen herhangi bir güvenlik riski elde etmek. Bebek mendil gelecek eğilim çevre koruma, hammadde, hayır eklendi ve benzeri bitki dikkat daha fazla vurgu olmalıdır öngörülebilir.

Yeşil insanların kalplerine içine yavaş yavaş kavramı ile bebek ve küçük çocuk bezleri yaygın olarak endişe başladı dağınık malzeme olabilir. 2018 tarafından Dünya dağınık bekleniyor ıslak havlu pazarı patlama fenomen olacak, piyasa talebi önemli ölçüde artacaktır. Ancak, geçerli açısından bakıldığında, çünkü işin içinde bir sürü teknik engellerin yanı sıra üretim ekipmanları gereksinimleri, birçok şirket şu anki bitki mendil marka üretemez ve ürün çok değil yalnızca durumu durumunu altında hisse Bilim ve teknoloji var. Şimdi bu tüketim piyasa eğilimi doğrultusunda alan önde gelen