Baby Woodpulp Mendil Malzemeler Ekleyemez


Bebek Woodpulp Mendilleri katkı maddeleri ekleyemez, bebeğin cildi nispeten hassastır, bu nedenle bebeğin üretiminde Woodpulp Mendil, bazı malzemelerin eklenmemesine dikkat etmelidir: koku, flüoresan ajan, alkol, koruyucular, vb .:
öz:
Baharatlar ve alkolün uyarıcı bileşenler üretmesi kolay kabul edilir, bu nedenle aroma kokusu da tüketicilerin tercih ettiği tercihlere dayanmalıdır, ancak cilt ürünlerinin bileşimindeki artış alerji riskini arttırır, bu nedenle bebek ürünleri için Doğal saflığın iyi olmasını sağlamalıdır. Böylece, birçok Woodpulp Mendil markası açıkça “alkol ve baharat ilave edilmemiştir” şeklinde işaretlenmiştir.
Floresan ajan:
Floresan maddeler de Woodpulp Wipes'de görünmemelidir. Woodpulp Wipes bir floresan madde içeriyorsa, aynı zamanda bebeğin cildinde de kötü bir madde olan dokunmamış hammadde işlemine eklenmelidir.
alkol
Woodpulp Wipes rolünün alkol ağırlıklı sterilizasyon, ancak alkol, cildin yüzey nem kaybı, sıkı ve kuru hissi, cildin rahatsızlık neden silinmesi kolay, böylece bebek için uygun değildir, uçucudur.
koruyucu
Koruyucuların amacı, ürünü mikrobiyal kontaminasyondan korumak ve ürünün raf ömrünü ve servis ömrünü uzatmaktır. Bununla birlikte, koruyucuların uygunsuz kullanımı alerjik dermatite neden olabilir. Baharatlara ek olarak, koruyucu maddeler cilt tahrişi ve cilt tahrişinin en yaygın ikinci nedenidir.
Tamamen sterilize edilmemiş su
Baby Woodpulp Mendilleri suyun ana bileşenidir, su suya saf su veya bakterilerle muamele edilmeli ancak Woodpulp Mendillerde bebeğin cildi ve sağlık dezavantajı ile çarpılmalıdır. Bebeğin cildine zarar vermekten kaçınmak için satın alamazsanız, bebek cildinin satın alma zamanına göre daha duyarlı olduğunu fark edebilirsiniz.
1, el değiştiremezsiniz
Birkaç yıl önce olduğu gibi, "dezenfekte edici ürün etiketleme şartname yönetimi" tuvalet kağıdı, Woodpulp Wipes ve diğer ürün ambalajlarının piyasaya sürülmesiyle ilgili Sağlık Bakanlığı, "dezenfeksiyon", "sterilizasyon" ve diğer kelimelerle birlikte etiketlenmemelidir. Mevcut "dezenfeksiyon" "Bu ürünler için hala önemli bir satış noktasıdır.
Woodpulp Wipes'ın satış noktasının “dezenfeksiyon, sterilizasyon” olduğu belirtilirken, Woodpulp Wipes'ın kullanımı sırasında insanlar ellerini yıkamamakta ve kimyasal maddelerin ellerinde kaldığını ve çocukların zararlı olduğunu unutmaktadır.
Woodpulp Mendilleri ile ellerinizi yıkamak anlamına gelmez. Doktorlar, Woodpulp Wipes'ın ellerindeki bakteri derisinin yüzeyini nasıl çıkaramadıklarına, ellerinizi sabunla yıkadıklarına, su akışıyla birleştiğine, en temiz olduğunu vurguladı.
2, yeniden kullanılamaz
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki bir çalışma da, Woodpulp Wipes'ın yeniden kullanıldığında, bakterileri temizleyemediğini, aynı zamanda kirlenmemiş yüzeye yaşayan bakterilerin bir kısmı olacağını da göstermektedir. Dikkatli olun, kağıt havlu için yeni bir yüzey silmek en iyisidir, gözleri ve diğer hassas parçaları silmek için kullanmayın.
3, gözlerini doğrudan silmeyin
Özel olarak Woodpulp Wipes yüzünü kullanmanın hatırlatılması gereken, özellikle gözlerin doğrudan silinmemesi, orta kulak ve mukoza zarının kullanılması, örneğin şişlik, kaşıntı ve diğer belirtilerden sonra cildin kullanılması, derhal kullanmayı bırakmasıdır.
4, güvenilir bir marka seçimi satın
Woodpulp Wipes, üretim prosesi nispeten sıkı olan, normal üreticilerde, işçilerde her gün çalışanlar için ozon dezenfeksiyonu için Woodpulp Wipes'ın hava üretiminde kullanılmasını sağlamak için çok kolay sıvı üreten bakteriler içerir. Bakteri kirliliğinde, ürün bilgileri tamamlandığında satın almak için en iyi seçim, düzenli üreticilerin ürünleri iyi bir üne.
İkincisi, kullanılan her parça tahta küçük tahta bir bez parçası kullanmayı deneyin, örneğin seçilen ağaçkakan mendil kullanımı gibi, her kullanımdan sonra mühürlenmelidir, aktif madde uçucu önlemek için mümkün olduğunca çabuk tükenir.
5, koku olmadan en iyi seçim
Woodpulp Wipes temel bir maddedir. Koku kokusu yoktur, genelde çay kokusu alırız, lavanta kokusu eklenir, koku ekleyerek eklenir, hiçbir koku çıkarmaz Woodpulp Wipes, daha az katkı maddesine erişim anlamına gelir, bebek için Kelimeler, daha önemlidir.
6, aslında, düşük karbon değil
Üretim Woodpulp Wipes ana hammaddedir dokuma olmayan, ana bileşen polipropilen dereceli polipropilendir. Bu nedenle, Woodpulp Wipes'ın yaygın kullanımı sadece değerli petrol kaynaklarını boşa çıkarmakla kalmıyor, aynı zamanda ayrışmanın ardından kolayca parçalanabiliyor, kolayca yeni "beyaz kirliliğe" yol açıyor.