Pamuk Havluların Özellikleri

Saf pamuklu havluların özellikleri

1, higroskopisite: pamuk elyaf malzeme iyi bir nem emme, normal koşullarda, pamuk elyaf çevreleyen atmosferden su emebilir, nem içeriği% 8-10, bu yüzden insan derisi ile temas, insanlar yumuşak ve sert değil hissediyorum. Pamuklu bezin nemi artarsa ve ortam sıcaklığı daha yüksekse, lif içindeki su içeriği tamamen buharlaşır, böylece kumaş su dengesi durumunu koruyabilir ve insanların kendilerini rahat hissetmesini sağlayabilir.

2, nem tutma: çünkü pamuk fiber ısı ve elektrik kötü bir iletken olduğu için, ısı iletim katsayısı çok düşüktür ve pamuk elyaf kendisi çok fazla delik, yüksek elastikiyet, pamuk lif çok hava biriktirme yapmak, çünkü hava ısı ve elektrikin kötü iletkenidir, bu yüzden bu tür bir pamuk lifi iyi bir nem tutma özelliğine sahiptir.

3, alkali direnci: bu pamuk elyaf alkali direnci çok iyi bir etkiye sahiptir, çünkü alkali çözelti içinde pamuk elyaf pamuk lif hasarı yapacak, böylece pamuk lif yıkama kirliliğine elverişli ve malzemeyi etkilemez havlu kendisi.

4, hijyen: pamuk lifleri doğal lifler olduğundan, ana bileşenleri selülozdur ve ayrıca az miktarda mumsu madde ve azotlu madde ve pektindir. Pamuklu kumaş birçok yönden test edilmiş ve test edilmiştir. Kumaş ve cilt arasındaki temasta hiçbir uyarım ve olumsuz bir etki yoktur. Uzun süreli kullanım, insan vücuduna faydalıdır ve iyi hijyenik performansa sahiptir.

Hangzhou U bezler Commodity Co, Ltd

Çin'den temizlik mendili profesyonel bir üreticiyiz.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao Kasabası

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta Kodu: 311301

Ülke: çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta: info@ucloths.com

Skype: shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728