Pamuk havlu özellikleri

Saf özellikleripamuk havlu

1, hygroscopicity: pamuk lif malzeme var normal koşullarda bir iyi nem emme, pamuk lifi çevreleyen atmosfer suyu absorbe, onun nem oranı % 8-10, sunucuyla iletişim kurmak böylece insan cilt, yumuşak ve değil katı yapmak insanlar duyumsamak. Böylece kumaş su denge durumunu korumak ve yapmak insanlar duyumsamak rahat pamuk bez nem oranı artar ve ortam sıcaklığı yüksek ise, fiber su içeriği tamamen, buharlaşır.

2, nem tutma: pamuk lifi olan kötü bir iletken ısı ve elektrik, ısı iletim katsayısı çok düşüktür ve pamuk lifi delik, yüksek elastikiyet, bir yeri vardır, çünkü hava çok pamuk lifi yapma birikebilir, hava kötü çünkü iletken ısı ve elektrik, yani bu tür bir pamuk lifi iyi nem tutma.

3, alkali direnç: böylece pamuk lifi çamaşır kirliliği için elverişli ve malzeme etkilemez alkali çözüm pamuk lif pamuk lif hasar, yapacak çünkü bu Pamuk lif alkali direnci çok iyi bir etki vardır havlu kendisi.

4, hijyen: pamuk lifleri vardır doğal elyaf, onların ana bileşenleri selüloz, ve onlar da mumsu maddeler ve azotlu maddeler ve pektin küçük bir miktar var çünkü. Pamuk kumaş test ve birçok yönden test. Hiçbir stimülasyon ve kumaş ve deri arasında iletişim üzerinde olumsuz etkisi vardır. Uzun süre giyen insan vücuduna yararlı ve iyi hijyenik bir performans sunuyor.

Hangzhou U örtüsü emtia Co, Ltd

Biz temizlik bezleri Çin'den bir profesyonel üreticisi vardır.

Adres: No.66 Xiaofangzi, Lingxi Köyü, Banqiao kasaba

Şehir: Linan, Hangzhou

Devlet: Zhejiang

Posta kodu: 311301

Ülke: Çin

Yöneticisi: Shane Zhou

E-posta:info@ucloths.com

Skype:shanecleaner

Tel: 0086-0571-63780708

Faks: 0086-0571-63780728