Selülozlu Mendil, 1 Çeşit, 1 Adet, 2 Adet ve Çok Parçalı Mendil üretebilir

Selüloz Mendil Firmamız tek kullanımlık ıslak havlu, dokunmamış mendil üretiminde uzmandır. Selüloz mendil 10 yıllık üretim ve yönetim paha biçilmez bir deneyim kazanmıştır. Ürünler gelişiyor.

Açılıştan birkaç otel, yaklaşık bin catering işletme müşterisinin geliştirilmesiyle gerçekleşti. Şirket profesyonel bir mendil üretim teknik elemanı kontrolünü yaptı. Böylece mendillerimizin her biri rekabet edebilir.

Yıllar boyunca bir iş olarak yaşam kalitesi. Mükemmel kalite müşteriler övgü bir çok olmuştur, ancak aynı zamanda benim şirket gibi olmuştur; Taizhou Hotel, Sheraton, Hong An International ve diğer pek çok yıldızlı otel işletmesi. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için, her zaman sizinle iletişim kurmamız için bir servis merkezi kurduk. 2007 ve otomatik üretim ekipmanları bir dizi giriş, özellikleri 1, 2 adet ve çok çip mendil çeşitli üretebilir. Ürünün fiyatı daha yüksektir.

Şirketin hizmetlerinin amacı: Önce kalite, önce kalite, yabancı arkadaşlarınıza şirketimizin işbirliğini ziyaret etmeye isteklidir. Yeni yıl, parlak olun.

& nbsp; & Nbsp; Selüloz Mendil Şirket, tek kullanımlık sıkıştırılmış havlular, mendilli selüloz mendilleri üretmekte ve ticari kağıt, çubuk setleri, kağıt poşetler, kürdanlar, bir kerelik paket kutu şirketi sağlamaktadır. Şimdi Pekin'deki fabrika, Chengdu, Tianjin şubeleri ile donatılmıştır. Şirket, Nisan 2013 yılında kurulmuş olup, başkent hava limanı yakınında Pekin'in Shunyi İlçe Liqiao kasabasında bulunmaktadır. Tesis yaklaşık 2.000 metrekarelik inşaat alanı olan 3.000 metrekarelik bir alanı kaplamaktadır. Fabrikalar, üretim ekipmanları, test ekipmanları, çeşitli sağlık ve dezenfeksiyon tesisleri, ortak üretim donanımı karşılamak ve tek hijyen ürünleri imalat işletmelerinin çevre sağlığı gereksinimleri ulusal sağlık sektörü aşan donatılmış. Müşterilere yönelik siparişlerin güncellenmesi gereksinimlerini karşılamak için üretim tepki hızı ve ürün kalitesi iyileştirildi. Şirket, fabrika düzenini, üretim kapasitesini ve işlemini iyileştirmek için büyük çaba gösterdi. Selüloz mendilleri, ürün kalitesini, tazeliğini ve zamanında dağıtımını sağlamak için, üretim, teslimat düzenlemek için ertesi gün sıfır envanter üretimini gerçekleştirmek, yani, müşteri siparişleri, sıfır envanter elde etmek için, lojistik araçları satın almak, üretim sürecini optimize edin. Üretim, mendillerin, sıkıştırılmış havluların özelleştirilmesi gibi eski müşterilerin ihtiyaçlarını temel alabilir, yeni ve eski müşterilerin çağrısını memnuniyetle karşılıyor veya fabrika görüşmelerine devam edebilir. İsteğinizi bize bildirmeniz yeterlidir, size en iyi çözümü ve en kaliteli hizmeti vermek için dikkatli bir şekilde dinleyeceğiz.

& nbsp; & Nbsp; Selüloz Mendil Şirket, bir "önce kalite ilk, müşteri ilk" Kurumsal kültür, pazarın ihtiyaçlarını aynı anda karşılamak, yatırımlarını artırmak ve AR & Yenilikleri desteklemek, bilimsel araştırmalarda ilerlemeye devam etmek, daha iyi ve daha güçlü bir hedefe doğru ilerlemek; Böylece, her ürünün aynı zamanda daha iyi bir kaliteye ve daha fazla güvenliğe sahip olması, ürünlerin doğadan doğaya doğru olmasını sağlamak için çevre korumasına daha fazla dikkat edin. Şirketin "su Zizi" "Bebeğin sağlıklı büyüme taahhüdüne" bağlı marka ürünleri; Konseptin değeri, ürünlerin bebek serisinin yüksek kaliteli hammadde üretiminin seçimine, ürün sıkı kontrol seçimine bağlı, böylece geri kalanı ile bebek güvence verdi; Bebeğin sağlığı için Büyümek, bir sorumluluk yüklemek için gayret edin.